- 145 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на повному ходу, вкладень не потребує.
Автомобіль на повному ходу, вкладень не потребує.
Надійне авто, ніяких вкладень не потребує. Мотор працює рівно, оберти не плавають. Комплектація з електросклопідйомниками, пічка гріє. Перший власник в Україні, пригнана з Німеччини у 2002 році. Обслужена, масло, фільтр замінені. Резина всезезон. Газу немає, тільки бензин. Не була бита, кузов рідний. Є магнітола на дисках або флешка.
Стан сел їхати, днище і пороги робилися, все оброблено і пофарбовано, є газ, працює і так і сяк, загалом двигун, ходова, кпп без питань, кондиціонер робочий, гур, 4 склопідйомники, цз, 2din магнітола з управлінням на кермі, зроблено декоративне підсвічування торпеди, переоформлюється, перекупи не турбувати
Все розкажу по телефону. Потрібно варити пороги. Не робить кондеціонер.Можливий обмін на мінівен з моєю доплатою в 1000 доларів.дякую...
Гарний стан.
Авто на полном ходу,печка греет хорошо газ/бенз.машина у меня 4-5лет.Остальные вопросы по телефону
Продам нубіру в хорошому стані.термінових вкладень не потребує.стан кузова на фото.мотор після кап.ремонту включаючи заміну комплекта грм,помпи,ременя кондиціонера,свічки.чудово працювати на газу і на бензині.ходова частина вся зроблена,пливе без грюків,стуків.салон в хорошому стані.комплектація максимальна. тільки переоформлення.обмін не цікавий.перекупів прошу не турбувати.торг тільки біля авто.
Продам власне авто,за більш детальною інформацію звертайтесь за номер телефону **********
Продаж своє ластівки. Машина в доглянутому стані на свої роки. Мінялось все вчасно і грошей на машину не жалкував. Масло і фільтра мінялись кожні 7-8 тисяч, є сервісна книжка яка це підтверджує. Багато чого зроблено для надійної їзди. Машина кожен день на ходу, сів і поїхав. З документами повний порядок. Переоформлення. Є деякі нюанси по кузову, але найближчим часом збираюсь виправити. Тому присутній торг. Більше фото і відео можу скинути на месенджери. Якщо є додаткові питання дзвоніть все розповім. Всім гарних покупок і продажів
Продам надійну та доглянуту Daewoo Nubira 2003 року, що стане ідеальним вибором для сім'ї! Я справжній другий власник автомобіля з 2016 року та 60 тис. км пробігу, придбаного у знайомої родини. За весь період експлуатації ретельно вів усю історію ремонтів та заміни деталей, тому про авто знаю абсолютно все. Використовувався для поїздок на роботу та сімейних поїздок. *Не був в ДТП: Автомобіль ніколи не був учасником дорожньо-транспортних пригод. Лише дружина прочисала бік, при виїзді з двору(( * Доглянутий стан: Завжди підтримувався в робочому та охайному стані. Надійна машина. * ГБО 4 покоління. Заправка в лючкі. * масло не їсть. * Комплектація: Кондиціонер, гідропідсилювач керма, електропідйомники скла, м'яка підвіска. * Бі-ксенонові фари для кращої видимості. * Тоновані вікна. * Просторий багажник: Ідеально підходить для сімейних поїздок та перевезення габаритних речей. * Кузов без іржі: Оцинкований кузов (є лише незначні механічні "рижики" на порогах, що легко усуваються). * Зимова гума у комплекті на дисках R14. Важливі нюанси (враховані у ціні): * Є косметичні недоліки, які не впливають на технічний стан та безпеку їзди: подряпини на правій стороні кузова (виїзд з двору), невелика тріщина на лобовому склі, не працює задній правий склопідйомник, відключений задній парктронік (звик паркуватися без нього). Поганенько гріє пічка. Автомобіль повністю готовий до перевірки на будь-якому СТО. По питаннях дзвоніть.
Пропоную вашій увазі Daewoo Nubira. Авто в моїх руках 6 років. Власний автомобіль любив, тому машина технічно доглянута, використовувалась як сімейне авто.Фаркопа не було і не ставив. Nubira мяка в ходу, комфортна на дальні відстані. Розхід: місто 10 л., траса 6,5 л. Газу ніколи не стояло. За час володіння авто як для себе я здійснив: - заміну заднього правого стакану; - заміна та покраска задніх арок; - заміна задніх тормозних трубок та стабілізаторів; - заміна високовольтних проводів Tesla, сітки бензонасосу; - кожні 20 тисяч свічки запалення - NGK; - заміна АБ; - перебраний рідний стартер; - заміна основного радіатора (GM), всі патрубки системи охолодження, термостат; - промитий радіатор пічки, в машині жарко; - замінено тормозні передні шланги; - нові тормозні диски, колодки по кругу, задні тормозні барабани, циліндри, направляючі, пружинки, тормозна рідина - зараз дуже гарний накат у авто; - заміна рульових наконечників, сайлентбоків передніх ричагів; - антифриз заливаю тільки HEPU; - замінював масло в КПП -Liqui Moly (згідно допуску) - заміна механізм КПП (GM). На 236 тис - заміна прокладки ГБЦ, сальників клапанів, роспредвалів, прокладки, помпа, ремень ГРМ та ролики. - Замінив подушки двигуна задні та права верхня (GM); - Встановлено робочу електро антену, сигнал (Волга). - Встановлено Led лампи (головне/противотуманки) Машина підварювалась по днищю, є незначні моменти по кузову, при правельних руках можна поправити і самому. - Змінено двірники, автоковрики. Авто на зимовій резині на дисках - 14. сигналізація/центральний замок. Масло за час користування - Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W -40. Встановлено сенсорну автомагнітолу з навігацією. По авто наразі - регламентна заміна масла/фільтра. Повне переоформлення. Торг у авто.
Авто в гарному стані мотор коробка питань не має гарний чистенький салон обслужена ходова зроблена передні сідужки бмв є музика є фаркоп є страховка переоформлення можливе через дію
Продам сімейне авто,пороги переварені,ходова зроблена,газ вписаний, головка блоку після капремонту,замінений ГРМ,помпа,термостат
Хороше надійне авто термінових вкладень не потребує ,газ бензин ,сигналізація цент.замок,тоніровка,ксенон,кондиціонер,гідропідсилювач,
Продам авто в гарному стані, на ходу, газ/бензин. Є незначні дефекти, ржавчіна,та в цілому нічого креативного, економна, на повному ходу, потрібно тільки замінити стійки. Кому цікаво пишіть, домовимось.
Авто повністю обслужене. Робити нічого не потрібно.Два комплекта гуми на дисках. Всі росхідники замінено. Сів і поїхав. Торг біля капота.Більш детальна інформація по телефону.
