- 165 тис. км
- Шпола
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
На повному ходу без вкладень сів поїхав
На повному ходу без вкладень сів поїхав
Продам део сенс в чудовому кузові без гнилі і дир,все мінялося вчасно,мотор робить тихо,мотор масла не бере і газу не бачив,росхід радує, на свій 1.3 їде бодро,кузов рівний,на одному крилі лак зліз а так машина в ідеальному стані в рідній красці .
Стоїть гбо.Авто на ходу є гідро підсилювач кондиціонер. резина зима р15.лвто 15 без дисків, дно не гниле пороги цілі.
Daewoo Lanos PL 1.5 Бензин.5-ст.КПП(Поляк)Пробіг 14.965 т.км.(Мало використовувався).Один власник,гаражне зберігання.Тільки перепис.
Авто на свої роки в доброму стані, вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
Вітаю! Продаю свій ланос. Не гнилий корейський кузов (рідні деталі оцинковані). Був битий (не сильно) фарбований перед (рік тому) і зад (за минулого власника). Двигун в повному порядку, оливу не бере. Авто дуже динамічне як для ланоса. Прямоточна вихлопна система з заглушкою (шумна але не занадто). Ходова в повному порядку, нічого ніде не стукає. Гальма в порядку. Передні гальмівні диски скоро треба міняти. ABS працює. Кондиціонер працює, пічка працює. Гідропідсилювач керма працює, рульова в порядку, авто дорогу тримає рівно. Нова літня гума. Зимовий комлпект гуми є: передня - хороша, нова; задня - не дуже (росава). Кого цікавить - звертайтесь за телефоном. Вдалих покупок, мирного неба!
2700 на віддачу на повному ходу з обліку знімає ця 2 власник за менше чим 2700 не віддам машина знаходиться в Київській обл знаходжусь на фронті,на дзвінки рідко відповідаю,тому ліпше пишіть;
Другий власник , автомобіль в хорошому стані , стоїть ксенон , камера заднього виду , відеореєстратор , обезшумлена ,детальніше по телефону. ...
Авто в нормальному технічному стані сів і поїхав. Є проблеми по кузову. Авто знаходиться в Запоріжжі.
Продам автомобіль в хорошому робочому стані . Кузов не гнилий дірок немає, Сліди експлуатації є, сколи царапини але не критично взагалі Технічно супер Двигун 1.5 недавно зроблений та обслужений , масла не їсть , працює дуже добре , Коробка також працює чітко , не вибиває не шумить . Є гідропідсилювач , та передні електро склопідйомники, центральний замок з пульта. Ризина хороша , Приємна в ходу їде гарно , в салоні тихенько нічого не гримить. Все працює як має бути Загалом нічого робити не потрібно сів та катайся , підійде на кожен день, або як робоче авто. З документами Переоформлення Реальному покупцю Торг буде. Детальніше за телефоном.
На ходу, повністю справний, є моменти по кузову Усі питання по телефону або вайбер только переоформление
Продаж власного авто, пробіг 140 т, комплектація з кондиціонером та гідропідсилювачем керма, кузов не гнилий, є маленькі вмятинкі. Фарбувалось передній бампер (із за сколів від каменів), капот і криша (були маленькі пятна від вишні-розїло верхній шар лаку і фарби). Кузов весь в оригіналі, значних ушкоджень не було. В комплекті набір зимових шин. Авто в нормальному справному стані.
*
Присутній кондиціонер, стікало підйомники, гідропідсилювач ,хороша музика.
Рідний пробіг, один власник з салону, ідеальний технічний стан, обслуговувався вчасно кращими зч, питань по кузову немає, газу не було.
