- 450 тис. км
- Стрий
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Машина на ходу. Сів і поїхав.
Машина на ходу. Сів і поїхав.
Продаю авто в дуже гарному технічному стані, повністю зроблене, оброблене та пофарбоване. Авто робилось для себе але з сімейних обставин продається. Стоїть ГБО ІІІ покоління (вписане в техпаспорт). За додатковою інформацією писати в особисті повідомлення в додатку так як знаходжусь за кордоном!.
ТЕРМIНОВО!!! Машина на ходу. Двигун та ходова в повному порядку. така цiна тому що трохи поржавiла кузова. Бере 7,2 л. газу на 100 км. по мiсту. Бiльше деталей по телефону.
Не перекуп, авто їздить кожний день. Будь який варіант оформлення. Є рижики по дверях, вже таку брав. Оброблений кузов антікором, двері, арки, пороги всередині антікором та зовні гравітексом. Єдиний момент це стукає гідрокомпенсатор. а так машина на кожний день. якщо цікавлять питання то дзвоніть.
продам авто стан добрий дефекти видно на фото
Продам власне авто, без ДТП!!!. 1-й і єдиний власник з 2009р. Стан видно по фото. Авто в робочому стані, на ходу, сів і поїхав. Нещодавно була заміна куліси КПП, щеплення та вихлопна система мінялися орієнтовно 20тис.км.тому.Для ідеального стану потрібно прикласти руки і певні кошти. Крайні 4-5років використовувалося як друге авто. Заміна масла і фільтрів відбувалася вчасно. якщо є питання телефонуйте.
