- 300 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Своэ авто, все розповiм по телефону,
Своэ авто, все розповiм по телефону,
Продається Ланос в хорошому стані, польська збірка, газ-бензин. Купувався в 2021 році для дружини, продається в зв'язку з покупкою авто вищого класу. Мотор капіталився у 2021 р, газ обслужений, коробка без питань, по кузову є зовнішні дефекти( на фото видно). Ходова обслуговувалася. Машина за містом(15 км), тому дивитися в Одесі за попередньою домовленністю. Тільки переоформлення.
машина на повному ходу, робити нічого не потрібно, сів поїхав газ 2 покоління, не вписаний
Автомобіль в задовільному технічному стані. Тільки перереєстрація
Ланос в хорошом стані гур, кондей, мотор после капіталки.
Добрый день ,продам Ланос SE в неплохом состояние мотор откапетален, газ-бензин не гнилая ,едит хорошо как на бензине так и на газу 4 поколение .звоните
Продам машину на ходу сів та й поїхав неяких вложень не потребує звоните по номеру телефону максим
Продам ланос. Состояние на 4- гнилой. 300 тисяч пробега, Киев. 3000$ , переоформление
Продам автомобіль повністю справний, вкладень не потребує, сів і поїхав. Ходова зроблена, мотор з коробкою повністю справні, є автозапуск. До комплекту входить зимова резина , але на звичайних дисках, є ковпаки. Я третій власник, пробіг не скручений. Є невеликі нюанси по кузову, і трохи надірваний водійський чохол на сидінні. За всіма питаннями телефонуйте
Машина в хорошому стані. Не бита, не мальована, можливий торг. Дзвоніть на номер
Новий двигун з пробігом близько 100-150 тис. Нові стійки, стартер, акумулятор, замінено лобове скло. Віддам в хороші руки надійде авто. Торг. Першому покупцю макс. розумна знижка. Розкажу чесно переваги і мінуси.
Хороший автомобiль вiд одного власника. Пробiг 156 тис.км. Бережне використання. Вчасна замiна мастила. Замiненi тормознi колодки. Литi диски, центральний замок,сигналiзацiя.
Авто доглянуте.Я власник переоформлення на місці.Також є страховка ,резина в подарунок літня.
Поміняв головку гбц, нове масло, новий антифріз, стоїть ксинон, новий модуль запалення, нова зимня гума, переоформляється, новий ГРМ, газ бензин, газ 3-го покоління вписаний,2002р,на свої года машинка норм,є маленькі нюанси правда,все розповім по тел.
Пропоную Вашій увазі своє авто.Машина куплена у знайомих в яких пробула 7 років у використанні.Двигун працює добре на 250 тис.був зроблений кап.ремонт двигуна з якісною заміною деталей.Є нюанси по кузову які видно на фото.Хто шукає першу машину або машину для роботи це ідеальний варіант.Всі питання за телефоном.Вайбер,телеграм,вотсап.Можу не бути на зв'язку.Цікавить обмін з моєю доплатою
