- 184 тис. км
- Суми
- Бензин, 0.8 л.
- Не вказано
Машина на ходу,в дтп не була,пороги поварені.
Машина на ходу,в дтп не була,пороги поварені.
терміново продам.автомобіль справний,як кажуть завів і поїхав.
Продам Daewoo Matiz. В технічному гарному стані. По кузову не гнилий, є незначні дефекти на дверях та порогові, але не критично. За всіма деталями за номером в оголошенні. Випадково вказали пробіг 160 тис. На авто 60 тис км пробігу. Не можна змінити!
Автомобіль корейської збірки, був пригнаний у 12-му році без корозії по кузову та з рідним пробігом! В авто справні всі функції, робити взагалі нічого не потрібно, повністю все обслужено! Масло і фільтра щойно замінено, також ГРМ, помпу замінили 1тис тому. Автомобіль в чудовому стані, сів-поїхав.
Продам дуже гарне економне авто. Комплект легкосплавних дисків на літній резині. Деталі за номером телефона
Продам дуже гарне авто. Деталі за номером телефона
Автомобіль у справному технічному стані Є зауваження по корозії (видно на фото) Користувалася дружина (перший її автомобіль) зараз в декреті, тому авто не використовують зовсім. На 183 тис км ремонтували двигун з тих пір масло не їсть. (Ремінь ГРМ також замінений був) Ходова, розвал сходження заміна масла у двигуні робили у лютому 2026 Встановлював лінзовані фари, з ним набагато краще видно у темноті Встановлювали новий генератор. Акумулятор ставили як тільки купили авто у листопаді 2023. Нові передні амортизатори ставили літом 2025.
матиз у гарному стани коробка автомат
Власник. Продається машина Део Матіз, 2010 року випуску, газ- бензин, третій власник. Машина на ходу. Газу йшло на 100 км 4 літра. Дуже зручна в користуванні машина. Звоніть, питайте.
Код товара: 76298 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Пропонуємо Daewoo Matiz корейської зборки. Автомобіль пригнаний з Польщі, технічно без нарікань, все обслужено та не вимагає вкладень! Кузов без зауважень та ДТП! 1 власник в Україні. В комплектацію входить : передній електропакет, текстильний салон, штатна мультимедіа, гідропідсилювач та багато іншого. Доступна будь яка перевірка, є доставка в Ваше місто. Тому запрошуємо Вас на Тест-Драйв.
Термінова продажа. Власне авто. Другий хозяїн. Авто пілся ДТП 29.10.25, без жертв. До ДТП ідеальне авто, доглянуте та безпроблемне. Пробіг 120 т. км. Повна ВШІ, ГБО-4, якісна акустика, задній диван 2/3, релінги, підігрів сидінь, дзеркал, камера, диски.. короче все що можна.. Наразі, техничний стан оцінити важко, авто ще на штрафмайданчику.
Гарна машина, все працює, сів і поїхав.
Матіз купляла щоб їздить та здать на права не вийшло. Машина хороша пробіг маленький розгляну пропозиції автомату механіка не моє. Перевірена на сто масло поміняне 18.06.2026 проблем крім рижика і лобового немає . Пороги цілі по трасі розгон до 120 тільки. Машина для міста. Пишіть відповім усім)
Продам део матіз 0.8 мотор коробка без нарікань
Daewoo Matiz, АКПП, 0.8 бензин. Максимальна комплектація MX. Гідропідсилювач керма, кондиціонер, електро склопідйомники. Кондиціонер працює. Авто без ДТП, все скло оригінальне. Кузов, днище та пороги в гарному стані, іржі і тому подібного немає. Двигун працює добре, без нюансів. АКПП також перемикає чітко , без пинків і ривків. Ходова частина не видає жодних сторонніх звуків. Чудовий варіант для першого авто, економне і не вибагливе. По документам все добре, переоформлення. Два комплекти ключів. Гаражне зберігання. За автомобіль не соромно. Всім гарних покупок!
Matiz 2013 року. Куплений в автосолоні в 2016 р. Один господар. 74т.проб. Коробка-Механична ! Встановлено - Протитуманки - Сигналізація (двостороння) DaVINCI PHI-380 - Партронік Falcon - Магнітола Alpit UTE-201 BT + 4 Динаміка - Бортовий комп.БК-06 - Замінено всі пружини та амартизатори на KOYBA - Встановлено сигнал (Увімкнені Фари) - Повністю Обешумленая і Помазюкана (Дніщє,і все що можливе) - Замінено з нерж.Резонатор\Гофра\Труби-на глушнаку На додачу- 4 Колеса (Зима .на дисках ) - Насос\Донкрат\Реєстратор GLOBEX GE-112 - Запаска- Не докатка ! Гидроусил.Руля\Стекло подемник Без кондиционера !
У моєму володінні рік, поміняла на нове бензонасос, радіатор, замок запалювання, рульову рейку, глушник і по дрібницях..., масло, ремінь ГРМ, гума зимова, нова, дисків тітанові,влажень не потребу, сів і поїхав!!! підігрів заднего стекла працє, кондиціонер працє. телефонуйте, розповім докладніше.
