- 199 тис. км
- Верхньодніпровськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто на свої роки в гарному стані. Є недоліки по кузові. Всі питання по телефону
Автомобіль в нормальному стані, ходова не стукає, мотор не димить, коробка чудова, поміняні всі колодки, трос-ручніка, газ четверте покоління. Всі питання по телефону. Цікавить обмін на дизельне авто.
днище та пороги цілі .Автоковралин, шумо- тепло ізоляція нове.Газ вписаний . Детальніша інформація за ном тел
ГБО вписане але зняте,є в наявності.Двигун працює гарно. Ходова перебрана.Потребує кузовних робіт. Більш детальну інформацію за тел. **********.
ГБО4 вписане в тех.паспорт, переоформлення. Базова комплектація
Продам Деу Ланос 1.5 після ДТП Машина 2007 року випуску, до дтп була в технічно ідеальному стані, стоїть газ 4 покоління (вписаний у тп), замінена дросельна, був встановлений новий радіатор осушувач і компресор кондиціонера. Мотор працює рівно, не троїть, олія не їсть. Стоїть нова АЛЕ зимова гума. Варто гарна магнітола з пультом та кнопками на кермі, оригінальний бортовий комп'ютер, електросклопідйомники. Питання, що цікавлять, задавайте по телефону. Машина продається із переоформленням.
Всі питання по телефону
Автомобіль на ходу. Сів та поїхав. Газ записаний в техпаспорті. Всі недоліки на фото. Умісний торг. Хочемо придбати інший автомобіль. Завжди раді відповісти на дзвінкок у вайбері. Відповімо на будь-які питання.
Продам Део Сенс в гарному стані ,я третій власник ,напротязі місяця було замінено антифріз ,задні ступечні підшибники ,гальмівні колодки ,масло двигуна та фільтри ,подушки двигуна та коробки ,в додаток віддам комплект зимової гуми в чудовому стані ,кузов оцинкованний ,ГБО 3 покоління було встановлене рік тому нове ,розхід газу по трасі 6-7 літрів по місту 9 літрів,є незначні питання по ЛКП,машина кожного дня на ходу доїде куди завгодно .Встановлена сигналізація з центральним замком.Пробіг по спидометру не збігається ,через комп'ютер показало 160 тисяч .Є невелика вібрація по кузову на холостих обертах .
Автомобіль у хорошому стані, є незначні нюанси по кузову уся інформація за телефоном
Продам автомобіль. Стан середній. На ходу. Деталі по телефону
гарне авто всі питання по телефону торг уместен
Продам Ланос 1,5 газ/бензин не гнилий замінені передні тормозні диски з колодками ступічні підшипники по колу гарна зимова гума нещодавно замвнено мастило в двигуні в коробці також замінене замінений газовий фільтр , газ налаштований розхід 10 л / 100 км встановлений ксенон авто сів поїхав Я власник , переоформлення обовʼязкове !
Продаю машину, яка находу кожен день та масла не їсть, по комплектації: 1.5 бензин/газ ( ГБО 4 вписане у тех.паспорт), гідропідсилювач керма, передні склопідіймачі, кондиціонер працюючи та компресор холодить, але є питання до герметичності системи( заправляв кондиціонер минулого літа на 70 відсотків із 100 та проїздив на цій заправці близько півтора - два місяця, потім діло було ближче до осіні і питання стало не актуальним ), блокіратор КПП, а також центральний замок (з брелка). З приводу додаткових питань телефонуйте, а саме головне присутній ТОРГ, але біля машини ;)
Daewoo Lanos, 2006 р., седан, 1.5 бензин + ГБО. Колір: сірий. Реєстрація з 03.09.2014. Двигун без зауважень, ГБО у справному стані. Стан кузова / салону - прийнятний. Переоформлення можливе через сервісний центр МВС або Дію.
Продам Ланос польська збірка СЕ. Двигун та ходова в відмінному стані. Ходова та гальмівна частина мінялась повністю 8 тис.тому. По кузову є нюанси рижики. Можливий торг і пригон по області
Автомобіль в ідеальному стані, переобладнаний на навчальний. Є маленькі ржавчини , і вигорання фарби.
Продам власне авто, в максимальній комплектації а саме гідро-підсилювач,кондиціонер,парктронік,камера заднього виду,гарна музика,склопідіймачі,мотор 1,6 газ/бензин,авто зашумлене,авто в доглянутому стані коштів на авто не шкодував. Є моменти по порогам, потрібно під варити . ТОРГ ОБОВʼЯЗКОВО АЛЕ БІЛЯ КАПОТУ ПО ТЕЛЕФОНУ ТОРГА НЕ МАЄ
Продам свою машину, було 2 власники ! Мотор, коробка працює добре, кондиціонер заправлений та обслужений, літній резині 2 роки, по ходовій робити ні чого не треба, їде чудово! По машині багато чого робилося. Комплектація максимальна, гідропідсилювач керма, передні склопідйомники, АBS, подушка, кондиціонер, встановлений газ. По кузову машина оброблена (днище, пороги та двері), є не значні нюанси по лакофарбових покриттях на дверях та задньому бампері. **********
