- 450 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто поварене та пофарбоване, газ-бензин, замінено багато запчастин, але потрібно замінити опорний підшипник правої стійки, двигун в хорошому стані.
Авто поварене та пофарбоване, газ-бензин, замінено багато запчастин, але потрібно замінити опорний підшипник правої стійки, двигун в хорошому стані.
Переоформлення без проблем Дія МВС центр я власник.Комплектація SE, гідро підсилювач, кондиціонер, колеса R14, передні скло підйомники • Авто обслужене, в гарному стані нічого не стукає, не капає, ГБО 4 розхід 10-11 по місту(з кондиціонером чи без), ручнік працює, авто просте в обслуговуванні і надійне. Обслуговувалось все вчасно, масло не бере ні грамма, Ебу прошите їде файно, стан сів і поїхав.
Продав авто, Lanos Польський в ідеальному стані, нова гума та диски, гаражне зберігання. Не був у ДТП - Центральни замок - Сигналізація - Склопідйомники
Двигун після капіталки
Продається Ланос у доброму стані! Деталі за телефоном
ДЕЙВО ЛАНОС 1.5..2003 Р...2200 ДОЛ..ПОВНЫЙ ФАРШ....КОНДЮК..ЦЕНТР.ЗАМОК...ТОНИРОВКА..СТЕКЛОПОДЬЕМНИКИ...ДВУХСТОРОНЯЯ СИГНАЛИЗАЦИЯ..МУЗЫКА...УЖГОРОД..2200 ДОЛ...
Продам автомобіль Ланос 1.5 2004 року. Бензин 1.5 Захист мотору. Салон чистий та охайний. Мотор, коробка, ходова - обслуговано. Стоїть літня гума на залізних дисках R14. Продаж у зв?язку з покупкою нової машини. У якості бонуса, зимні колеса на залізних дисках 4шт. Тел
Авто в хорошому стані. Власник! Польська збірка, без гнилі, мотор працює добре. Є гідро підсилювач керма.Вкладень не потребує. Торг біля автомобіля!
Авто від першого власника в оригіналі та оригільним пробігом. Повністю справна в гарному стані Пороги під заміну ( ідуть в комплекті) 2 комплекти гуми
Продається власний автомобіль в хорошому стані. Автомобіль обслуговувався вчасно, експлуатувався бережно. Приємний розхід пального. Вкладень не потребує. Двигун масла не бере. Ходова в хорошому стані. Також є комплект зимової резини на дисках. Більше інформації за номером телефону, продаж не терміновий.
Ланос, поляк, 2007 р.в., 1,5, кондиціонер (робочий), передні склопідйомники, ГУР, гарна музика. Пробіг: 200 тис. ГБО: 2-ге покоління. На повному ході. Стан кузова та салону на фото. Нічого не замазував, "губи" не фарбував. Продаю як є. В ідеалі зробити кузовний ремонт, але не критично. На швидкість та безпека не впливає. Ходова в нормі. Двигун змінив 1000 км тому (пробіг двигуна 60 тис.). Рідний двигун віддаю як донор, був перегрів. Гума: зима на 14, літо на 15. Повне переоформлення. 2 400 $! Торг!
Після капремонту ,вкладення непотребує сів і катайся.
2 комплекти гуми на дисках , зима , літо.
Продаж від власника, не посередник. Автомобіль купувався у 2006р. Базова комплектація. Газ ніколи не встановлювався. Зараз на повному ходу, кпп 5 ступка не вибиває, ходова не стукає, пічка працює, стоїть ЦЗ, магнітола, мотор 1.5 не гріється не димить. Є нюанси по кузову – на фото. На безпеку не впливають. Підійде як робочий автомобіль чи для села. Невибагливий, дешевий в обслуговуванні. Машина до продажу не готувалася, "губи" не фарбувалися – все як є. Причина продажу – наявність іншого автомобіля. Автоперекупникам буде не цікаво... Безкоштовні бонуси: - 4 колеса у зборі; - фаркоп із розеткою 7 пін; Повне переоформлення. Адекватний торг. З питань телефонуйте.
Продам машину после капремонта двигателя и ходовой,машина стоит своих денег 100% сбитая экономичная на 100км 8-9 литров газа бензина и того меньше кто купит будет не пожалеет. Продаю за ненадобностью рассмотрю обмен на микроавтобус Мерседес спринтер желательно с двигателем 646м. Лучше звоните. Всем хорошего дня. Много не пейте ????
Продам сімейне авто, в доброму стані. Все обслуговане. 1.5 бензин.
Продам авто 2005 року.На ходу.Гідропідсилювач керма,кондиціонер.Двигун1.5,газ-бензин,газ вписаний.Лакофарбове на фото.
Хороший робочий авто.не гнила без рижиків
