- 276 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто в не поганому стані для своїх років, є недоліки, авто не нове, роки беруть своє, машина працює добре коробка і мотор в хорошому стані, з недоліків потрібна заміна капоту і порогів
Авто в не поганому стані для своїх років, є недоліки, авто не нове, роки беруть своє, машина працює добре коробка і мотор в хорошому стані, з недоліків потрібна заміна капоту і порогів
Продам авто в хорошому технічному стані Автомобіль на ходу, двигун запускається легко (з півоберту). Технічно справний, підходить для щоденного використання. Оснащення: Електросклопідйомники Електродзеркала Коректор фар Передні та задні протитуманні фари Комплект зимової гуми Goodyear на дисках Стан: Є пошкодження лакофарбового покриття на передньому бампері Кондиціонер потребує заправки Пороги потребують реставрації Авто не нове, але повністю на ходу — сів і поїхав.
Авто в нормальному стані, нефарбований, небитий, має ГБО- розхід по місту до 9 л/газу. Зроблено Тех.обслуговування (масло+ ходова). Фари ксенон, Клімат-контроль. Салон-супер! Моменти по кузову-по телефону. Можна оформлювати через "ДІЯ".
Деу нубира 98 року. На автоматі На повному ходу. Їздила дівчина . Із плюсів 1000км назад зроблено ТО Замінені масла в двигуні і коробці Всі фільтра . Свічки і броні провода. Катушка і прокладка клапанної кришки . Ходова вся зроблена. Двустороння сігналка з запуском с брелка. 2 ключа. Андроїд магнітола. Ксенон. Камера заднього ходу. По документам повний порядок. Штрафів та арештів нема. Страховка до травня 26 року. По мінусам косметіка кузова (по бажанню) Бажано заміна поддона коробки. Більш детально за телефоном. Гарний варіант для початківця.
У продажі Nubira 2 в унікальній комплектації з Панорамною підлогою. Чотирьох зонний клімат з дирок по дну - ідеальний варіант на літо. Кузов в поганому стані. Технічно все працює, двигун, коробка, зчеплення, гур, електрика в хорошому стані. Газ 4 покоління. Працює як на бензині так і на газу. На впевненому ходу. Можливе переоформлення. Комплектний автомобіль за ціною двигуна. Детальну інформацію надам по телефону. Обмін/торг.
Машини на ходу. Потрібно замінити комплект вкладок на селекторі кпп. Погрунтована у травні, готувалася до покарська (є нюанси по ґрунту, не значні). Продаю, тому що потрібні гроші.1700 (торг)
авто в справному технічному стані. оригінальний пробіг 167200. газ не бачила їздила на бензині 95А як кажуть сів поїхав. справжній кореец. гарна шумоізоляція склопідйомники на чотири вікна, нова гума зимня замінили стартер, акумулятор, генератор. діюча страховка до січня 2027 року
ПРОДАМ ХОРОШЕ АВТО У РІДНІЙ ФАРБІ. ГАЗ БЕНЗИН, ДВА КОМПЛЕКТА РЕЗИНЫ.
- 3-й власник (2-й власник - мій син, переоформив на мене); - в таксі не використовувалась; - ЦЗ, сигналізація зі зворотнім зв'язком (2024р.), 2 комплекти ключів з пультами; - литі диски, зимова гума R15(2023р.), запасне колесо на литому диску з всесезонною гумою; - 4 склопідйомника, блок керування склопідйомниками та дзеркалами заднього виду, тоніровка, підігрів дзеркал заднього виду; - коректор фар; - сабвуфер з підсилювачем, 8 динаміків, магнітола з дистанційним пультом на кермі; - книжка з записами що коли робилось по обслуговуванню/ремонту; - чохли+підлокотник+дефлектори вікон; - запасні фільтри. Корейська збірка, авто в гарному стані, доглядалась, ремонтувалась якісними комплектуючими на СТО.
Машину робив під себе Робив мотор Повністю ходову Паливний насос Акум І інше Єдине шо не робив то пороги Але маю куплені якшо треба Машину я підмальовував місцями Був стук в зад Машина взагальному прикольна Продаю в звязку з переїздом в європу Якшо будуть якісь питання по машині зрадістю відповім на всі
Нубира 2 2л. бензин +ГБО 2покоління 2003 рік, є пара моментів по кузову і по ходовій. Мотор, коробка в хорошому стані, кузов не гнилий, але є пара моментів, днище не гниле, дірок немає, є трохи рижиків. Диски трохи побиті, але не варені, салон у нормальному стані. По Електроніці все чудово кнопки всі працюють вікна так само. Машина в непоганому стані на свої роки Зовсім не ланос !!! В салоні комфортніше, більше функцій, їде жваво.
Продам део нубира,з двигуном 2 літра,в наявності газ4 покоління вписаний,інші питання за телефоном
опис відсутній
продаю власне авто . мяке комфортне авто. кожного дня на ходу. мтор не димить масла не їсть. замінене щеплення, радіатор охолодження ходова частина в нормі без зарікань. автомобілем володію з2019 року.газ-бензин вписаний в тех паспорт в 2023р.Більш детальну інформацією надам по тел
Авто купували в 2013 році, після чого замінив всю ходову частину, стійки, колодки, тяги стабілізаторора, сайлентблоки на ричагах. В 2017 році встановив газ 4 покоління. Авто має великий багажник та комфортний салон. Електрика справна. Пороги поварені дно ціле, потрібно пофарбувати пороги, та як мінялися в зимку і не фарбував в холодну пору а зараз немає часу займатися.
Продам ДЭУ Нубира в хорошому стані. Другий власник. Кто готов купить реально, предлагайте цену.
Продам гарне авто в гарному стані. Стан - сів і поїхав. По машині технічно нічого робити не потрібно. Замінені всі оливи, фільтри, рідини і т.д. Підвіска вся нова в кругову. Пічка гріє добре. Кондиціонер не холодить. Підтікань по коробці і двигуну немає. Повністю замінено вихлопну систему. Перетянуті карти дверей новим матеріалом - виглядає чудово. Авто комфортне, вмістне, м'яке. Встановлено газ 4 покоління.
авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону
