- 300 тис. км
- Городня
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто купляв в жовтні 2022 року. Багато чого зробив та поміняв в авто. Детальніше при розмові. Дзвінки приймаю на Вотсап. Жодного разу не підводила. використовую з 23року авто для власних потреб в підрозділі, тому зараз авто на Чернігівщині, а реєстрація Одеська. Комплектація CDX, тобто найповніша. Газ вписаний в техпаспорт, але я його віддав, тож якщо новий власник буде встановлювати ГБО витрати на паливо будуть менші. в Одесі по пробках з увімкненим кліматом що влітку, що взимку 14-15 л бензину, на газу 16-17 літрів брало. По трасі при 100км/год - 7.5л бензину. Звісно, машина не нова і буде ще потрібно докласти рук, але негайних вкладень не потребує. хотів далі її робити та експлуатувати, але зараз потрібні кошти. Торг розумний вітаю біля капоту. Перегляд в Городнянському районі (зможу сказати конкретно в день перегляду)
