- 160 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Поляк ,живий ,вся в рідній красці ,є моменти по кузову ,на фото видно ,для її років зберіглась чудово ,пробіг оригінальний ,на машині їздили не багато. Гарне світло ,стоять міні лінзи Титанові диски r14 Rial замовляв з Німеччини , передня гума літо premiorri ,задня hankook Є штампи на зимній резині.Зима проїздила один сезон Що літо ,що зима гарний протектор Газ вписаний в техпаспорт ,балон таблетка ,я особисто їздив тільки на бензині. Сів і поїхав
