- 115 тис. км
- Іршава
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Своє авто, їздила дружина. Поляк, гідропідсилювач, склопідйомники, кондиціонер, два комплекта гуми (зима на штамповках, літо на легкосплавних дисках), головне світло лед лампи у лінзах. По кузову є нюанси, не критично зовсім. По техніці повністю обслужена. 2000км назад повне то, новий генератор, стартер, АКБ куплявся в березні 25го.
Авто в нормальному стані. Чистий поляк (вінкод дублюючий на порозі) ГБО 4 покоління. Не крашений, не гнилий, робочий кондиціонер, ГУР, підігрів сидіння, дотягувач скла, LED, ксенон, музика, Торг Знаходиться в Кіровоградській обл.
Продам надійний автомобіль польскої збірки, який був в одній сім'ї останні 12 років. Використовувалося, як друге авто. Експлуатувалось дбайливо. Комплектація: підсилювач керма передні електросклопідіймачі ABS Обігрів заднього скла Тонування Лінзована оптика, дуже гарне світло. Протитуманні ліхтарі Центральний замок Сигналізація Двигун та коробка працюють рівно, нещодавно була заміна зчеплення, авто їде впевнено. По кузову є незначні моменти, які відповідають віку автомобіля та не впливають на експлуатацію. Диски r14 на хорошій літній резині.
Продам надійного коня купляв на 2 роки щоб займав паркомісце наіздив за цей час тисяч 10 Довозив до Харкова-Хмельницького-Києва Для Військових може бути знижка Мотор 1.5 без газу,поміняні всі датчики, свічки,дроти,стоїть не погана резина, Є книжка зі всім що в ньому мінялось Пороги цілі!!! Продаю бо хочу брати ниву,пропонуйте обмін
Продам Daewoo LANOS 1,5 газ/ бенз. в дуже гарному стані! Все працює! Комплектація SE - кондиціонер гидропідсилювач керма, передні скло підйомники. Салон перешит та зроблений підігрів передніх сидінь. Є запаска докатка, та рідні рейлинги на дах. Також віддам нову зимову гуму на дисках. Торг присутній.
Продається авто в хорошому стані від першого власника. Всі деталі за телефоном. Спідометер не скручений , можна перевірити. Машина була в користуванні в старшої жінки.
Продам авто в гарному стані, газ\бензин , масло замінено , ходова тільки зроблена , кожен день на ходу, по авто питань немає , інші питання по телефону.
Продаж з перереєстрацією. Я є власником з 2016р. Встановлене ГБО 4 покоління, лінзована оптіка, blututh, usd, приборна панель з led підсвіткою. Авто максимальної комплектації, все працює, салон не прокурений в чудовому стані, обслужене,і вкладань не потребує, в ДТП не було. Торг. Додаткові питання по телефону...
Авто на ходу, технічно справне, двигун працює добре. Є кондиціонер, ГУР, електросклопідйомники, сигналізація, музика. У комплекті 2 комплекти гуми та 2 комплекти дисків. Машина не після ДТП, є косметичний нюанс по капоту — сліди від уламків. Київ, тільки переоформлення, торг біля авто.
Продам Daewoo Lanos 2005 року. Польська збірка. Автомобіль повністю технічно справний, на ходу. Заміна та ремонт необхідних деталей проводилась вчасно. Салон авто доглянутий в нормальному стані. По кузову в декількох місцях присутня незначна ржавчина, а так автомобіль значних дороговартісних вкладень не потребує. Документи в порядку. Можливий торг.
Авто технично справне, в нормальному робочому стані. Польська сборка Комлектація: кондіционер, гідропідсилувач керма, електросклопідйомники. Кузов без корозії, має цинко-нікелеве покриття. Пошкодження: Подряпини на корпусі, облущений передній бампер
У продажу Ланос 1.5 польської збірки 2003 року. ГУР, кондиціонер, газ 2-го покоління, передні склопідйомники, нештатна магнітола shuttle, зимова гума. Машина на повному бойовому ходу, багато було зроблено по ходовій частині та двигуну, було промащено дно, по кузову маленькі дефекти є. Невеликий торг біля капота. З усіх питань телефонуйте за номером **********, на повідомлення не відповідаю.
продам хороший живий автомобіль,все працює заводиться з пів оберту двигун працює тихенько рівненько масла не бере.є титанові диски r15 на хорошій гумі.можливий обмін з моєю доплатою можливий обмін на авто після незначного дтп.
Автомобиль готов к новому владельцу.!!! По ходовой все сделано, диск сцепления новый, картриджы передние заменены.
Продається хазяйське авто, один власник з моменту купівлі. Двигун працює чітко, заводиться з пів оберту. Стоїть нова літня резина. Кузов без зауважень, легка косметика, яка підлягає поліруванню. Є зимова резина в доброму стіні. Витрата палива на 100км по трасі бере 7-8л по місту 10-11л
Кондиционер дует хорошо, гидроусилитель работает отлично. Мотор работает отлично, коробка хорошая без нюансов. по кузову небольшие рыжики начали появляться на дверях. Интересует обмен с моей доплатой. Поляк
