- 370 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто в нормальному стані кожен день на ходу.газ вписаний. переоформлення
Продам власне авто, гарний стан. По ходовій порядок. Жодна деталь НЕ ФАРБОВАНА.Установлений газ, гарна музика. Взагалі надійне та комфортне авто. Комплект зимової гуми на залізних дисках. Дзвоніть все розповім.Переоформлення через сервісний центр мвс.
Універсал!Рідний пробіг 113тис.км 100%!Сімейне авто куплене Одеса Краснова 2А!!!Надійний 1.6 16V бензиновий мотор!!!Комфортний великий корейський автомобіль D класу!!!КОНДИЦІОНЕР!!!Повний електропакет!!!КУЗОВ БЕЗ КОРОЗИЇ,В ІДЕАЛІ!!!САЛОН ВЕЛЮР В ЧЕХЛАХ З МОМЕНТУ ПОКУПКИ!!!ЗАПАСКА РІДНА!!!ДВА ОРИГІНАЛЬНІ КЛЮЧІ!!!ВСЕ СКЛО ЗАВОДСЬКЕ НАВІТЬ ЛОБОВЕ(БЕЗ ТРІЩИН).Лєд світло,в машині все працює як по заводу!!!Обслужена!Поміняні масла фільтри!!!Зроблено чистку,дезінфекцію,дозаправку кондиціонера!!!Машина ще довго буде радувати і служити новому господарю!!!Телефонуйте!
Двигун, ГБО працює відмінно. Проблема з днищем, потребує зварювальника. Тимчасово не на ходу. Ціляком або на розборку.
Део нубіра 1. Вся проблема у датчику колінвала. Коли електрик підключив приобразователь вона заводиться. Відео скину у вайбер пишіть ********** . Готовий на обмін якщо будете забирати то торг коло капота
Автомобіль повінстю на ходу ,використовувалась тільки поїздками в місто та по місту,були замінені стойки передні та задні на нові 300 км назад,також сальнік на коробці передач лівій полуосі,нові ричаги,також нова котушка запалювання ( віддам ще дві котушки повністю робочі)Варити нічого не потрібно кузов в доброму стані,також був куплений новий блок управління скло підйомниками все працює крім заднього лівого вікна(та ми потрібно новий моторчик . З недоліків треба замінити салінблок передній лівий(салінблок є також тільки замінити)кондиціонер працює купував новий радіатор та вентилятор треба тільки встановити та заправити і він повністю в робочому стані,працює як і на бензині так і на газу 2 покоління газу все на документах,авто використовувалось охайно,телефонуйте за номер для більш детальної інформації торг присутній
Я 3 власник, по машині є до чого руку прикласти, на фото видно, стоїть новий генератор, газ 2 покоління вписаний, тільки переоформлення ,порвало ременя ГРМ, потрібно робити голову, машина стоїть якщо будете брати або евакуатор або тянуть на тросу, продажам срочна, остання ціна торг відсутній
Хороший стан. Не гнила. Все що є, все працює. Двигун звичайний, 1.6 атмосферний. КПП - 5 ст. Повний електропакет, кондиціонер, LG магнітола і т.д. ГБО 3 покоління (вписане). 2 комплекти гуми на дисках. Аргументований торг на переоформлення. Вкладень не потребує.
Продам Daewoo Nubira SX 1.6 V16, на полном ходу, можно переоформить (есть связь с хозяином) , 1,6 газ,бенз, фары биксенон , линзы, противотуманки ксенон, 4 стеклоподъемника, ел.регулировка зеркал, водительское седенье регулируется верх низ, музыка 6 динамиков эстрады, саб, усилитель, играет достойно, дорогие диски, резина хорошая. Из минусов : слабо начала дуть печка , не работает стрелка спидометра.
Продам Деу Нубіра таж саме, що Шевролє Лачетті тільки зібрана за кордоном 2005р.в., 1,6 газ-бензин (газ вписаний в т.п.). Пригнана з Польщі у 2019 році. Пробігу має 395 тис.км. Авто у доброму технічному стані як на свій вік.. Двигун працює хвайно як на газу так і на бензині, підтікань рідин не має. На 390 тис.км. проводилися такі роботи по двигуну: повна капіталка ГБЦ (так як прогоріло 2 клапана), заміна реміня ГРМ, роліків, водяного насоса, нова прокладка клаппаної кришки, заміна сальників розпредвалів та сальник колінвала,натяжного механізму реміня та сам ремінь генератора, НОВІ газові форсунки БАРАКУДА, свіжий тоссол та новий радіатор охолодження двигуна. Коропка не "гарчить та не виє" масло міняв на 370 тис.км. Електрика працю вся штатно, на 390тис.км.,проводив ревізію стартера та генератора підкинули щітки та замінили втулки. Новий бензонасос міняв на 370 тис.км. Ходова норм, стоять проставки для підвищення кліренсу у травні робив розвал-сходження і майстер зауважив, що в майбутьному буде портебувати заміни стійки та втулки стабілізатора по передку, гідропідсилювач не тіче потойбічних звуків не має. ЇХАТИ МЯГКО та КОМФОРТНО. Кузов цілий та рівний, лакофарбове покриття в задовільному стані. Всі недоліки по кузову своєчасно ремонтувалися. Салон норм не прокурений. Кондиціонер не працює так як знятий радіатор кондиціонера,в дорозі потік радіатор охолодження двигуна і просто не було можливості і часу його встановлювати. На данний момент особливих капіталовкладень не потребує. На даному авто проїхав 90 тис.км. Володію їм з 2023р. Адекаватний торг при огляді вітається, переоформлення без проблем можна і через ДІЮ.
Пропоную вашій увазі daewoo nubira 1.6 1998 року. На авто 2000км тому зроблено двигун, гбц. Нові поршня, проточено колінчатий вал, нові вкладиші, перегільнованний блок, зроблена гбц, нові клапана, сальники клапанів, направляючі. Новий грм з помпою. Нове зчеплення. Новий АКБ. Рік тому відреставрована рейка. Стоїть гбо2 вписано в тех.паспорт. За машиною доглядав, в одній сім'ї більше 10 років. Самон охайний, чистий. В авто не курили. Вчасно все обслуговувалось. Кожна кнопка в авто працює. В ходу авто дуже приємне, м'яке, багато місця в салоні та в багажнику. Також на авто встановлено чип, що прекрасно помітно по динаміці авто та розхід палива. По кузову є сліди експлуатації.
Терміново Продам машину на ходу, був зроблений капремонт двигуна, з машиною віддам всі запчастини які не замінив, газ знімав, їздив на бензині, віддам газове обладнання та колеса зима і літо. Можливий торг.
Не на ходу. Або на запасні частини або відновлення. Документи в порядку.
на повному ходу потребує трохи зварки продам срочно можливий обмин на авто дешевше з вашою дп
Авто в доброму стані сів поїхав.є газ 4 покоління.є сліди експлатації.дно ціле.авто їздить кожен день без проблем двигун працює добре
Продам Део Нубіра гарний стан любий вид переоформлення деталі по телефону
