- 101 тис. км
- Конотоп
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину 2006р. в ідеальному стані повністю справна і на ходу. З будь-яких питань звертайтеся.
Продам машину 2006р. в ідеальному стані повністю справна і на ходу. З будь-яких питань звертайтеся.
Продам Daewoo Lanos 1.6. Автомобіль у хорошому технічному стані, двигун працює справно. Замінено масло та всі фільтри. Машина регулярно обслуговувалася, вкладень на даний момент не потребує. Двигун 1.6 бензин, економний та надійний. Кузов і салон у стані, відповідному до віку автомобіля. Детальніша інформація та фото за телефоном. Торг біля автомобіля.
Продам Daewoo Lanos 2003 року, рідного пробігу 110 тис км. Технічно авто вкладень не потребує, мотор, коробка все працює відмінно. По кузову без ржавчини і корозії, дно та пороги цілі. З документами повний порядок, переоформлення. Детальніше по телефону
Автомобіль у нормальному робочому стані, щодня на ходу, газ 2 покоління метан. По мотору, коробці, ходовій зауважень немає. Є якісь дрібні сколи, царапинки. З документами порядок. Решта інформації по телефону.
Продам Lanos 1.5 на полном ходу по авто багато шо зроблено звоніть детальніше розкажу
Продам свій Ланос 1.5 газ бензин в гарному стані , польська сборка 2008р, рельному покупцю торг, деталі за номером
Продам власний Daewoo Lanos у хорошому робочому стані. Автомобіль економний, простий та недорогий в обслуговуванні, чудово підходить як для міста, так і для щоденних поїздок. -Двигун працює рівно, без сторонніх шумів. -Коробка передач перемикається плавно. -Салон чистий та охайний, встановлені чохли на сидіння. -Стан, як на фото, автомобіль на впевненому ходу. -Встановлені лінзи , лампочки ксенони в бампері додаткові лед лампи. -Електрика працює справно. -Документи в порядку, переоформлення без проблем. -Встановлений фаркоп. По кузову є незначні сліди експлуатації які відповідають віку автомобіля. Авто доглянуте, використовується щодня.
Машина польської зборки, кондиціонер, третій власник. В 2013 було лобове зіткнення не серйозно - все відновлено страховою. Є удар в задню ліву частину, не виправлено бо не заважає. Продаж не терміновий, просто машина стала займала для родини.
Продам чудовий автомобіль Газ бензин, газ вписаний з документами порядок, тільки переоформлення За усіма деталями телефонуйте за номером
Продам поляка в гарному стані. Повністю на ходу. Документи любі,автоцивілка є. Більше інформації по телефону. Всім миру та добра!
Продам део ланос 2007 року 1.5 газ бензин, газ 4-го покоління, заводиться та їде, техніка без питань, ходова в нормі, дно повністю ціле. ГУР, кондиціонер, два електросклопідіймача. Стан кузова на фото, авто вкладень не потребує, ціна низ ринку.можу скинути відеоогляд.
Ланос 2007 рік, мотор 1.5, газ/бензин. Стоїть нова помпа, новий ГРМ, кожух ГРМ, термостат, датчики температури, прокладка клапанної кришки, нова катушка, свічки, бронепровода. Акумулятор в хорошому стані, новий блок запобіжників. Магнітола працює добре (AUX, Bluetooth, USB), EVA килимки. Літня гума в хорошому стані . По кузову є незначні сліди експлуатації. На ходу, технічно справна. Тільки переоформлення
Продам авто,по кузову 9/10 не гнилий пишіть, дзвоніть. Можливий торг.
Продам надійний та економний автомобіль Daewoo Lanos. Авто на ходу, щоденно експлуатується. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова в нормальному стані, автомобіль їде впевнено. По кузову є сліди експлуатації та косметичні нюанси, що видно на фото. ?? Бензиновий двигун 1.5 ?? Тонування скла ?? Авто на ходу, сів і поїхав ?? Документи в порядку, переоформлення Торг біля автомобіля.
Продаю власне авто, гаражне зберігання, технічно справне, відмінний стан, користується батько
Продам Деу Ланос. Рік випуску 2003 На повному ходу, без яких будь нарікань. Машину купляв рік тому для себе. Я другий власник. В машині замінені передні стійки, тормозна система в круг, стоїть новий радіатор охолодження та вентелятор обдуву радіатору. Масло в двигуні замінив 1000 км тому, в коробці 10000 км. Всі фільтри теж змінено. Машина має ГУР та кондиціонер. Також стоїть новий генератор, та стартер, всі запчастини з магазину, не розбока. Машину брав для себе тому і слідкував за нею. Гази в бачок не дує, так як зробив ремонт головки. ГРМ та помпа теж нові поставив. Машина на гарному світлі, стоять лінзи. Передні ел скло підіймачі. Сигналізацію доробив до кінця, бо закривались з ключа тільки передні двері. Зараз закриваються всі чотири. Продаю без торгу. За скільки купив, за скільки і продаю, не зважаючи на те скільки в неї вклав. Продаю бо купив другий автомобіль більш вищого классу.
