- 300 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу заводиться і їде. Потребує косметичних робіт. Є багато запчастин. Детальніша інформація за номером телефону Вася
Машина на ходу заводиться і їде. Потребує косметичних робіт. Є багато запчастин. Детальніша інформація за номером телефону Вася
Авто на повному ходу мотор працюе добре 1.8 Повний Інжектор їздить на газу і на бензині гбо вписано.хороший акб не гнила салон збережений титани R16 на хорошій резині деталі по телефону
Всі питання за телефоном.
Продам Автомобіль Daewoo Espero 2.0 1997 року бензин на ходу є нюанс з заднім лівим ланжероном. авто переоформляється за деталями, пишіть на вайбер
Авто в доброму стані, мотор робився , авто не гниле фарбоване .. всі питання,які цікавлять по телефону
машина в доброму стані,на ходу.після кап ремонту двигуна .газ вписаний.Всі питання за номером телефону Тарас
Машина на ходу, двигун,коробка,щеплення працюють нормально, необхiдний кузовний ремонт пороги,дверi арки. В машинi : кондицiонер, електрозеркала з пiдiгрiвом,АВС,ценральний замок.
Всім Привіт. Продам DAEWOO ESPERO 1997 1.5 16 клапана. Авто на свої рокі в нормальну стані. Авто мого тестя купувалось в 2013 за 6300 доларів. Ніде не бите не ржаве оригільнальний пробіг. Ремінь грм фільтра масла замінені. Територіально знаходиться в с. Симонів Гощанського району. Робити нічого непотрібно . Авто завжди експлуатувалось на бензині. Ручнік працюе! Всім гарного дня!
Авто на ходу, масло не їсть! Потрібно вкластися в ходову, резинки.
Продається Daewoo Espero в робочому стані. Необхідне відновлення порогів та ревізія деяких вузлів.
Авто в доброму стані, все працює, не гнила, є фаркоп. Був проведений кап ремонт двигуна, заміна радіаторів. Ручне гальмо працює, гума з гарним протектором. Газ не вписаний. Салон охайний. Обвязкове переоформлення.
Авто в робочому стані , є літня гума на титанах та зимова гума на титанах. є газ 4 покоління не в писаний , торг! потребує уваги ходової та КПП
Продам Daewoo Espero 2.0 CD (Деу Есперо), авто в доброму як на його роки стані, авто комфортне у русі, як по мені, доволі гарна альтернатива Сенсу/Ланосу, так як на цих авто їздив, маю з чим рівняти, а ціна порядком менше, по авто є невеликі нюанси, але, адекватно дивлячись, авто 1997 року випуску, на авто 2 фарбовані елементи, пороги були повністю переварені на кастомні і з товщого металу (посилювачі порогу також були переварені, на дні є пару латок, в іншому – дно повністю без дірок, всі інші наявні нюанси по кузову та ЛФП – видно на фото, все детально сфотографовано, щоб не забирати а ні свій, а ні ваш час!!! Треба замінити стійки стабілізатора, і позаду сайлентблоки, а так, ходовка ще жива, критичного нічого немає по ній. Є нюанс по КПП, вибиває 5-ту передачу, кажуть, що допомогти може заміна/долив мастила, але, в вартості авто вже закладено, що ціна менше на 100 доларів на коробку, тому, коробка там Ланос/Опель, є на будь-якій розборці, і стоять вони адекватні гроші, тому 100 доларів вистачить більш ніж чим предостатньо! Приблизно 1000 км назад було зроблено ТО, замінені фільтра, свічки, високовольтні дроти, котушка запалювання, датчик ОР, термостат, антифриз, мастило. Салон охайний, доглянутий, тим паче, якщо брати до уваги, що машині в наступному році 30 років. ГБО вписане до свідоцтва про реєстрацію, встановлене, але балон не підключений, після заміни балону який травив газ, цей не став підключати, так як машина зараз не їздить на далекі відстані, тому, їздив на бензині, ціна питання підключити два фітинги у майстра – 500-700 грн. Двигун не димить, їде як на свої 2л, але 8кл =) А якщо серйозно, то їде цілком добре, 185 км/час – немає якогось напрягу, але оберти вже високі, але набирає їх впевнено. Я власник, володію 3 роки, тільки переоформлення!!! Одразу прохання, перед тим, як написати «заберу прямо зараз за 800 або за 500» ПОГОРТАЙТЕ СПОЧАТКУ ОГОЛОШЕННЯ ЗА ТІ ГРОШІ, ЯКІ ПРОПОНУЄТЕ, А ПОТІМ ПИШІТЬ, ЩОБ НЕ ВИТРАЧАТИ НІ ВАШ, НІ МІЙ ЧАС ДАРМА...!
