- 358 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
кожен день на ходу, мотор та коробка в вiдмінному стані, є нюанси по кузову
кожен день на ходу, мотор та коробка в вiдмінному стані, є нюанси по кузову
Продам автомобіль у нормальному робочому стані, мотор не димить масло не їсть, коробка передач не гуде не вибиває швидкості вмикаються добре, ходова частина не стукає не гримить їде м'яко, гума хороша, АКБ хороший, у комплектації авто є ГУР, 4 Ел склопідйомники, центральний замок, робочий кондиціонер. По кузову є нюанси детальніше по телефону. З документами все добре оформлення через ДІЮ,
........
Продам в гарному стані. Двигун масло не бере і не димить,КПП не вибивае,
Двигатель 1,5 идеальный,16клапаный,пробег200 тыс,2006год
Продам живу нексію. Кузов без корозії, оброблений. Технічно авто без зауважень, сів - поїхав.Сигналізація, кондиціонер, склопідіймачі. Торг при огляді авто. Можлива перевірка на любому СТО. Авто 6 років у одного власника.
Машина в нормальном рабочем состоянии. Вся в родной краске.Сел и поехал, перебрался двигатель, сделанное ТО генератору, хороший аккумулятор, новые тормозные диски и колодки, новые сайлентблоки в задней балке. Из недостатков как и в любой Нексии пороги. Дно целое полностью не гнилое! Торг у капота
Daewoo Nexia в кузові хетчбек, на впевненому ходу. Не гнила, кузов і дно живе. Мотор 16-клапанний 1.5 Чистий бензин, газу не нюхала. Витрата економна 8 літрів на сотню, ходова в хорошому стані, 14 діаметр коліс на хорошій резині, центральний замок, гідропідсилювач працює, двигун працює м'яко (масла, фільтри обслуговуються вчасно) магнітола, електросклопідйомники в коло (зад і перед), салон охайний. Переоформити без проблем я господар, свіжа страховка. Акумулятор живий. По машині нічого робити не потрібно, сів і поїхав. З нюансів, машину кілька років тому пофарбували і лаком не покрили, в додачу дам банку фарби і лак. Дивитися на правому березі в хортицькому районі, обмін цікавить тільки к на к або з вашою доплатою. сайт авториа неверно указывает комплектацию ( это комфорт ) и вид кузова хетчбэк
Пробіг 130тис. ГРМ та помпа поміняні Свічки нові Колодки нові Радіатор тосолу та радіатор кондиціонера новый Стоят дотяжки стекол Гума нова Кондиціонер справний холодить Машина у справному стані сів та поїхав
Машина обслужена, вложений не требует. Переоформление. Без торга
Продам нексію сів та поїхав газ бензин низа і днише оброблені . Переоформляеця
Продам авто, має нюанси по кузову(на фото), не працює кондиціонер, закінчився страховий поліс. Продаж з переоформленням, на нюанси буде діяти знижка. Інформація за телефоном
Продам власне авто. Чистокровний кореец (не плутати з узбекамі) Один власник. Комплектація авто SLX. Авто в гарному технічному стані. Люба перевірка на вашому СТО. Пробіг справжній. Двигун DOHC 16V (16 клапонов) Гарна робоча лошадка, або перша машина. Не вибаглива та дишева в обслуговувані. Авто обслуговувалося регулярно. Запчастини використовувалися в оригіналі. Гаражне зберігання. Торг біля авто. Цікавить тільки продаж.
Машина в робочому стані. Газ-бензин 16 клапанна Кондиціонер Гідропідсилювач Стекла зеркалка Всі запити по телефону.
