- 200 тис. км
- Ірпінь
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
машина на повному ходу,один власник не гнила! Є два комплекти резини з дисками,і запчастини. .
машина на повному ходу,один власник не гнила! Є два комплекти резини з дисками,і запчастини. .
Продам власне авто,за більш детальною інформацію звертайтесь за номер телефону **********
Продам Daewoo Nexia 2008 року, в задовільному стані, на газу, хороша резина, охайний салон, можливий торг, інші питання за телефоном
Автомобіль 2009 року. В чудовому станні, гальма АБС. Разом з машиною йде і комплект зимової резини, в гарному стані, а також запаска.
Продам Ланос 2003р. (Поляк) Пробіг 300т. , по кузову є рижики та затертості фарби, встановлений газ 2го покоління, працює без нарікань. Ціна 2500 $, невеликий торг.
Продаж своє ластівки. Машина в доглянутому стані на свої роки. Мінялось все вчасно і грошей на машину не жалкував. Масло і фільтра мінялись кожні 7-8 тисяч, є сервісна книжка яка це підтверджує. Багато чого зроблено для надійної їзди. Машина кожен день на ходу, сів і поїхав. З документами повний порядок. Переоформлення. Є деякі нюанси по кузову, але найближчим часом збираюсь виправити. Тому присутній торг. Більше фото і відео можу скинути на месенджери. Якщо є додаткові питання дзвоніть все розповім. Всім гарних покупок і продажів
Пропоную надійний, економний та дуже доглянутий автомобіль. Я перший повноцінний власник в Україні, авто приганяли особисто для мене у 2022 році. Машина, яку любили та вчасно обслуговували Чому цей варіант вартий вашої уваги: • Стан: Рідна фарба, жодних кузовних нюансів. • Обслуговування: Повне ТО після пригону + велике капітальне обслуговування у 2026 році. Двигун працює як годинник, масла не бере взагалі. • Документи: Є оригінальна сервісна книга з Німеччини. • Комфорт: Кондиціонер заправлений та справно працює. Машина повністю на ходу, жодних вкладень не потребує. Дешева в обслуговуванні, запчастини доступні всюди Продаю через любов до авто за безцінь не віддам. Розумний торг біля капота!!! Прохання до майданчиків та перекупів - не витрачайте свій і мій час ********** за 2 копійки не віддам. 3300 - кінцева ціна Машину люблю! Торг розумний !!! !!! Майданчики, перекупи та рекламісти — прохання не турбувати!!! Зразу в блок!!!!
Daewoo Nexia 2008 рік, 1.6 бензин 16V (шеснарь). Авто в дуже гарному стані на свої роки. Кузов у рідній фарбі, без ДТП. Всі вікна рідні. По кузову гнилі та корозії немає взагалі. Двигун працює рівно, заводиться з пів оберту, їде добре. Встановлений гідропідсилювач керма (ГУР). Салон чистий та доглянутий, без пошкоджень і сторонніх запахів. В авто працює кожна кнопка, вся електрика справна. Хороша гума, гарні титанові диски. Ходова без зайвих стуків. Автомобіль повністю готовий до експлуатації та не потребує вкладень. Торг біля автомобіля.
Кожен день на ходу, газ, бензин, все працює не гнилий, по документах повний порядок, резина зимова, Гур, Кондер, передні есп, в общем, сів поїхав, телефонуйте, відповім на всі питання.
Ланос 1.6 16клапанів Польска збірка ГУР,ABS,Кондиціонер,Магнітола на блютузі,газ 2покоління вписаний в документи,повне переоформлення,запаска,зимня резина нова. Було замінено ГРМ,форсунки ,ремінь генератора,не щодавно замінив мастило. На 300тисячах була капіталка двигуна. Із нюансів - потрібно замінити правий поріг,підварити водійскі двері, на це можу скинути ціну. Торг є.
продам своє авто,газ/бензин, авто на ходу, по лакофарбовому є питання, є кілька вм'ятний, на фото видно, потрібно пофарбувати, і подарувати пороги, передній склопокет, гідроусилювач, і кондиціонер (заклинило ролик, і заправити). авто їсть, і дуже добре, продаю по необхідності дзвоніть, пишіть за більш докладними подробицями. як на першій машині, гармата ракета)
Продам своє авто, повністю на ходу. Додатково комплект зимової гуми з дисками.
Було замінено ремінь ГРМ, помпу, рульову рейку, передні амортизатори та гальмівні колодки, АКБ, замінено мастило. ГБО 4 покоління.
авто вкладень не потоебує мотор в ідеальному стані
Пропоную вашій увазі Daewoo Nubira. Авто в моїх руках 6 років. Власний автомобіль любив, тому машина технічно доглянута, використовувалась як сімейне авто.Фаркопа не було і не ставив. Nubira мяка в ходу, комфортна на дальні відстані. Розхід: місто 10 л., траса 6,5 л. Газу ніколи не стояло. За час володіння авто як для себе я здійснив: - заміну заднього правого стакану; - заміна та покраска задніх арок; - заміна задніх тормозних трубок та стабілізаторів; - заміна високовольтних проводів Tesla, сітки бензонасосу; - кожні 20 тисяч свічки запалення - NGK; - заміна АБ; - перебраний рідний стартер; - заміна основного радіатора (GM), всі патрубки системи охолодження, термостат; - промитий радіатор пічки, в машині жарко; - замінено тормозні передні шланги; - нові тормозні диски, колодки по кругу, задні тормозні барабани, циліндри, направляючі, пружинки, тормозна рідина - зараз дуже гарний накат у авто; - заміна рульових наконечників, сайлентбоків передніх ричагів; - антифриз заливаю тільки HEPU; - замінював масло в КПП -Liqui Moly (згідно допуску) - заміна механізм КПП (GM). На 236 тис - заміна прокладки ГБЦ, сальників клапанів, роспредвалів, прокладки, помпа, ремень ГРМ та ролики. - Замінив подушки двигуна задні та права верхня (GM); - Встановлено робочу електро антену, сигнал (Волга). - Встановлено Led лампи (головне/противотуманки) Машина підварювалась по днищю, є незначні моменти по кузову, при правельних руках можна поправити і самому. - Змінено двірники, автоковрики. Авто на зимовій резині на дисках - 14. сигналізація/центральний замок. Масло за час користування - Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W -40. Встановлено сенсорну автомагнітолу з навігацією. По авто наразі - регламентна заміна масла/фільтра. Повне переоформлення. Торг у авто.
Продам Lanos 1,6 поляк в гарному стані.
Daewoo Ланос 1,6 SX гідропідсилювач керма, кондиціонер Мотор добрий ,ходова в нормі не працюють противотуманні фари а так все гаразд,гідропідсилювач керма працює відмінно. Лінзована оптика, бі-ксенон. Салон збережний. По кузову були проведені всі необхідні зварювальні роботи. Встановлений та зареєстрований газ 4 покоління.З документами порядок, відповім на будь які питання на будь який зручний для вас мессенджер чи по телефону.
Авто в гарному стані мотор коробка питань не має гарний чистенький салон обслужена ходова зроблена передні сідужки бмв є музика є фаркоп є страховка переоформлення можливе через дію
