- 33 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продається Део Ланос
Продається Део Ланос
Продам Daewoo Lanos 1,5 2007 209 тис пробіг Бензин.Двигун і коробка в гарному стані
працює без нарікань. обмін на дорожчу з моєю доплатою.зніму з обліку.євробляхи не рекомендувати телроблена ходова,розвал сходження ,нова резина,масло мотора міняю кожні 7 тисяч пробігу, в коробці теж замінено масло,замінено ГРМ ,помпа. роблена головка клапанів. Машина працює без нарікань. на свої роки виглядить непогано
Продаю власне авто, один власник, авто в гарному стані, за технічним станом слідкували. Зимова та літня резина свіжа, 15т тому замінили прокладку гбц, помпу та комплект грм, топливний фільтр, робили ходову, газ не встановлювався. Продаж з переоформленням. Пишіть в viber, телефонувати після 18:00.
Можливий обмін з моєю доплатою
Доглянуте авто, в дуже хорошому стані. Опелівські двигун і ходова. Польська збірка. Практично всі деталі оригінальні. Кондиціонер, електросклопідйомники, антикорозійне покриття, центральний замок, сигналізація, нове, тонування вікон американською плівкою, гідропідсилювач керма, спойлер, "реснички" (накладки) на фари, які за бажанням можна зняти, аудіосистема, потужний сабвуфер, титанові диски, зимовий і літній комплекти шин, також стальні диски і ковпаки, запаска, домкрат. Поміняні ремінь ГРМ, (ще донедавна був рідний), ремені генератора, свічки, високовольтні шнури, передні гальмівні колодки, мастила, фільтра. Нові чохли в салоні під шкіру.
Продам Daewoo Lanos ,в хорошем состоянии .Все расходники поменяны .Передние и задние стойки усиленные ,стоят пневмоподушки, Lad lamp . Все вопросы по телефону. Данные момент находится в Сумской области.Лебединский район
Поляк.Кондиціонер, гідропідсилювач, газ євро4.Автомобіль у хорошому технічному стані, незважаючи на непривабливий зовнішній вигляд.Повністю обслужений.ГРМ, масла, фільтри, колодки і т.д. були замінені 2500 км назад.Телефонуйте.Автомобіль вартий своїх грошей.
Авто в хорошому стані, все працює. Розумний торг. **********
Продаю Ланос в гарному стані , документи в порядку, площадки і перекупи проході мимо в помочі у продажі не потребую.
Продам Ланос у нормальному стані за машиною дивився • Повна комплектація, гур, кондиціонер, 4 склопідйомники, дві подушки, електро дзеркало • поставив нові форсунки, новий комплект грм ремінь, два ролика, помпа, нові свічки, броні проводи • Поміняв радіатор пічки стоїть новий так що взимку можна сміливо їздити • Витрата по місту 9л за 6 • Потолок чорний сам робив і стійки в чорний теж салон доглянутий, шумлений в круг • Вроде все а так приїжджайте дивіться • Машина оформлена на мене з документами все чітко • Вайбер.********** • Телеграм.**********
Продаю DAEWOO LANOS польської збірки, перший і єдиний власник, придбаний у салоні в жовтні 2007 року. Пробіг 158 тис. км. Авто на ходу, без ДТП, не бите та не мальоване. Після купівлі на авто встановлено захист двигуна, КПП та радіатора, проведено додатковий антикорозійний захист днища автомобіля. Машина гаражного зберігання, дбайливого користування та обслуговування. Авто пройшло ТО 4 тис. км. тому. Встановлена сигналізація Sheriff. Авто завжди заправлялось тільки на кращих заправках: OKKO, WOG. За потреби можливе проведення перевірок на станціях технічного обслуговування. Причина продажу – куплено нове авто. По всім питанням телефонуйте.
Авто в робочому стані. парктронік, ксенон,доводчики,сигналка. масла фільтра змінювали вчасно. гума зима. їздила дружина як отримала права. Авто ні разу не підводило бо обслуговувалося вчасно. Продаю авто тому що немає в ньому потреби. Торгуємося!!!
Ланос в гарному стані все обслуговування проходило вчасно кожних 8-9 тисяч є невеличкі косички по кузову , по мотору по коробці питань немає , ходова в гарному стані мілась рульова рейка , пружини і так по мелочі . Вона у мене 1 рік і майже не потребує коштів
лампи головного світла - led- лінзи, на сидіннях чохли, різнокольорова підсвітку салону, магнітола з системою "hands free" , є дублюючий стоп-сигнал на задньому склі, диски літо R15, зима "залізяки" R14
автомобіль в технічному стані, є газ, не стабільно на ньому працює , на бензині працює відміно , є не великі нюанси по крилах, самий кузов і дно живе
