- 207 тис. км
- Бабаї
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані. Пробіг — 207 000 км. Газ/бензин, двигун 1.6, механіка, передній привід. Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники на всі двері.
Автомобіль у хорошому стані. Пробіг — 207 000 км. Газ/бензин, двигун 1.6, механіка, передній привід. Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники на всі двері.
Продам авто яке довгий час було в сім'ї ,причина продажу покупка нового авто. Зовні машина не в кращій формі потрібно прикласти рук ,але в плані механіки і їзди все добре.Встановлений і вписаний газ/бензин. Машина з документами і повним переоформленням.
Авто на кожен день є проблемні місця на фото можновладців побачити,салон в гарному стані,голова та двигун теж в повному порядку,1,6 16кл гурт без проблем,ціна мінімальна без торгу.документи в повному порядку можу зняти з регістраціі страховка є.
авто в гарному стані, сів і поїхав.є незначні сліди експлуатації.з документами порядок,переоформляється.дійсний страховий поліс.тел **********
продам део нексія, в дуже хорошому стані від 1 власника,купляли з магазину ,рідного пробігу 176ти
Один власник с салону. Оригінальній пробіг. Двухдина магнтола. Гідроусілітель руля, центральній замок, сигналізація . Оптика стоять линзи с вентиляціей. Кондера німа , алле то що е в комплектації холодит). По кузову е рижики , пороги та днище ціли . В Технічному стану все добре. Довезе хоть куди. Новому власнику комплект масел и фільтрів в подарунок. Дзвонить по номеру **********п'ятдесят . Вайбер,ТГ , Ватцап.
перший власник із салону. дітей возили до школи. водила жінка.
Авто повністю обслужене. Новий ГРМ, генератор, радіатор, гальмівні диски, редуктор ГБО. Ходова зроблена.
ходова, мотор обслужені. є нюанси по кузову. торг. Всі питання по телефону.
Машина на ходу, сів та поїхав. Стоїть газ другого покоління. Нічого не стучить, та не гримить. Ходова перебрана цього літа. Свічки та ремінь ГРМ зі всіма роликами замінено також цього літа. Пічка та кондиціонер працюють. Стоїть зимова резина.
Автомобіль купувався в салоні, один господар. В дтп не був, в таксі не був. Технічний стан задовільний. Установлено ГБО 4 покоління, R 16 диски. Корозія по правій стороні кузова. Авто пушка. Продаю у зв'язку з поповненням у сім'ї.
Продам авто, в нормальному статі, є нюанси по кузову, пару рижиків але не критично, (на фото видно) ходова частина в нормі. Детально по телефону, писати на вайбер(**********) Через дрібниці прошу не телефонувати!
Автомобіль на ходу, перебрана ходова, двигун працює без нарікань є невеликі моменти по зовнішньому вигляду, по всіх питаннях телефонуйте ********** , Зимова гума комплект (один сезон користувались) торг
Авто повністю на ходу сів поїхав по кузову присутні рижики , але не гнила
Продам Daewoo Nexia, 2011 р.в. Автомобіль придбано у 2018 році з пробігом 40 000 км, я — другий власник. Двигун у хорошому стані, обслуговувався вчасно. Салон доглянутий, в автомобілі не палили. Комплектація базова, без гідропідсилювача керма. Машина на ходу, підійде як недорогий варіант для повсякденного використання або першого автомобіля. Експлуатація дбайлива: їздив батько тільки в межах міста. Пробіг реальний, юридично чистий. Двигун у хорошому стані. Є нюанси по кузову та гальмам, акумулятор під заміну».
........
