- 287 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані. Усі системи функціонують. Готовий до перевірки.
Авто в доброму стані. Усі системи функціонують. Готовий до перевірки.
Lanos 2007 року, польська зборка, з салону, один власник, газ 4 покоління вписаний у тех. паспорт, минулий рік заміна головки та капіталка двигуна і повне обслуговування газ системи, ходова перевірялась щороку двічі на рік весна.осінь, салон весь час був в чохлах, окрім останнього року, бо зносились. В ДТП не потрапляв. 2 коплекти резини що була в експлуатації по 1 сезону, літня на дисках.Є сліди експлуатації по кузову. Будь-які перевірки на СТО. Торг біля авто
Вітаю! Продаю власний автомобіль. Двигун уже перебирав минулий господар, проблем немає з ним. Працює рівно що на бензині, що на газі. Все що на фото із запчастин, все мною поміняно. 20.08.25 поміняв зчеплення, кульові, гранати. Помпа та ГРМ заієніл, гальмівні диски замінив. Авто в хорошому стані, є питання щодо ЛКП і пом'ято переднє крило. 1.12.25 заміна свічок та бронепроводів (Tesla), заміна передніх колодок. 06.12.25 зроблено нову страховку. 8.12.25 Заміна задніх осей та підшипників маточини. 14.01.26. заміна генератора. 2.03.26 У понеділок машина ставиться на сто повністю для заміни пружин, амортизаторів і опор. Плюс заміна прокладання клапанної кришки. Кузов не гнилий, фото передніх арок. Все непогано. На передній підвісці стоять проставки. "Морда" не волочиться по землі.Авто встає на домкрат без проблем. 21.04.26. Заміна задніх колодок. 16.06. 26 ставитиметься на ТО. Заміна грм+помпа, масляний фільтр, повітряний фільтр, олія. З покупки мною даного авто заливав масло тільки GM 10w40, комплект грм завжди ставив тільки "Continental"
Продам хороше авто. Вкладень не потребує, сів поїхав. По кузову є нюанси які на їзду не впливають. ТО свіже, акб новий, все працює.
Технічно справний. Є нюанси по косметиці. Невеликий торг у капота.
Авто купувалося в салоні на столиці. Все життя був в одній сім'ї. Стоїть ГБО від «Час Газу» і вчасно обслуговується там же. ГРМ з помпою змінювався 4-5 тис. км тому. Є подряпина на правій пасажирській двері та подряпина на задньому бампері (видно на фото). До продажу ці недоліки приберу.
Продам або обміняю, комплектація XS,усе працює усе справне! На машині не економив!! Кому цікаво звертайтесь.)
Автомобіль 2002 року випуску, перша реєстрація в Україні в 2008 році. По автомобілю багато зроблено ( ГБЦ заміна клапанів, сальників клапанів, прокладка, свічки. Замінено помпа , ГРМ, мастило в двигуні та КПП, антифриз, мастило в рулівій рейці, поршневі кільця. Гальмівна система замінено все окрім вакууму (колодки перед та зад. диски та барабани, колодки,рідина, трос ручного гальма, головний та робочі циліндри), Колесні диски ще не разу не прокатувались - замінені гарної якості. Світло - лінзи ксенон, протитуманки та заднього ходу - лед. Встановлено магнітола 2 din з камерою заднього виду. Пороги цим літом переварені та оброблені.Робив для себе. Літня гума в подарунок .Телефонуйте все розповім. Тільки перереєстрація. Торг
В гарному стані, питання по телефону.
Машина знаходиться в ідеальному стані, на фото все чудово видно, в рідному кольорі, два власники. Їздили дуже мало, повністю в робочому стані, сідай і їдь відразу, будь-які перевірки на місці. Торг доречний. З усіх питань дзвонити за номером телефону
Авто кожен день на ходу. Продаж з переоформленням.
Продається автомобіль в нормальному стані, кузов живий, все працює, є косяки по кузову, на фото видно, всі питання по телефону, торг присутній
продам Ланос (поляк, максимальна комплектація) в гарному стані. Всі питання за номером
Продам авто Daewoo Lanos 2008 року. Об'єм двигуна 1.5л. Газ/ бензин. Авто в хорошому стані. Кузов у відмінному стані. Ходова частина та двигун без дефектів і зауважень. Є гідропідсилювач, електросклопідйомники, протитуманні фари ЛЕД (світять краще штатних фар). Ручне гальмо, обігрів заднього скла працюють. Тільки переоформлення.
Авто в дуже гарному стані , в одних руках 15 років , перевірок СТО не боїться , робилось багато , відносно недавно , приїхали купили сіли поїхали ! За подробицями телефонуйте !
Авто на ходу все працює добре,є нюанси по кузову,
