- 224 тис. км
- Болград
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Робоча лошадка! Всі питання по телефону! Працює усе. Срочно без торга!
Робоча лошадка! Всі питання по телефону! Працює усе. Срочно без торга!
Продам даний автомобіль з газом 3-го покоління в хорошому стані, свіжий страховий поліс, два комплекти гуми, нова літня гума на титанових дисках, зимова на залізяках. Питання в ЛС або по телефону тільки переоформлення
сімейне авто в гарному стані
Продам Ланос. Гарна комплектація: гідропідсилювач керма, кондиціонер, передні електросклопіліймачі, центральний замок, протитуманні фари. В комплект додаю зимову резину, на якій відїздила лише одну зиму. Повністю на ходу. Гарно їде як на бензині, так і на газу. Машина економна. По машині нічого робити не потрібно. Тільки після заміни мастила та ремонту ходової. З документами все в порядку. Будь який вид переоформлення. Можливий обмін з моєю доплатою.
авто технічно повністю справне зроблена ходова, нова рулева рейка, два комплекти резини . тільки переоформлення! можливо через дію
Було замінено ремінь ГРМ, помпу, рульову рейку, передні амортизатори та гальмівні колодки, АКБ, замінено мастило. ГБО 4 покоління.
авто вкладень не потоебує мотор в ідеальному стані
Автомобіль у гарному стані.Газ 4 покоління.
Автомобіль в сім?ї більше 15 років. Завжди вчасно обслуговувався. Всі розвідники та ТО проводилося згідно регламенту. Автомобіль має нормальний технічний та візуальний стан. В цілому досить збережене авто. Встановлено газ і вписано в Технічний паспорт. Також встановлено фаркоп. В комплекті з літньою резиною на металевих дисках. Авто знаходиться в селі Мигалки 30 км від Бородянки
Доброго дня. Продаю Daewoo Lanos 2008року пробіг 160.000 км. Авто в гарному стані вкладень не потребує. Кузов в гарному стані , але є підкраси. Стоїть ГБО вписан в техпаспорт бере десь 10.5 л в місті .Є комплект резини зимової на дісках. Загальний стан двигуна, ходової, кузова добрий. Кондіціонер мощніш чим у нових.Збільшений кліренс проставками. Пошкоджене фарбове покриття, вмяте ліве крило. Я другий власник з 2009 року за авто дивився технічно дуже надійний та витривалий автомобіль.
Авто на повному ходу, замінено витратні матеріали, масло, фільтри, новий акумулятор, новий генератор, два комплекти майже нової резини (зима, літо) з мет. дисками, реальний стан на фото, покупцеві торг.
Автомобіль в хорошому стані.всі додаткові питання по телефону
Авто в рідній фарбі не бите та доглянуте. Центральний замок. Два ключі новий АКБ свіжа страховка . На титанах. Зимова гума нова на металевих дисках
Автомобіль в гарному стані, газ встановлювався на 128 тис км , другий власник, гідропідсилювач керма, ксенон, ходова і двигун в ідеалі, весь в рідній фарбі , є ржавчина на крилу ( на фото все чітко видно) Всі питання по телефону.
Продам авто в хорошем состоянии.Покупал в салоне один хозяин,резина новая,радиатор поменял,все росходники заменены.Больше информации по телефону
Авто в гарному стані, деталі за телефоном
