- 407 тис. км
- Бахмач
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Не вказано
Автомобіль в задовільному технічному стані. Тільки перереєстрація
2 власник Новий АКБ та сигналізація, замінені задні стойки, передні фари бі-ксенон. Віддам комплект нової літньої гуми.
Продам, свою кохану Lаsтіvку. Двигун та КПП не постраждали. Авто, в гарному технічному стані, Всі важливі деталі й агрегати були заміннені на якісні, авто непотребує вкладень - Сів, і поїхав! За кермом, не відчуваєш ніякого дискомфорту у сучасному потоці, навідь, навпаки: -від 0 до 100: меньш ніж10сек! 4а передача155км.год 5та- Я розганяв до 205км на год! Після кап.ремонту ДВС проїхав 30т км. Усі, деталі та механізми, допрацьовано, і перевірено! Даю гарантію,і проф. обслуговування ТО. робив кожні 7т. пробігу Що до ремонту: По нових запчастинах, та роботі, вийде приблизно500-700$ І, у Вас, буде надійне авто! Яке, ще мінімум 5років Вам, буде виконувати свою головну функцію -кожного дня доставляти Вас з пункту А до пункту В!! - без евакуатора, і значних витрат! Навідь за найгірших погодніх умов! Реальному покупцю-реальний торг. Ось які деталі потрібно обовязково щоб замінити щоб нормально кататись: радіатор, "телевізор" це передня панель, капот , пер. бампер, усилитель пер.бампера, праве крило, перед. праву фару, та лобове скло. Двигун та КПП після професійногого капітального ремонту , а ДВС спокійно можна крутити до 7000 обертів! Ще й на газу(ГБО) Гарна, надійна! й економічна "Zaжигалка" для повсякденного використання витрати палива: по місту 8-12л на 100км(в залежності від стилю водіння) трасса 5-7л ! газ 10л Кузов НЕ іржавіє! (повна оцинковка кузову) - "Кореець"???? Спортивні гальма Рульове кермо від honda accord Гарна-професійна Акустика "Pioneer" Американське тонування Нова зимня гума Збільшений кліренс підвіски- можна не боятись бордюрів - 20см Ходовка та електрика в гарному стані! +ПОДАРУЮ декілька "мішків" запасними частинами для ходовки, гальмівної, ШРУСи ітд ітп... На майбутнє знадобиться ++Нові бокове скло... +++майже весь пластик салону і багажника(з люксовоі): карти дверей (все крім торпеди), та інших гарних дрібничок... Кого зацікавить - телефонуйте! Таке буває, дуже рідко...???? !!!Слава Україні!!! Героям СЛАВА!!!
Продам надійну робочу конячку в досить непоганому стані. Комплектація: ГУР, передні склопідйомники, кондиціонер, ЦЗ, тахометр, туманки. Гума нова. ГБО немає і не стояло. Особливих вкладень не вимагає. Є нюанси по ЛКП, але не суттєві на ходові якості не впливає. Багато чого зроблено і поміняно. Торг у капота. Торгашів, майданчики та розумників прохання не турбувати.
В хорошем состоянии, без газа, сниму с учёта звоните.
Пропоную поляка, кожного дня на ходу, , ходова та двигун після капіталки, салон в доброму стані,гідрач працює, фари лед,газ 4 покоління, переоформлення обов'язково, є питання по кузову, потрібно підварювати...можливий обмін
Ланос поляк 2005 року в хорошому на свої роки стані. Встановлена сигналізація, гбо 4 покоління вписано, фари з ангельськими глазками, перетягнутий салон, приборна панель теж з змінами. Переваги: новий акумулятор, нова зимова гума премиори, обслужена ходова, газ, залито масло, замінено фільтри, замінено антифриз. Мінуси: прогнив лівий поріг, ну і в цілому лакофарбове покриття відповідає рокам машини. Є нюанси, на фото видно.
Машина в хорошому стані,нова зимня гума,фаркоп,вкладень не потребує • Продаж не термінова, перекупам не телефонувати, дурні питання не задавати, (безкоштовно не віддам).
Продаю свій автомобіль в хорошому стані. Машина повністю обслужена, їжджу кожен день / є незначні косметичні нюанси по кузову(збив лак кершером). Двигун працює рівно, масло не бере, коробка перемикається плавно. Ходова частина збита, без сторонніх стуків. На авто встановлено хороше ГБО. Максимальна комплектація. Днище оброблено
Продам део сенс в чудовому кузові без гнилі і дир,все мінялося вчасно,мотор робить тихо,мотор масла не бере і газу не бачив,росхід радує, на свій 1.3 їде бодро,кузов рівний,на одному крилі лак зліз а так машина в ідеальному стані в рідній красці .
2700 на віддачу на повному ходу з обліку знімає ця 2 власник за менше чим 2700 не віддам машина знаходиться в Київській обл знаходжусь на фронті,на дзвінки рідко відповідаю,тому ліпше пишіть;
Авто в нормальному технічному стані сів і поїхав. Є проблеми по кузову. Авто знаходиться в Запоріжжі.
Продаж від власника, один власник з салону!!! Без ДТП, в рідній фарбі та в рідному металі, оброблений з перших днів , без дірок, гнилі та жуків немає,охайний салон, гаражне зберігання. LED туманки, світло гарне. Новий аккумулятор, нещодавно було ТО, заміна свічок,фільтрів , мастила MOTUL 4100 10w40, антіфрізу, задні гальмівні колодки, троса ручного гальма, підшипники маточіни, сайлетблоки важелів. Дивиться м.Харків проспект Льва Ландау 227
Продам део Ланос,с газом 4 покоління.Поляк, в ідеальному стані, фарбувати варити не потрібно.Передні стекло підйомники .Грм,помпа, ролік мастило в моторі, сальники, термостат,антіфріз замінено, радіатор охолодження, радіатор печки, передні стійки,рульові наконечники шарові, передні шруси, задні амортизатори, задні підшипники,щеплення нове,валео.всі трубки магістраль гальмів.Передні диски нові, задні баробани нові .Ксенони в фарах світло нормальне,салон ідеально стані.Сигналізація два комплекта ключів,Продаж тільки з переоформленням. Вся інша інформація за телефоном.
Daewoo lanos 1.6, корейська збірка,16клапанний, Газ/бензин, непогана музика, 2din магнітола+камера заднього ходу, 15" диски, колір:зелений, ГУР, кондиціонер(не заправлений), ел.склопідйомники передніх дверей, гарне біле світло ГБО 4 покоління! Сигналізація, центральний замок Має нюанси по кузову Замінено: котушка запалювання, бронепровода,свічки, рхх, дпдз, дмрв, мізки на гбо, ремінь грм. Додаткову інформацію та відео, питайте в особисті. Не великий торг у капота.
Продаж тільки з переоформленням, я власник. По кузову треба варити пороги і зад під пружинами. Газ вписаний в техпаспорт. Газ не працює. На гарячу буває не заводиться. Лобове тріснуте. Машина знаходится в області. Новий радіатор. Двигун масла не бере.
