- 137 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
В гарному стані.Салон не прокурений.Нова резина.Не гнила,фарба рідна.
В гарному стані.Салон не прокурений.Нова резина.Не гнила,фарба рідна.
Продам автомобіль Ланос 1.5 2004 року. Бензин 1.5 Захист мотору. Салон чистий та охайний. Мотор, коробка, ходова - обслуговано. Стоїть літня гума на залізних дисках R14. Продаж у зв?язку з покупкою нової машини. У якості бонуса, зимні колеса на залізних дисках 4шт. Тел
Авто в хорошому стані. Власник! Польська збірка, без гнилі, мотор працює добре. Є гідро підсилювач керма.Вкладень не потребує. Торг біля автомобіля!
Авто від першого власника в оригіналі та оригільним пробігом. Повністю справна в гарному стані Пороги під заміну ( ідуть в комплекті) 2 комплекти гуми
Стукають гідрики
Продається власний автомобіль в хорошому стані. Автомобіль обслуговувався вчасно, експлуатувався бережно. Приємний розхід пального. Вкладень не потребує. Двигун масла не бере. Ходова в хорошому стані. Також є комплект зимової резини на дисках. Більше інформації за номером телефону, продаж не терміновий.
Продам Ланос в робочому стані.Звонити за номером - Сергій
Ланос, поляк, 2007 р.в., 1,5, кондиціонер (робочий), передні склопідйомники, ГУР, гарна музика. Пробіг: 200 тис. ГБО: 2-ге покоління. На повному ході. Стан кузова та салону на фото. Нічого не замазував, "губи" не фарбував. Продаю як є. В ідеалі зробити кузовний ремонт, але не критично. На швидкість та безпека не впливає. Ходова в нормі. Двигун змінив 1000 км тому (пробіг двигуна 60 тис.). Рідний двигун віддаю як донор, був перегрів. Гума: зима на 14, літо на 15. Повне переоформлення. 2 400 $! Торг!
Після капремонту ,вкладення непотребує сів і катайся.
Продам ланос 2008 рік 1.6 газ/бензин, по техніці все відремонтовано та працює, є фаркоп, кондиціонер, резина r14 в гарному стані, регулювання керма, електро скло підіймачі, гарне лінзоване світло ангельскі глазки, музика. Якщо зацікавило телефонуйте або пишіть відповім на всі питання!!!
2 комплекти гуми на дисках , зима , літо.
Продаж від власника, не посередник. Автомобіль купувався у 2006р. Базова комплектація. Газ ніколи не встановлювався. Зараз на повному ходу, кпп 5 ступка не вибиває, ходова не стукає, пічка працює, стоїть ЦЗ, магнітола, мотор 1.5 не гріється не димить. Є нюанси по кузову – на фото. На безпеку не впливають. Підійде як робочий автомобіль чи для села. Невибагливий, дешевий в обслуговуванні. Машина до продажу не готувалася, "губи" не фарбувалися – все як є. Причина продажу – наявність іншого автомобіля. Автоперекупникам буде не цікаво... Безкоштовні бонуси: - 4 колеса у зборі; - фаркоп із розеткою 7 пін; Повне переоформлення. Адекватний торг. З питань телефонуйте.
Продам машину после капремонта двигателя и ходовой,машина стоит своих денег 100% сбитая экономичная на 100км 8-9 литров газа бензина и того меньше кто купит будет не пожалеет. Продаю за ненадобностью рассмотрю обмен на микроавтобус Мерседес спринтер желательно с двигателем 646м. Лучше звоните. Всем хорошего дня. Много не пейте ????
Продам сімейне авто, в доброму стані. Все обслуговане. 1.5 бензин.
Продам авто 2005 року.На ходу.Гідропідсилювач керма,кондиціонер.Двигун1.5,газ-бензин,газ вписаний.Лакофарбове на фото.
Хороший робочий авто.не гнила без рижиків
Авто в хорошому стані, сів поїхав Авто вітчима, доглядав за нею, замінив радіатор, щеплення і по ходовій розходники Є два комплекти гуми, зима нова
Продаю свій Daewoo Lanos(польської збірки). Двигун 1.5, газ/бензин, газ 2 покоління вписаний. Працює як на бензині так і на газу. Машина на ходу кожен день, їде бодро, як для Ланоса По комплектації: -електросклопідйомники передні -гідропідсилювач керма -кондиціонер (потрібно заправити) -фаркоп -музика в круг -встановлений підлокітник -титанові диски -запуск з кнопки -противоугонка -протитуманні фари -дефлектори вікон -центральний замок Що зроблено: -замінені задні стойки -замінені всі фільтра -обслужено газовий редуктор -новий датчик температури -замінено масло 300км назад По кузову: є невеликі рижики по кузову дно ціле, не гниле пороги цілі З нюансів: -потребує заміни сальників клапанів(сальники є нові) Авто не нове, але для своїх років у нормальному стані. Добре підійде як перше авто, робоча машина або “бойовий кінь”, який дешевий в обслуговуванні і не боїться наших доріг.
