- 236 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Гарний технічний стан. ГБО вписане в Т.П. Потребує ремонту дверей та порогів. Днище ціле.
Гарний технічний стан. ГБО вписане в Т.П. Потребує ремонту дверей та порогів. Днище ціле.
Автомобіль у хорошому стані. Пробіг — 207 000 км. Газ/бензин, двигун 1.6, механіка, передній привід. Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники на всі двері.
Продам власне авто. В моїй власності авто перебуває 2 роки. Авто технічно справне, регулярно обслужене. Кузов цілий, мотор та коробка в гарному стані, ходова в нормальному стані. ГБО 2-ого покоління. Лінзовані фари, по ним є нюанс. Все інше в машині справне. Разом віддам комплект резини на литих дисках.
В продажі Daewoo Nexia 2007 року!!! В автомобіль викладено дуже багато, двигун 1.5 газ/бензин, працює без нарікань, авто вкладень не потребує, переоформлення!!!
авто з салонах в одного власника, є корозія по кузову, друга передача працює, але часто вибиває.
Авто технічно в ідеальному стані. Сів і поїхав. Двигун 1,5. Без проблем Пробіг 67000.! Реальний Кузов не гнилий, без рудиків. Все життя у гаражі. Скло всі рідні. Фари-ЛЕД освітлення. Світлодіодні білий Задній хід-ЛЕД, світлодіодні білий Салон у відмінному стані. Сидіння не продавлені, як нові. Чохли у колір машини. Гума чудова, всесезонка. Можна не міняти зима-літо Встановлено сигналізацію. Працює чудово Робити нічого не потрібно. Готовий поїхати на сто.
авто в гарному стані, сів і поїхав.є незначні сліди експлуатації.з документами порядок,переоформляється.дійсний страховий поліс.тел **********
Обміняю з моєю чи вашою доплатою або продам део нексію 1.5 інжектор зроблена в кореї. ПИШИТЬ В СМС тут старый номер вказаный Авто робив для себе я господар будь-яке переоформлення, газ 4 покоління вписаний. Не гнила на ходу щодня, мотор масла не бере заводиться добре, по електриці норм доглянутий салон поставив сигналізацію склопідйомники центральний замок підсвічування салону спереду і ззаду поставив дорогу магнітолу з екраном підключив до камери заднього виду, фаркоп, загалом сів і поїхав підвіска м'яка машинка не стукає не гримить їде комфортно.
Фарбоване авто, не бите. На газу. У технічному стані. Додається 4 титана + регіля і + запчастини.
Продам автомобіль Деу нексія н100 на 1,5 8клапаному моторі самий простий в обслуговуванні та експлуатації, машина на новій літній гумі, салон почищений, технічно в чудовому стані, встановлений центральний замок, підсвітка ніг спереду та позаду, проекція на лобове скло, встановлені лед туманки гарно рівно світять присутні фото і відео, задні стопи доопрацьовані і теж дуже гарно виглядають, тонована, новий стартер, новий якісний антифриз заллятий осінню hepu, новий комплект грм поставлений осінню 4-5тис тому помпа термостат ролики та ремінь, по кузову є моменти скину фото відео, якщо до тієї пори не зроблю, новий комплект щеплення повністю корзина та вижимний теж 3-4тис тому замінив, тормозні колодки вкруг замінені 2тис км тому, машина на газу 4 покоління розхід приємний, газ вписаний та гарно працює, фільтра замінені місяць тому, що газові що повітряний з масляним, масляний ставився mann разом із маслом elf меньше тисячі км тому, до ходової навіть не ліз, перебрана повністю була попереднім власником, дорогу тримає гарно ніяких недоліків по ходовій немає,на машину гроші не жалілись замінювалось все на якісні деталі, робилась для себе, кожен день на ходу пробіг в районі 180тис Музика працює встановлена магнітола з блютуз підклбченням, всі 4колонки гарно грають присутній сабвуфер на 250ватт продаж з ним +4тис грн Торг!!! можливий обмін на інше авто
Продаю машину, в гарному тех. стані. гбо 4 покоління вписане в тех паспорт (є сервісна книжка). 2 комплекти резини. є нюанси по кузову. доп інформація за телефоном. продаж не терміновий, тому торг не великий і перекупи не цікаві.
Машина на ходу, сів та поїхав. Стоїть газ другого покоління. Нічого не стучить, та не гримить. Ходова перебрана цього літа. Свічки та ремінь ГРМ зі всіма роликами замінено також цього літа. Пічка та кондиціонер працюють. Стоїть зимова резина.
Машина в хорошому стані на повному ходу, є газ 4 покоління, була змінена прокладка гбц, свічки дроти є страховка можна переоформити, телефонуйте за ціною будемо вирішувати
Продам доглянуте авто,третій власник.чесний пробіг,під капотом все доглянуте та обслуговано.замінена прокладка гбц,сальники клапанів,прочищенні форсунки на стенді.замвнено грм.по ходовці на даний момент замінені стійки стабілізатора і амортизатори по колу каяба масло.масло свіже.резина гарна літня,для зими комплект в наявності(шипована)по кузову на свої роки з її болячками в доброму стані,дно ціленьке,пороги цілі,на арках є невеличкі жучки.газ стоїть нова установка,не вписана.авто доглянуте.якщо не відповідаю на телефон пишіть вайбер
Продам Деу Нексия. В одних руках 8 років. Не заїзжена. Пробіг рідний. Без колгоспу. Пофарбований один елемент — водійські двері, до верхнього канту. У салоні не курили. ГБО 4 вписане. Кондиціонер робочий. Гідропідсилювач керма. Мотор, КПП, ходова, електрообладнання, кузов хороші. Склопідйомники на всіх дверях, доводчики скла. Хороша музика. Чистий салон. Ксенон. Нова гума додається. Диски не варилися, не катані. Докатка. Фаркоп тільки поставив, не підключав. Торг адекватним.
Продам део нексію потребує ремонту Пошкодження незначні корозії немае Авто виглядає так як на фото до і після зіткнення пробіг оригінальний,салон як новий,повна комплектація,все працює торг Більше питань по авто по телефону торглександр)
Daewoo Nexia 2008 — доступний та практичний седан Рік: 2008 Двигун: бензин Коробка: механіка Пробіг: 164 тис. км Комплектація: протитуманні фари / гідропідсилювач керма / повний електропакет / магнітола Стан: охайний, просторий салон, зручний для щоденного користування Ціна: 2 550 $ Можливий торг Кредит / лізинг — за домовленістю Відеоогляд — за запитом Можлива доставка Місто: Кам’янка, Черкаська область Телефон: **********
