- 350 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в адекватному стані ,двигун не димить ,працює рівненько на газу і на бензині .Ходова не тарабанить .Є ГУР,склопійомники.ГБО 4 покоління .Дефекти по кузову видно на фото .
Автомобіль в адекватному стані ,двигун не димить ,працює рівненько на газу і на бензині .Ходова не тарабанить .Є ГУР,склопійомники.ГБО 4 покоління .Дефекти по кузову видно на фото .
Машина на повном ходу. Масла ні граму не бере! Машина процює задовільно. Об?єм двигуна 1.5, 8-ми клапонний.
Стан норм
Обміняю з моєю чи вашою доплатою або продам део нексію 1.5 інжектор зроблена в кореї. ПИШИТЬ В СМС тут старый номер вказаный Авто робив для себе я господар будь-яке переоформлення, газ 4 покоління вписаний. Не гнила на ходу щодня, мотор масла не бере заводиться добре, по електриці норм доглянутий салон поставив сигналізацію склопідйомники центральний замок підсвічування салону спереду і ззаду поставив дорогу магнітолу з екраном підключив до камери заднього виду, фаркоп, загалом сів і поїхав підвіска м'яка машинка не стукає не гримить їде комфортно.
Машина в хорошому стані на повному ходу, є газ 4 покоління, була змінена прокладка гбц, свічки дроти є страховка можна переоформити, телефонуйте за ціною будемо вирішувати
ціна вказана без торгів, і ваших цін, без дурних запитань, приїхали,розрахувались, та поїхали. кожен день на ходу, мотор та коробка в вiдмінному стані, є нюанси по кузову
владею 5 лет.комплектация gl работает все кроме кондея(не разбирался за ненадобностью).в конце зимы ремонт головы и замена колец в блоке.ремень ГРМ помпа ролик термостат поменяны.двигатель работает хорошо.ходовая в норме.кузов живой учитывая возраст не разу не варился.новый радиатор охлаждения радиатор печки расширительный бачок и крышка(оригинальные).много чего менялось.езжу каждый день,не много.я хозяин.торг минимальный.только Одесса.
Авто на ходу
Продам Део Нексию Н 100, на газу , бенз отключен , но можно подключить. Поменян ремень ГРМ, помпа, 15 колеса, резина летняя , газ второго поколения. Электро-стеклоподъемник, печка греет хорошо. На полном ходу . Переоформление любое
Машина в нормальном рабочем состоянии. Вся в родной краске.Сел и поехал, перебрался двигатель, сделанное ТО генератору, хороший аккумулятор, новые тормозные диски и колодки, новые сайлентблоки в задней балке. Из недостатков как и в любой Нексии пороги. Дно целое полностью не гнилое! Торг у капота
продам свій автомобіль деу нексіа 1997 року випуску, на впевненому ході, все працює справно, присутні рижики, на скорість не впливає.Деталі по телефону. Перекупів не турбувати. Ціна 2300$,торг біля машини, тільки з переоформленням, Ігор
авто кожен день на ходу, дзвоніть по питаннях
Автомобіль у відмінному стані, не битий, не фарбований (без корозії), двигун та коробка працюють ідеально, рідний пробіг, збірка Корея, гаражне зберігання, вкладень не потребує, деталі за телефоном
Продам, Dea Nexia, 1997р. 1,6, поварена, пороги, крила, арки, днище, газ (2-ге покоління, вписано в техпаспорт)/бензин, працює добре і на бензині, і на газу, ходова в нормі, м'яка, новий акумулятор, нові форсунки, паливний насос, масло, фільтр, салон доглянутий, центральний замок, можна пофарбувати, з нюансів, потрібно замінити або поварити вихлопну, стояла довго, але зараз щодня на ходу, але не критично, не впливає на пересування, решта питань по телефону!
мотор після кап.ремонту, кондиціонер працює,але треба заправити, два комплекти гуми в гарному стані гбо 4, по кузову нюанси
Продам део нексія в не поганому стані Заводиться їде Масла не бере Салон трохи потертий
Стан гарний, сів поїхав, газ 4 покоління працює справно, пробіг оригінальний мотор не димить масла не бере, кондиціонер, музика, сигналізація, центральний замок. Не гнила. Без колхозу. У мене по техпаспорту, продаю як і брав.
