- 330 тис. км
- Херсон
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продаємо авто місто Херсон. питання по телефону +**********.
Продаємо авто місто Херсон. питання по телефону +**********.
перший власник із салону. дітей возили до школи. водила жінка.
Не працює пічка, заміна не допомогла, можливо справа в помпі і її потрібно замінити, але датчик показує нормальну температуру при їзді. Лобове скло з тріщиною. Фари вигорають, але перед продажем відполірую. Була в ДТП, міняли радіатор, капот і фари. Датчик палива вийшов з ладу. Низ задутий при покупці нового, не гнилий. На дверцятах дефекти, видно на фото.
Продам власне авто, володію біля трьох років. Машина кожен день на ходу, питань по техніці немає. Газ стоїть, але не вписаний. Нова літня гума 25 року та додатково комплект зимової гуми. Є декілька моментів по кузову, не критичних. Пороги та днище цілі. Бажано тільки переоформлення. На додаткові питання відповім по телефону, торг біля авто реальному покупцеві.
Продам авто, в нормальному статі, є нюанси по кузову, пару рижиків але не критично, (на фото видно) ходова частина в нормі. Детально по телефону, писати на вайбер(**********) Через дрібниці прошу не телефонувати!
Авто в гарному стані, майже нова зимова резина (один зимовий сезон). Є електро скло підйомники передні та задні. Коробка механічна, 5 ступінчата З технічних нюансів: - була замінена передня панель, тому пробіг світиться меньший реального, на кермі дописан старий пробіг; - машина була 1 раз фарбована, але без ДТП, тільки пошкрябана місцями. Тільки після ТО, тому нові фільтра, замінена олія, замінен ремінь ГРМ, почищена система охолодження разом з пічкою, відремонтован глушник. Попередні ТО робились вчасно. Куплялась у офіційного дилера в Миколаєві. В комплекті нова всесезонка та майже нова зимова резина. Можливий торг.
владею 5 лет.комплектация gl работает все кроме кондея(не разбирался за ненадобностью).в конце зимы ремонт головы и замена колец в блоке.ремень ГРМ помпа ролик термостат поменяны.двигатель работает хорошо.ходовая в норме.кузов живой учитывая возраст не разу не варился.новый радиатор охлаждения радиатор печки расширительный бачок и крышка(оригинальные).много чего менялось.езжу каждый день,не много.я хозяин.торг минимальный.только Одесса.
Део Нексия в непоганому стані. Двигун та ходова в гарному стані. Двигун 16 клапанний, газу не має. Чотири склопідьемники. Гідропідсилювач керма. Кондиціонер. Гарна літня гума. Кузов цілий, дірок не має.
Нексія в гарному стані, гаражного зберігання, в дтп не була. Стоїть газ 4 покоління в тех паспорт вписаний. Встановлені фари Ксенон. Мотор шепоче, масла не бере. Авто обслуговувалося вчасно, та всі заміни записані окремо. Стан кузова гарний на свої роки. Не працює правий передній скло підйомник. Деталі за номером телефону
Все вопросы по телефону
на впевненому ходу, сидіння з BMW диски r15 з гарною резиной,дніще повністю ціле,газ четвертий,тільки переоформлення
Продам Деу Нексія 1.5 2011 року випуску Пофарбоване в маскувальний колір Авто на свій вік і пробіг виглядає, є питання по лкк з виконаних робіт заміна радіатора, заміна голови, комплект ременю, помпа, термостат, прокладка гбц, антифріз, заміна то по маслу і фільтрам можливий обмін торг
Продається Део Нексія 2011р Мотор 1.5 газ -бензин 153тис рідного пробігу Один власник з салону! Машина на бойовому ходу. Технічний стан ідеальний,мотор, коробка працюють відмінно. По кузову є рижики але не гнела,вся ціла, всі оригінальні вікна. Є сигналізація два ключі,центральний замок,стіклопідйомники, хороша музика? В комплекті літні скати на дисках) Деталі у вайбер
Машина на повному ходу,потрібні не значні варочні роботи.
Пробіг 130тис. ГРМ та помпа поміняні Свічки нові Колодки нові Радіатор тосолу та радіатор кондиціонера новый Стоят дотяжки стекол Гума нова Кондиціонер справний холодить Машина у справному стані сів та поїхав
Другий власник з невеликим пробігом Daewoo Nexia 2008 року стан на фото, треба прикласти руки (порог) по двигуну та ходової зауважень немає, 1,5 л, 16 клп. В комплекті зимова та літня резина на дисках. Можливий невеликий торг. Перекупи прошу не телефонувати
Авто обслуговано богато чого зроблено ,зроблена голова після повного обслуживання,заміна клапоной кришки ,новий ремень ГРМ,заміна проводки,радіатор печкі,радіатор охолодження,патрубків,іде гарно,не разу не підводила їхала дуже далекі відстані
