- 190 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто доглянуте.Я власник переоформлення на місці.Також є страховка ,резина в подарунок літня.
Поміняв головку гбц, нове масло, новий антифріз, стоїть ксинон, новий модуль запалення, нова зимня гума, переоформляється, новий ГРМ, газ бензин, газ 3-го покоління вписаний,2002р,на свої года машинка норм,є маленькі нюанси правда,все розповім по тел.
2 власник Новий АКБ та сигналізація, замінені задні стойки, передні фари бі-ксенон. Віддам комплект нової літньої гуми.
Продам авто в доброму стані ,на зимовій резині та комплект нової літньої,машина хорошої комплектації Lanos se 2006р.е газ 4 покоління ,вписаний в тех паспорт ,гідропідсилювач ,кондиціонер,передні електро-склопідйомники,по машині є пару рижиків но не критично Детальніше по тел
Газ 4-го покоління, вписаний в техпаспорт. Двигун не димить, масло не бере Новий АКБ Кондиціонер працює справно Максимальної комплектації 2 комплекта резини на титанових дисках Сабвуфер Деталі по телефону Торг біля капоту . Машина продається з переоформленням.
нормальна робоча лошадка. поменяни передние тор.диски,и колодки +задние, масло+фильтра, стоїть гбо-2 покоління +помпа,грм,ролик. стабилизатор+стійки стабілізатора.
Приїхали, побачили, придбали!
Продам, свою кохану Lаsтіvку. Двигун та КПП не постраждали. Авто, в гарному технічному стані, Всі важливі деталі й агрегати були заміннені на якісні, авто непотребує вкладень - Сів, і поїхав! За кермом, не відчуваєш ніякого дискомфорту у сучасному потоці, навідь, навпаки: -від 0 до 100: меньш ніж10сек! 4а передача155км.год 5та- Я розганяв до 205км на год! Після кап.ремонту ДВС проїхав 30т км. Усі, деталі та механізми, допрацьовано, і перевірено! Даю гарантію,і проф. обслуговування ТО. робив кожні 7т. пробігу Що до ремонту: По нових запчастинах, та роботі, вийде приблизно500-700$ І, у Вас, буде надійне авто! Яке, ще мінімум 5років Вам, буде виконувати свою головну функцію -кожного дня доставляти Вас з пункту А до пункту В!! - без евакуатора, і значних витрат! Навідь за найгірших погодніх умов! Реальному покупцю-реальний торг. Ось які деталі потрібно обовязково щоб замінити щоб нормально кататись: радіатор, "телевізор" це передня панель, капот , пер. бампер, усилитель пер.бампера, праве крило, перед. праву фару, та лобове скло. Двигун та КПП після професійногого капітального ремонту , а ДВС спокійно можна крутити до 7000 обертів! Ще й на газу(ГБО) Гарна, надійна! й економічна "Zaжигалка" для повсякденного використання витрати палива: по місту 8-12л на 100км(в залежності від стилю водіння) трасса 5-7л ! газ 10л Кузов НЕ іржавіє! (повна оцинковка кузову) - "Кореець"???? Спортивні гальма Рульове кермо від honda accord Гарна-професійна Акустика "Pioneer" Американське тонування Нова зимня гума Збільшений кліренс підвіски- можна не боятись бордюрів - 20см Ходовка та електрика в гарному стані! +ПОДАРУЮ декілька "мішків" запасними частинами для ходовки, гальмівної, ШРУСи ітд ітп... На майбутнє знадобиться ++Нові бокове скло... +++майже весь пластик салону і багажника(з люксовоі): карти дверей (все крім торпеди), та інших гарних дрібничок... Кого зацікавить - телефонуйте! Таке буває, дуже рідко...???? !!!Слава Україні!!! Героям СЛАВА!!!
Продам своє надійне авто,дуже зручне та економне.Встановлений газ.Комплектація повна,польска.Кондиціонер,стеклопідйомники,посилювач керма,вакумні гальма,музика,тонування по колу.Страхування зроблено на рік вперед
Пропоную поляка, кожного дня на ходу, , ходова та двигун після капіталки, салон в доброму стані,гідрач працює, фари лед,газ 4 покоління, переоформлення обов'язково, є питання по кузову, потрібно підварювати...можливий обмін
Авто в гарному технічному стані, зареєстрована газова установка, польска зборка, оброблений кузов, поклеєна обезшумка, затоновані вікна. Всі кузовні недоліки видно на фото.
Ланос поляк 2005 року в хорошому на свої роки стані. Встановлена сигналізація, гбо 4 покоління вписано, фари з ангельськими глазками, перетягнутий салон, приборна панель теж з змінами. Переваги: новий акумулятор, нова зимова гума премиори, обслужена ходова, газ, залито масло, замінено фільтри, замінено антифриз. Мінуси: прогнив лівий поріг, ну і в цілому лакофарбове покриття відповідає рокам машини. Є нюанси, на фото видно.
Тормоза задні дискові. Центральний замок. Була заміна на новий кузов в 2016 році (з реєстрацією). Машина практично не експлуатувалась.
Авто варте уваги на свої роки в хорошому стані, технічно обслуговане, не гнила, кузов оцинкований, мотор, коробка працюють рівно, продаж з переоформлення. + комплект зимової гуми на залізних дисках
поляк в прекрасному стані прокапітаплина голова ,підкидай нові колечка та як після кап ремонту майже буде.Газ 2 не гнила варить не треба виглядає бомба доп фото є. робив собі в ідеал жидкостя гарні готувався робити і поршневу ну сролчно потрібні гроші брав за 2500 вклав ще 400 тепер іде за символічну суму 2300 да дуже дешево через срочность масло не тече.масла не їсть .не димить. салон в порядку. кузов по кругу ідеал. сів та поїхав за копійки. ходова порядок . для перекупа нормального теж варіант вкида ще 300 і як після каапіталки піде за 3000 точно . зараз в кожному целіндрі по 11+ компресія дно чотке теж... ще передня права граната іде + так як вона почала трішки шуміти на перед купував нову.і дві бу шини на запаски ті що ще підуть.
Daewoo Lanos 2008, 1.5, виробництво (завод) Poland. Якісне авто польської збірки, фарба, двигун та салон заводські. ГБО 3-го покоління, зручне та просте у використанні та обслуговуванні. Підсилювач керма, музика, є незначні сліди використання які виправляються косметикою, кузов оброблений, не гнелий, салон чистий та непошкоджений. Торг у капота.
Продам Ланос від першого та єдиного власника. Машина з прозорою історією, купувалася новою, в одних руках з автосалону. Рідний пробіг 97 000 км. Останні 6 років автомобіль використовувався виключно як «дачний» варіант, але майже не доглядалась: виїжджали тільки влітку, проїжджаючи пару тисяч кілометрів за сезон. Решту часу (з осені по весну) машина стояла в гаражі. Технічний стан: Попри рідку експлуатацію, всі регламентні ТО робилися вчасно. Двигун, коробка та ходова частина у нормальному стані. Стан кузова : Машиною користувалися за принципом «їде — то й добре», тому косметикою не займалися. Гаражне зберігання не врятувало від типових болячок цієї моделі: Є іржа на крилах та дверях. Пороги потребують ремонту (є дірки). Приховувати нічого — на фотографіях все видно як є, без "губ перед продажем" торг
Машина в робочому стані. Двигун 1,5. Газ/бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Польська збірка, оцинкований кузов. Є незначні нюанси по кузову, видно на фото. Новий радіатор, нещодавно замінено щеплення, замінено гальмівні колодки, передні стойки. Їздила в більшості по місту. Нова зимова гума на передніх колесах. Передні електросклопідйомники. Гідропідсилювач керма. Також замінено ремінь ГРМ, ремінь генератора, помпа, натяжний ролік, термостат
По авто нові фари+лед лампи, нові туманки, нове лобове скло, всі стекла затонировані в Lumar, ідеально чистий салон круті чохли, нові кнопки склопідйомників, газ поставили рік тому новий балон, форсунки барракуда, новий редуктор, у салоні тканинні чисті килимки, магнітола 2Din, місяць тому реставрували гідравлічну рульову рейку, новий грм і помпа, нова куліса, замінено комплект зчеплення, колеса 15 всесезонка як нові, по кузову є дрібні питання по колу, всі документи для переоформлення! Тільки дзвоніть
