- 138 тис. км
- Козова
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, один власник, можливий торг.
Авто в хорошому стані, один власник, можливий торг.
продажа тільки через переоформлення
Авто в хорошому стані, сів і поїхав, кузов живий, без рижиків, мотор огонь, трохи піддимлює, мабуть сальники, страховка свіжа, цього року, можна переоформлення робить як на газі, так і на бензині. **********
Данный автомобиль в моем владении с 2016 года за этот период времени наездил 40 тыс/км в ДТП не был зимой машина не эксплуатируется стоит в гараже. По кузову пороги заменил на оцинкованные а также вся машина обработала антикоррозионными материалами, есть нюанс по крылу переднему правому ( на фото видно) По двигателю нареканий нет, масло не ест не капли менял вкладыши, кольца, прокладку гбц, также масла, фильтра и прочие жидкости/расходники менялись вовремя!новое сцепление валео. Также есть ГБО вписанный в тех паспорт 2 поколения томасетто. По салону стоят сидения с Опель астра с микро лифтом и прочими регулировками ( лучше чем родные). Свет лед 4000 к ( видно на мокром асфальте) габариты лед Резина остаток 70% лето на железных дисках r14 Интересуют продажа только с переоформлением
Машина в хорошому стані. Місцями є невеликі потертості і недоліки ЛКП бампера, також невеликі і неглибокі царапини по корпусу - машину не фарбував, яку взяв таку і продаю (навіть в кращому стані продаю). Масло не їсть. Авто доглянуте. Продаж не горить, торг, якщо і буде, то біля капоту. Двигун v16(!). Кондиціонер/обігрів, склопідйомники, прикурювач, ел. регуліровка фар і т.д. працюють. Запаска і домкрат присутні. Масло міняю на кожні 8000 км. Ремені всі поміняні, ходова перебрана та й взагалі роботи зроблено по ній багато. Машина хороша, "бадьора". Продаж виключно з перепискою авто на іншого власника. Ніяких довіреностей. Якщо я на роботі, можу на дзвінок не відповідати - пишіть на вайбер, як звільнюся, то відповім і зідзвонимось.
Машина в хорошому стані. Тільки було проведено ТО по заміні масел, фільтрів та антифризу. По ходовій, двигуну, та кпп все добре.
нексия 1 салон с Нексии 2 двигло 1,5 16 клап. мотор после полного капремонт тыщ 15 назад есть квитанции о прод.работе газ 4 поколение что скажешь,авто на каждый день , надёжное,как калаш по кузову конечно же есть моменты,машина не новая. для работы самое оно ,неприхотливый работяга .
Машина обслужена, вложений не требует. Переоформление. Без торга
Продаю своє Авто Авто на ходу працює як на Бензині так і на газу один порог поміняний є в наявності другий новий порог і дві нові задні арки подарую наступному власнику ціна відповідна Авто кому цікаво покажу розкажу м.Бориспіль ********** тел, вайбер, телеграм!
автівка Daewoo nexia 2007р. кпп-5, газ-2 покоління , пробігу 300т.к. переоформлення , страховка е , регістрація Дніпро.
Продам авто. Не на ходу, необхідно міняти зчеплення. Їде лише на першій передачі. Стан на фото. всі деталі за телефоном. газ вписаний.
Продам нексію сів та поїхав газ бензин низа і днише оброблені . Переоформляеця
Продаю доглянутий Daewoo Nexia. Двигун 1.5 л. Пробіг — 89 000 км. Обслуговування проводилося вчасно. Стан кузова: добрий, жодних прихованих проблем ("підводних каменів"). Автомобіль повністю на ходу — сів і поїхав. Колір сірий. Додається комплект зимової гуми. Ціна: 2000 $ (торг можливий)
продам свій автомобіль нексия багато чого змінилося. живий автомобіль кондиціонер центральний замок склопідйомники мультимедіа
Цілком на ходу. Ходова та двигун в гарному стані.
Продам авто в гарному стані, ремонту не потребує, після капремонту двигуна, повне то, зроблено антикорозійну обробку днища, замінена ходова
Не заводиться
Продам Машину з мотором 1.5 вісьми клапана. Машина не в поганому стані на свої роки. Масла, фільтра все поміняно. Свіжа страховка. Є якісь недоліки по кузову але не без того. А так сів завів поїхав. Можливий обмін з моєю або вашою до платою. Перекупів прошу не витрачайте свій час і мій також!!!
