- 155 тис. км
- Галич
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Гарний стан без корозії велодень не требує все зроблено масло і різні запчастини замінено колодки також чотири скло підйомники гідро усилітель і багато іншого
Гарний стан без корозії велодень не требує все зроблено масло і різні запчастини замінено колодки також чотири скло підйомники гідро усилітель і багато іншого
Продам авто в доброму стані. Газ вписаний, кондиціонер, гідропідсилювач, склопідйомники. Захист двигуна. Новий газ редуктор Tomoseto. Йде дуже жваво. Музика грає. Салон у доброму стані. Скло всI рIднI Лобове теж Е страховка .
Ланос 1.5.поляк , є гур, кондиціонер працює . газ бензин вписаний. капітальний ремонт двигуна робили на пробігу 146000. зроблена ходова , замінено всі колодки і два передніх супорта, пороги цілі ,дірок в днищі не має, машина кожного дня на ходу, територіально славгород, можливо приїду в Запоріжжя, є проблеми по косметиці передній бампер , машина своя, тільки переоформлення, торг біля капоту
Машина на ходу,кузов в гарному стані,нова магнітола Pioneer,гідроусилитель руля,передні стіклопідйомники,нова зимняя резина,стан як на фото.Поляк.
Продам свій автомобіль. Один господар. Газ оформлений офіційно. Нормальний технічний стан машини. Гаражне зберігання. Зимова гума на дисках у подарунок. Торг доречний.
авто в гарному стані потребує дрібного ремонту, кондиціонер заправлений, задні двері є цілі віддам з авто більше деталей за телефоном
Авто у гарному стані, технично все працює. Поляк. Поставлені нові, комплект щеплення, радіатор печки, радіатор охолодження, бачок розширювання. Амортизатори MONRO, зареєстрована газова установка, чохли на сидіннях, передні склопід'ємачи, резина зимова на мелалевих дисках R-14, літня резина на легкосплавних дисках R-15, запаска-докатка.
Мотор працює рівно що газ що бензин їде бодро, масло не бере від заміни до заміни. Нові пороги, нове крило, новий паливний бак, новий радіатор, без гнилі, ходова збита і нещодавно зроблена, абс вкруг, гур, кондиціонер немає ременя, ел. скло підйомники передні, хороше світло, перша реєстрація в Україні в 2014р, сів поїхав. Будь яке переоформлення! Торг біля капоту! Кожного дня в русі!
Автомобіль в нормальному стані. По техніці питаннь немає, салон чистий, має електро склопідіймачі. Має чудове світло бі ксенонові лінзи у фарах та Лед тумаки Двигун мастила не бере, ніде не тече. Працює і на бензині і на газу. Ходова недавно зроблена, нічого не стукає не грюкає. Авто щодня на ходу. З документами повний порядок. З нюансів є пару рижиків та лобове потребує заміни. На всі нюанси торг біля авто.
авто кожен день на ходу. Єлектросклопідіймачі,гідрач,кондиціонер.газ 4 покоління.обмін.Торга нет.
Авто у відмінному стані, вкладень не потребує, за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам охайне домашне авто.Польська збірка 1,5 двигун,газ 4 покоління,корозія відсутня взагалі.Рейсовий стан, обслужена повністю, новий акум ,два ключі плюс працююча сигналізація.Грошових вкладень не потребує.Торг на оформлення.
Звір!!! на свої роки. т Саша
Всім доброго дня. Продам свого охайного та доглянутого коня.Чистий поляк. Я власник автомобіля. Ніколи для неї нічого не шкодував вчасно все міняв,машинка на сьогоднішній день не потребує ніяких капіталовкладень. Ходова не стучить, не гремить, двигун працює добре як на газу так і на бензині.масло не бере. Перевірка на любому СТО, на сьогоднішній день. Пробіг авто 153 тис.км • А тепер стосовно самого авто: на сьогоднішній день в авто поміняні всі фільтра,масла, свіжий антифриз та гальмівна рідина, замінений новий комплект грм та ремінь генератора, стоїть новий генератор та акумулятор,доробляні склопідіймачі, вставновлені лед лампи та лінзовані туманки ( дорогі), в 22 році було встановленно гбо 4 покоління,воно нове, має ше рік гарантії вписано до тех.паспорта. По електриці все працює, кожна кнопка. В тому році була закатана шумоізоляцією,тому в машині дуже тихо. За весь час існування авто робилося дві деталі, низ капота ( больне місце ланосів) та задня права арочка, робилося на совість за нормальні гроші як для себе, все інше в рідній фарбі, можете брати прилада та пробивати всю машину. Машина заново оброблялася антикором в тому році.Запрошую до перегляду. Перекупів прошу не гаяти свій час та не телефонувати мені.Машину вітдам у добрі руки тому що душу в неї вклав. Присутній мінімальний торг на переоформлення.Всім гарних продажів.
Део Ланос Поляк 2007 р. 1.5 газ/бензин. Технічно в гарному стані. ГУР, Кондиціонер, електро скло підйомники. Переоформлення. м. Лохвиця .
Автомобиль на полном уверенном ходу делать ничего не нужно сел и поехал звонть по номеру телефона
Продам власний Daewoo Lanos 2007 року випуску. Двигун 1.5, встановлено ГБО(вписано, але відключено , чекає на ремонт) Авто на ходу, кожного дня використовується. З недавнього обслуговування : - Замінено датчик швидкості; - Замінено датчик температури ; - замінено патрубок системи охолодження, - Замінені гальмівні диски - Масло в коробці . - зроблена ходова - замінено моторчик омивача 2 роки тому був кап ремонт двигуна Додатково : - у подарунок нове кермо (ще не встановлене ) - Зимова гума (купувалася минулого року новою) - комплект літньої гуми Недоліки : - На копоті місцями почав злазити лак; - в салоні відклеюється стеля - є декілька подряпин , видно на фото, - є рижики, Автомобіль не новий , але по технічній частині багато чого зроблено. Підійде як для щоденних поїздок, так і як перше авто. Документи в порядку, будь яке переоформлення. Розумний торг біля автомобіля. Перекупам прохання не турбувати.
Авто в хорошому стані, газ/бензин вписаний, є незначні косметичні нюанси, по ходовій та мотору питань нема. Лише повне переоформлення.
