- 120 тис. км
- Балта
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Дзвонити суворо за телефоном:
Дзвонити суворо за телефоном:
Авто в дуже гарному стані на свої роки Вкладень не потребує взагалі ,їде бодро як на газу , так і на бензині . газ вписаний в ТП. по ходовій не гримить, не стукає.ЛКП як нове. Є додаткова функція, встановлені додаткові учбові педалі ) Якщо цікавить, телефонуйте , розкажу детально
Дзвоніть все розкажу
Авто на ходу! Всі питання за телефономлександр
Daewoo Nexia 2009 на ходу. 1,6 г/б.
Я перший власник. Авто має реальний пробіг, в доглянутому стані. З моменту покупки кузов повністю оброблений антикором. Салон перетянутий турецькою екошкірою, не прокурений. Нова АКБ, нова гума. Газове обладнання 4-го покоління, вписане в тп.
авто після зварювальних робіт та покраски.
Продам авто від першого пласника. Ржавчини немає. Технічно все ок. Газ 4 покоління. Є склопідйомники, гур. Пробіг рідний.
Продам власне авто, без ДТП!!!. 1-й і єдиний власник з 2009р. Стан видно по фото. Авто в робочому стані, на ходу, сів і поїхав. Нещодавно була заміна куліси КПП, щеплення та вихлопна система мінялися орієнтовно 20тис.км.тому.Для ідеального стану потрібно прикласти руки і певні кошти. Крайні 4-5років використовувалося як друге авто. Заміна масла і фільтрів відбувалася вчасно. якщо є питання телефонуйте.
авто на ходу але потребує не великого ремонту. газ/бензин .
Продам своє авто в гарному стані.газ/бензин.центральний замок.детальна інформація по тел;.
авто кожен день на ходу зроблена ходова,замінено тормозну систему,новий радіатор. за детальною інформацією телефонуйте
Є невеликі нюанси, ціна встановлена враховуючи їх. Машина на ходу! Газ/бензин, 2011 року. Можливе переоформлення, я власник. Продаж у зв'язку із терміновою необхідністю фінансів.
Продам авто Daewoo Nexia 2007 року, повна комплектація (люкс ДЕРЖ). кондиционер. ? Марка / Модель: Daewoo Nexia ? Рік випуску: 2007 ? Комплектація: Повна (люкс ДЕРЖ) ? Тип кузова: Седан ? Двигун: Об'єм Двигуна 1,6 Бензин, Газ ? Коробка передач: Механіка Привід: Передній ? Пробіг: 211 ? Стан: Відмінний, сів і поїхав. ? Обслуговування: Усі витратні матеріали замінено (масло, фільтри, ремені тощо). Головка блоку циліндрів зроблена, двигун працює м’яко. Підвіска в нормі, нічого не стукає. По ходовій частині все обслуговано. ТО проведено вчасно. ? Колеса: Літня гума на титанових дисках. Зимова гума на залізних дисках (в комплекті) Додатково: Кондиціонер Електросклопідйомники Сигналізація / центральний замок Аудіосистема Все працює — нічого робити не потрібно! ? Документи: Машина повністю на мені. Усі документи в порядку. посмотрев другие объявления -понял что моя очень ухожаная. ?Автомобіль знаходиться в: [Одеса/Малиновський] ? Ціна: 2000 ? Контакт: **********
Daewoo Nexia, 2005 року випуску, двигун об?ємом 1.5 літра, DOHC, 16 клапанів. Куплена в салоні в 2006, з цього часу машина перебуває в одній сім?ї. Стан кузову - хороший, пороги цілі, не іржаві, не гнилі, проте місцями є рижики, не фарбувалась, не шпаклювалась, знизу задута в антикор. Стан двигуна - хороший, орієнтовно рік-два тому перебиралась головка, поршнева в гарному стані. Масла не бере. Коробка працює добре, комплект зчеплення мінявся теж рік-два тому. Встановлений газ 4 покоління, газ вписаний. Розхід газу - 10 літрів. Ходова - нормальний стан, сильних стуків ніде немає. З нещодавніх ремонтів: Масло, масляний фільтр - 3 тис. км. тому Газові фільтра - менше 1 тис. тому Бензонасос, сітка - менше 1 тис. тому Свічки, високовольтні провода - менше 1 тис. тому Ремінь ГРМ, два ролики, сальніки, помпа - менше 1 тис. тому. Передні сидіння від Volkswagen Touareg, є підігріви сидінь, але треба підключити, підігрів заднього скла, кондиціонер і пічка працюють. Машина в місті Броди, готовий до будь-яких перевірок. Торг мінімальний, виключно біля капоту. Обмін не цікавить. Два комплекти резини віддаю. Якщо залишились питання, то телефонуйте.
