- 109 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 0.8 л.
- Автомат
Гарна машина, все працює, сів і поїхав.
Гарна машина, все працює, сів і поїхав.
Матіз купляла щоб їздить та здать на права не вийшло. Машина хороша пробіг маленький розгляну пропозиції автомату механіка не моє. Перевірена на сто масло поміняне 18.06.2026 проблем крім рижика і лобового немає . Пороги цілі по трасі розгон до 120 тільки. Машина для міста. Пишіть відповім усім)
Продам део матіз 0.8 мотор коробка без нарікань
Daewoo Matiz, АКПП, 0.8 бензин. Максимальна комплектація MX. Гідропідсилювач керма, кондиціонер, електро склопідйомники. Кондиціонер працює. Авто без ДТП, все скло оригінальне. Кузов, днище та пороги в гарному стані, іржі і тому подібного немає. Двигун працює добре, без нюансів. АКПП також перемикає чітко , без пинків і ривків. Ходова частина не видає жодних сторонніх звуків. Чудовий варіант для першого авто, економне і не вибагливе. По документам все добре, переоформлення. Два комплекти ключів. Гаражне зберігання. За автомобіль не соромно. Всім гарних покупок!
Matiz 2013 року. Куплений в автосолоні в 2016 р. Один господар. 74т.проб. Коробка-Механична ! Встановлено - Протитуманки - Сигналізація (двостороння) DaVINCI PHI-380 - Партронік Falcon - Магнітола Alpit UTE-201 BT + 4 Динаміка - Бортовий комп.БК-06 - Замінено всі пружини та амартизатори на KOYBA - Встановлено сигнал (Увімкнені Фари) - Повністю Обешумленая і Помазюкана (Дніщє,і все що можливе) - Замінено з нерж.Резонатор\Гофра\Труби-на глушнаку На додачу- 4 Колеса (Зима .на дисках ) - Насос\Донкрат\Реєстратор GLOBEX GE-112 - Запаска- Не докатка ! Гидроусил.Руля\Стекло подемник Без кондиционера !
У моєму володінні рік, поміняла на нове бензонасос, радіатор, замок запалювання, рульову рейку, глушник і по дрібницях..., масло, ремінь ГРМ, гума зимова, нова, дисків тітанові,влажень не потребу, сів і поїхав!!! підігрів заднего стекла працє, кондиціонер працє. телефонуйте, розповім докладніше.
Обслужений від А до Я!! Додатково встановлено ГБО!!! Кузов відреставрований повністю+ невеликі доопрацювання для підтримки стайлінгу!!! на 125т.км було замінено грм, помпа та відрегульовані зазори клапанів, перебрані гальма + троси ручника, перебрана ходова частина+ ступичні підшипники, сальник піввісі, масло в двигуні та мкпп та проведено ТО гбо. Також встановленна двухстроння сигналізація з дотяжкою вікон, камера заднього виду. Авто беззаперечно варте уваги.
Авто повністю обслуговане, перебрана підвіска, заміна масла, антифрізу, заміна ременів та помпи, зроблений глушник авто. В наявності під заміну крила авто, підкрилки. Додатково зімова гума. Встановлено нова АКБ, зроблено розвал-сходження автомобіля. Встановлена сигналізація.
пишіть смс на вайбер чи сюди,часто без зв'язку,потім відповім.Кап.ремонт головки двигуна в кінці 2025р.,автомат,газ 4 покоління ( новий газовий редуктор),заміна радіатора пічки зима 2026р.,гума зима/літо. З нюансів тріщина на лобовому склі(велика), лізуть рижики,по покрасці теж нюанси.
Продаю свою гарну машинку. Пробіг мінімальний, по кузову є трошки питань, але вони вирішуються. Машина моя, брала з салону в 2011 році, їздила тільки я і дуже мало. Всі кузовні недоліки є на фото. Торг біля капоту з реальним покупцем.
Авто на повному ходу!ТО ходової та розхідників!Авто з повним переоформленням!Діючий страховий поліс!В подарунок комплект зимової гуми на дисках!
авто повністю обслужене, поміняли гальма в круг, ремінь ГРМ, комплект зимових коліс, гаражне зберігання,всі питання в телефонному режимі
Продам власне авто в хорошому стані. В авто зроблена шумоізоляція. В авто стоїть хороша музика, під сидінням водія сам буфер, а під сидінням пасажира підсилювач, на торпеді стоять високочастотні динаміки. Авто обслуговувалось вчасно. В авто зупинився спідометр верхній, швидкість показує і працює нижній спідометр, по пробігу на даний час там 148 тис. Заміряли нижнім спідометром. В авто стоїть газ 4 покоління, газ потрібно обслужити. Авто відкривається з кнопки, встановлений центральний замок. Є підігрів заднього скла. По ходовій та по двигуну питань нема працює хорошо. По кузову є декілька рижиків на фото видно. До авто також віддаю зимову резину на звичайних дисках Є два ключа.
Автомобіль в збереженому стані все працю.Максимальна комплектація 4склопійомники гідравліка справний кондиціонер новий акумулятор.Замінено масло і фільтра. Ходова добра нічо не стукає коробка переключає супер не вибиває робити нічого не потрібно.. На дзвінки не завжди можу відповісти писати на вайбер. Торг присутній.
Авто у гарному технічному стані, автомат, газ і бензин, парктронік, кондиціонер(треба задути фріон), двигун минулим літом розібрано і замінена прокладка,грм ремінь замінено у жовтні, масла і фільтра замінювала раз на пів року, підігрів заднього скла,магнітола з блютуз, двері знешумлені врізані динаміки, пороги не гнилі, трохи є рижики але не критично, передні пасажирські двері з не виправленими слідами дтп, є докатка, релінги, готова до перевірки на СТО.
Машина була вірним помічником, на ходу, я власниця. Машинка вже перевзута на зимню резину, в комплекті віддам комплект літньої резини. Продаю, тому що купила нову. Реальному покупцю уступлю на переоформлення. Перекупам будь ласка прошу не турбувати.
Потребуе кузовних робіт ,з документами повний порядок любий вид оформлення Резина нова, автомат перемикае плавно без ударів та ривків
Автомобіль вчасно проходив ТО, експлуатація в міському режимі. Пробіг 112 тис.км. Комплект зимової гуми на металевих дисках, 6 шт легкосплавних. Диск щеплення, корзина, вижимний підшипник (нові).
авто в хорошому стані сів поїхав. Мае газове обладнання.дзвоніть вайбер, телеграм , вацап.
