- 191 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина в робочому стані, газ бензин. Гідропідсилювач керма, титанові диски, зимові диски з резиною віддамо з машиною.
Машина в робочому стані, газ бензин. Гідропідсилювач керма, титанові диски, зимові диски з резиною віддамо з машиною.
Нормальний стан.Газ бензин.
Автомобіль в гарному стані, на повному ходу, є газ, заводиться з пів тику Телефонуйте запитуйте)
Продається автомобіль в хорошому стані газ бензин встановлені хороші LED фари
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує. Звертатися за телефоном ********** Авто знаходиться в с Самгородок
Продам свою машину в хорошем состоянии не гнилая бодрая стекло подъемники сигнализация титаны Р15 хорошая зимняя резина переоформление
Продам дейво Ланос Розмитнена газ 4 покоління вписаний на ходу після дтп Ланжерони цілі стойка теж під заміну дві дверки і крило стьокла не биті На титанах резина нова зимня гідро усилок руля стекло підйомники Сідушки з октаваії всі чотири музика сенсор соні деталі за номером
Ланос 2006 року, двигун Опель, газова установка, два комплекти ключів, літня ризина на дсках в додаток, питань по двигуну та ходовій немає!
Продам своє авто всі питання по телефоні +********** розкажу все детально!!!
Продам Ланос.Весь у рідній фарбі,поляк, технічно дуже гарний,два комплекти гуми,газ.Продаж тільки с повним переоформленням.Я власник.По машині дуже багато чого зроблено, якщо є питання дзвоніть все розповім.
Продам • Ланос 2011 • 1.5 газ/бензин 4 покоління • Комплектація • Стіклопідйомники • Гідропідсилювач керма • Кондиціонер • Коректор фар • Підігрів дзеркал • Зимова резина ? • Стан сів поїхав • Ціна 2750 торг
Продам ланос у відмінному стані. торг.
Всі деталі по телефону.
Рік тому був у легкому дтп, але все гарно виправлено, не більше трьох місяців назад проводилась повна діагностика: заміна грм, масло у двигуні, сайлентблоки, подушки на двигуні нове щеплення і тд. Хороша акустика, нові протитуманні фари та повторювачі поворту, комплект літньої та зимової резини. Кузов не гнилий, все в дуже гарному стані, сів і поїхав. Авто переважно для дівчини, бо тюнинг дівчачий) тобто: червоний салон, нові фари ксенон із серцями (різний колір, який можна вибрати з дпу), диявольскі рожки та інше, звісно це все можна зняти)
Авто на повному ходу, газ 2 покоління працює без нарікань, ходова частина зроблена, двигун масло не бере, нова літня гума, без кондиціонера та ГУР, є нюанси з ЛФП, з переоформленням.
