- 291 тис. км
- Ужгород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
продою дейво нексію , або обмін з моєю доплатою до 1000 ? .Документи в порядку переоформлення .
продою дейво нексію , або обмін з моєю доплатою до 1000 ? .Документи в порядку переоформлення .
Сів і поїхав.
Авто у гарному стані Не потребує зварних робіт,малярних робіт! Можливий торг
Авто в доброму стані є нюанси по кузову торг з документами порядок
Продаю свою машину, состояние отвечает году выпуска, есть ржавчина, царапины, новый аккумулятор 2024 г, проведен ремонт генератора, кондиционер работает, комплект резины (зима, лето, 2-3 года), багажник на крышу
Автомобіль в гарному стані,не гнилий, комплект зимової та літньої резини. Замінений весь комплект грм,ходовка зроблена,пічка працює. Світло перероблене під ксенон. Двигун масло не бере.
Шикарна красуня , літає , як пташка , без нареканий
Авто полностью обслужена не требует вложен ий 2007год с оформлением проблем нет машина на ходу газ /бензин
1.5/16-ти клапанна Не ржава, пороги та днище не гнилі. Авто в гарному стані, технічно справне та вкладень не потребує. Гаражне утримання. Недороге в обслуговуванні. Адекватний торг присутній Для додаткових питань звертатись за телефоном, або смс повідомлення у Вайбер.
Автомобіль в нормальному стані встановлене ГБО вписане в тех паспорт, мотор перебрали, масло не бере. Прям серйозних нюансів немає! Всі питання по телефону!
Автомобіль повністю на ходу, ГБО 4 покоління, був кап ремонт мотору.
Продам машину на ходу, ходівка в хорошому стані, двигун теж, з повним переоформленням, 16кл
Продам део нексия 2008 року масло в двигуні ГРМ масло в коробці все змінив ходова стійки нове будь-який вид переоформлення інші питання по телефону00 $
Авто на полном боевом ходу вложений по технике не будет сделано апсолютно все газ 4 поколения вписаный детально по телефону
Авто на повному ходу, газ 2 покоління • Дно,пороги, арки все ціле • Потребує трішки косметики • Склопідйомники, гідропідсилювач керма, гарна музика • З документами все добре • Торг біля капоту •
Машина в ідеальному стані. Кузов здоровий, не гнилий. Мотор рєзвий, масло не бере. Ходова добра, не гримить не стукає. Стоїть газ 4 покоління. Вкладів машина не потребує. Можливий обмін з вашою доплатою.
авто на ходу, газ, бензин працює, вимагає невеликих вкладень
