- 200 тис. км
- Шепетівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина добра , газ/бензин 4 покоління газ вписаний фари на лінзах 2700 торг біля машини
Машина добра , газ/бензин 4 покоління газ вписаний фари на лінзах 2700 торг біля машини
Авто в гарному стані, в рідній фарбі, газ 2 покоління, 4 електро склопідіймача, ГУР.З авто в комплекті продам 4 диска на зимній резині.За більше детальнішою інформацією звоніть за номером.В дтп не був.
Все вопроси по телефону
Машина в робочому стані. Газ-бензин 16 клапанна Кондиціонер Гідропідсилювач Стекла зеркалка Всі запити по телефону.
Продаю авто в дуже гарному технічному стані, повністю зроблене, оброблене та пофарбоване. Авто робилось для себе але з сімейних обставин продається. Стоїть ГБО ІІІ покоління (вписане в техпаспорт). За додатковою інформацією писати в особисті повідомлення в додатку так як знаходжусь за кордоном!.
Авто в гарному стані, економне, їздило виключно по місту на роботу/з роботи. технічно обслуговувалось вчасно, все працює. Двигун працює ідеально. Торг.
Машина на повному бойовому ходу недавно було замінені всі рідини фільтра масла не бере дно ціле є зауваження по низах дверей на переоформленні стоїть гбо 4 покоління
Нексія на повному ходу,2 комплекта гуми,газ вписаний але ніколи не стояв,передні сидіння з BMW e46,лед лампи,фаркоп,сигналізація,задні ступиці нерозбірні з опеля,любий вид переоформлення,з документами порядок,дійсна страховка
Продам Део Нексія 1.5 газ/бензин 2007 року. ГБО 4 покоління, газ вписаний в техпаспорт, в робочому стані, технічно справна. Замінено ГРМ, помпа та ремінь генератора, куліса, амортизатори передніх стійок, опорні підшипники, задні амортизатори та пружини, передні гальмівні диски, задні барабани з колодками. Олива мінялася вчасно, в коробці теж замінена олива. Всі питання за телефоном. Торг біля машини.
Продам авто в чудовому стані, я другий власник. Газ бензин. Двигун після капіталки. В автівці не мальований жодний елемент!
Дзвонити суворо за телефоном:
Авто на ходу,в гарному стані ,стоїть літня резина,мост не стукає,пороги та днище не гниле,багажник відкривається ключем,світло-фари та стопи працюють,коробка передач не клинить ,пічка гріє добре ,масло залите нове,атифріз новий.
Я перший власник. Авто має реальний пробіг, в доглянутому стані. З моменту покупки кузов повністю оброблений антикором. Салон перетянутий турецькою екошкірою, не прокурений. Нова АКБ, нова гума. Газове обладнання 4-го покоління, вписане в тп.
Продам авто від першого пласника. Ржавчини немає. Технічно все ок. Газ 4 покоління. Є склопідйомники, гур. Пробіг рідний.
Своє авто із салону. Газу немає і не було. Без ДТП.
2007р. рідна фарба машина така як на фото нічого не потрібно робити, ціна 2250 торг. Дзвоніть
Машина в робочому стані. Двигун не димить. Виварена, без іржі. Всі питання по телефону
