- 307 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто довго не експлуатується... Стан задовільний (на ходу) але щоб поїхати потрібен акумулятор і можливо шиномонтаж... ;))
Весь опис по телефону
Машина на ходу Газ/бензин Масле не бере Нові 2 крила з переду і бампер. Якщо щось цікавить пишіть в пп
Продам Daewoo Nexia 1995 року корейського складання, газ/бензин, переоформлення.
Машина у гарному стані. Центральний Замок, Гідропідсилювач руля, Електросклопідйомники, Тонування, Литі диски Обслуговування на СТО. Телефонуйте
Машинка на повному бойовому ходу. Ніяких питань по техніці немає. Все вчасно обслуговується. Є питання лише по кузову.
Продам свою нексію. 2010 року. Автомобіль дуже доглянутий. Розпорки зпереду та ззаду. Підігрів дзеркал. Фаркоп. Їде бодро.+ установлена ГБО 2 покоління ( необхідно відрегулювати редуктор). Є питання по лівому порогу ( підгнив). Кожен день авто їздить
Продам daewoo nexia 2007 рік. Мотор 1.5. Машина на повному ходу. Можливий обмін. Всі питання по телефону
Машина в хорошому стані, 2011 рік газ бензин газ 4 покоління, люкс комплектація кондиціонер. гідропідсилювач керма 1.6 16-ти клапанний
Авто в гарному стані, в рідній фарбі, газ 2 покоління, 4 електро склопідіймача, ГУР.З авто в комплекті продам 4 диска на зимній резині.За більше детальнішою інформацією звоніть за номером.В дтп не був.
Все вопроси по телефону
Машина в робочому стані. Газ-бензин 16 клапанна Кондиціонер Гідропідсилювач Стекла зеркалка Всі запити по телефону.
Машина на ходу требует косметики по всем остальным вопросам звоните
Регистрация первая 2012
всі питання по телефону
Автомобіль у хорошому стані два комплекти гуми Ближнє світло ксенон, дальнє лед світло,є нюанси по кузову тріщина на лобовому склі ГБО 4-го покоління вписане,днище та стакани ціле не гниле!!
2006 рік випуску 1 власник повністю обслужена поміняно ремень грм масла, фільтра, стійки передні, задні, торг біля машини газобалонне обладнання 4-го покоління , всі питання за номером
Daewoo Nexia 2009 на ходу. 1,6 г/б.
Продам своє авто, їжджу на ньому більше року, по техніці авто в не поганому стані, вчасно обслуговувалась, двигун після капіталки проїхав близько 30-40 тис., ходовку робив в коло +- 20 тис. назад, не чіпав тільки сайлентблоки, їх краще залишати заводські, тим більше я заїжджав на діагностику ходової і все в нормі, тільки сказали що через якийсь час приїдуть сайлентблоки балки, їх віддам з автомобілем, також мені здається що трохи постукують гідрики, вони теж є б/у комплект, по кузову машинка подустала, варили арки, але не красили, пороги планувались ближче до літа, але потрібен інший авто, стакани відмінні, музика в цілому теж не погана, з нюансів ще є болячка цих авто, а саме скрип торпедо, я вже усував цю проблему, але вона з'явилась знову, також ремонтувався глушитель, сам глушитель, резонатор нові, штани варились, коротше те що по авто робилось це окрема довга розмова, також стоять передні сидіння від бмв ф30, на порядок зручніші заводських, за то реальний пробіг в 160 тис. говорити не можу, але при ремонті ходової стійки були оригінальні, в цілому машина це моя перша яка затрималась, дуже шкода її віддавати, але в зв'язку з тим що для бізнесу потрібен авто побільше, то доводиться розставатися з нею. Також можливий обмін на каблук типу Renault Kangoo, Citroen Berlingo або подібних, бажано дизель з моєю доплатою. Усі питання по телефону. Машина моя, стоїть на обліку на мені, переоформлення одразу, тому що у мене тимчасові права.
