- 289 тис. км
- Світловодськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
на повному ходу, ГБО, двостороння сигналізація, двигун не димить, коробка працює добре, гідро підсилювач керма, електросклопідіймачі, свіжа страховика, я власник переоформлення без проблем
продам нормальне ходове авто,новий АКБ,переварювалась два роки назад,є нюанси по ЛКП, критичного нічого нема,ходова зроблена,гур,склопідйомники,фаркоп.масло не бере,газ вписаний я власник.зима нокіан,і комплект літа 2025 р.ГРМ масла фільтра нові.тільки переофомлення
В доброму стані вкладень не потребує. За ціною жигулів.
у ГАРНОМУ робочому стані, бігає легко по Україні, ГБО 4 покоління. Сучасне дзеркало заднього виду. Зимова та літня резина (нова). Зимова на фото - також нова. Все працює, чиста, доглянута, ночує в гаражі у приватному будинку, планові ТО. НЕ ПОТРЕБУЄ РЕМОНТНИХ робіт, окрім планових замін. Їздить батько, не нарадується, але хочу йому придбати автомат і щось сучасніше. Перекупщикам не турбувати. Торгу немає. Авто варте своїх грошей.
Daewoo NEXIA 2008 рік 1.5 механіка, газ Кондиціонер, електроскло, підсилювач керма, подушки безпеки Переоформлення Доставка
Продам свою ксюшу 1.5 16кл. Встановлено ГБО 4 покоління, зроблено капремонт двигуна та рульову рейку. У машині ел. підйомники, кондиціонер (все нормально працює). Нова автомагнітола Pioneer із USB. Нова літня гума на дисках. Машина на ходу, але є несправність у вигляді оборотів, що плавають. Стан машини, як на фото. Територіально машина знаходиться на Троєщині.
Daewoo nexia 2011 1.5 8 клапанів повністю на ходу все чітко за технічними характеристиками потрібно трохи підфарбувати стекло подъемники Гур
Продам део нексія газ бензин 1.5 .моторр коробка працює добре сів завів поїхав.гідропідсилювач,скло підйомники, кондиціонер. Добрі зимові колеса.09******84 є нюанси по кузові
Продам авто, на ходу в роботі кожного дня. Авто має гідро підсилювач керма, леди, чотири скло підіймачі, газ/бензин, газ вписаний в ТП, дно поварене та замастічене, авто зашумоване, новий акамулятор, центральний замок, сигналізація, два ключі, свіжа страховка на рік, музика флешка, боютуз, Aux. З мінусів автом має нюанси по кузову та ходовій. Торг біля авто.
ГБО 4 вписано в тех.паспорт, замінені пороги, зварена, без гнилі. Салон акуратний, кпп відмінно, двигун після ремонту, масло не бере, замінено грм, помпа, натяжний ролик. Свіжий антифриз. Стоять нормальні літні шини + комплект зимових хороших шин. Комплектація базова. Авто на кожен день. Продаж тільки з переоформленням. Торгу немає
Авто в доброму стані, на зимовій резині, газ/бензин газ вписаний в техпаспорт, любий вид переоформлення.
Автомобіль обслужений Поварений,покрашений. Детальніша інформація за тел.**********
У хорошому стані. Кузов не гнилий, не іржавий. Усі питання по телефону.
Део нексия: в хорошому стані, не гнила, повної комплектації, кондиціонер, склопідйомники на всіх дверях, гур, газ 4 в авто, салон доглянутий не прокурений, гума зима є запаска, ходова в порядку, будь-яке переоформлення, постукує передня ліва стоїка, порогам з'явилися дрібні рижики, не потрібна стала, всім хороших продажів номер вайбер
авто на повному ходу , техніка хороша по мотору питань нема , по кузові є місця ми и рижики но не критично , хороша ризина є газ 4 покоління працює справно кого цікавить більш детальна інформація звертайтеся все розповім
Продається Део Нексія 2011р Мотор 1.5 газ -бензин 153тис рідного пробігу Один власник з салону! Машина на бойовому ходу. Технічний стан ідеальний,мотор, коробка працюють відмінно. По кузову є рижики але не гнела,вся ціла, всі оригінальні вікна. Є сигналізація два ключі,центральний замок,стіклопідйомники, хороша музика? В комплекті літні скати на дисках) Деталі у вайбер
Продам Несію в гарному технічному та візуальному стані, кузов берегли максимально ( мовіль , антикор), встановлено газ 4-го покоління , вписаний . Працюе на бензині і на газу без нарікань .розхід 7л бензин / 8л газ. Обслуговувалась вчасно , із недавнього замінений топливний насос , радіатор основний, та задні гальмівні колодки. Тонування , литі диски на літній гумі, лінзи у фарах. Авто купувалось як підмінне, доки основне було в ремонті ( зі своею задачею впоралась на всі 100%) простий , невибагливий авто на кожен день
Авто в чудовому стані,зберігалось в гаражі,підсилювач керма,електро стекло підйомники,кондиціонер,газ вписаний в документи.Замінено масло і фільтри,всі сайленблоки,новий ГРМ,нові амортизатори,підшипники,шарові опори,новий генератор,нова резина.Мотор працює відмінно як на бензині,так і на газу,авто експлуатувалось по місту,не бите, Нова резина,їздити і насолоджуватись.Будь яке оформлення,торг біля авто.
