- 202 тис. км
- Жидачів
- Бензин, 0.8 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані. Кожного дня на ходу, за детальною інформацією телефонуйте за номером
Гідроусилитель руля, кондіционер, стеклопідйомники, легкосплавні диски, сигналізація з обратним звязком, автомагнітола. По машині багато чого зроблено додаткова інформація по телефонуЮра.
вложений не требует стоит газ 4 поколения акб нов ризин новая мотор с капиталки музыка центральный замок
Один власник із салону . Із повним переоформленням . Усі регламентні роботи робляться вчасно . По ходовій частині усе добре . По кузову є не значні недоліки , які легко виправити . Дзвонити.
Авто щодня на ходу.Потребує незначних вкладень
Продам Matiz, кондиціонер, гідропідсилювач керма, сигналізація два ключі, новий глушник, гальмівні диски, колодки, задні стійки, підшипники ступиці, нова весняна гума, нові пороги! Всі питання по телефону!!!!
Продам авто всі питання за телефоном.
Daewoo Matiz, 2010 р., автомат. Продам компактний та економічний міський автомобіль. Пробіг 95 000 км, коробка автомат. Зручна в повсякденній експлуатації, відмінно підходить для міста. Невеликі розміри дозволяють легко паркуватися і почуватися впевнено в потоці. Гарний варіант як перший автомобіль або для щоденних поїздок. Ціна: 2600 $, можливий торг. Усі додаткові питання по телефону.
Авто в гарному стані, двигун і кпп без зауважень, ходова частина без нарікань, салон в гарному стані. Нова зимова резина.
Терміново продам. Торг можливий. Matiz комплектація Best. Наявний ГУР, стеклопідйомники. Двигун та ходова у відмінному стані. Телефонуйте!
Продам власне авто. В гарному стані.
авто в повністю справному стані ,є недоліки по кузову , кого цікавить дзвоніть :
Авто на ходу. Продаж терміново. Питання по телефону або вайбер
Газ 4 покоління, зимня резина нова, стан на фото
Daewoo Matiz 1.0 бензин, механіка, гідро підсилювач керма, нова літня гума+ комплект зимової гуми, кожний комплект на металевих дисках, 4 склопідйомника, задній парктронік, магнітола. Грм, помпа, ремні приводні, все замінено, акумулятору 1рік. Телефонуйте.
Машинка в гарному стані. Технічно справна,доглянута, масло та ремінь ГРМ поміняні.В ДТП не була.Є зимня резина,запаска.Можливий торг.
На машині їздила дружина, для навчання. По двигуну все чудово, є Газ (вписаний в ТП) По кузову є деякі моменти, але не критичні Ходова частина в нормальному стані Є питання по АКПП Пишіть, все розповім по авто, на дзвінки не завжди є можливість відповісти
