- 203 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Торг біля капоту
Торг біля капоту
Авто у гарному технічному стані, автомат, газ і бензин, парктронік, кондиціонер(треба задути фріон), двигун минулим літом розібрано і замінена прокладка,грм ремінь замінено у жовтні, масла і фільтра замінювала раз на пів року, підігрів заднього скла,магнітола з блютуз, двері знешумлені врізані динаміки, пороги не гнилі, трохи є рижики але не критично, передні пасажирські двері з не виправленими слідами дтп, є докатка, релінги, готова до перевірки на СТО.
продаю daewoo nexia 2007 року потребує зварювальних робіт стакани цілі двері пороги крила мотор хороший працює без проблем коробка перемикає чітко нова куліса новий ГУР є парктронік стоїть зимова резина газ
Продам Ланос машина повністю на ходу мотор хороший обслужений замінені масла фільтра по ходовій частині нічого немає критичного працює на газі на бензині газ вписаний в тех паспорт є дрібні нюанси по кузові машина не нова в машині працює кондиціонер заправлений є зв?язок з власником деталі по телефону !!!
Ланос 1.5 газ/бензин, мотор працює рівно, не димить. Коробка передач без нюансів, всі передачі включаються добре, не вибиває. По кузову не гнилий. З документами порядок. Комплектація з ГУРом, кондиціонером, стіклопідіймачами. Торг тільки біля авто!
Продам своє авто,гур,кондиціонер гбо 2 без запису в тп,авто поварене,на ходу,є ньюанси,детальніше за телефоном. Продажа не термінова. Бізнесменам,прошу не турбувати.
Автомобіль без газу, від заводу не ставився. Все що потрібно робити по автомобілю робилось вчасно, не грюкає не стукає, вихлопна система без дірок. По кузову дірок і гнилі не має, по іншим питанням телефонуйте
Ланос 2008 року, в гарному станi, диски та резина новi, польська збірка, газ/бензин, звертатись за номером тел **********
Продам власний авто. Поляк. Чудовий варіант який не підведе. Надійний двигун, зроблена ходова, є підсилювач керма, кондиціонер чудово працює (обслужений), електро склопідіймачі. Салон в чудовому стані, їздив сам (в таксі не було). Важких речей авто не бачило. Технічно без зауважень, все робилось вчасно. Грм, ТО , ходова зроблена повністью під ключ 2к км тому. Чудове світло, фари оригінальні, зроблені - біксенон з лінзами(нові), та діодні протувотуманні. Загалом в технічний стан авто вкладено за рік більше ніж 2к $. Із мінусів - кажу одразу як є, візуальний стан потребує щоб до нього приклали руки. Зробив фото дверей і усіх моментів. Також є питання по порогам. На це готовий скинути, але розумну суму. Стакани цілі. Газ колись стояв, зараз немає.
деталі за телефоном **********
Продам Daewoo Lanos 2008року.Один власник з салону.мотор в хорошому стані,не димить,масла не бере.КПП також чудово включається.Ходова збита.Нічого не гупає.Новий акумулятор.Нова зимова гума.Печка гріє добре.Стоїть 2×стороння сигналізація.Хороша музика.Тре варити дніще та є рижики по низу дверей.Нова страховка.З документами повний порядок(дам доручення на 2міс).Машина знаходиться у Вінниці.ТОРГ НА КАВУ!!!
Кіровоградська обл м. Бобринець, авто в дуже гарному стані, всі власники дивилися за автомобілем, шумлений, гарна музика, тонування в коло, обслуговував тільки дорогими запчастинами всі питання по телефону є торг **********
Продам автомобіль в хорошому стані на повному ходу деталі за телефоном
Замінено ремені ГРМ та роліки + помпа та антифриз Газ/бензин Машина жива не гнила Можливий торг на каву Обмін
Део Нексия в непоганому стані. Двигун та ходова в гарному стані. Двигун 16 клапанний, газу не має. Чотири склопідьемники. Гідропідсилювач керма. Кондиціонер. Гарна літня гума. Кузов цілий, дірок не має.
Продам дно nexia у відмінному стані. Авто їздить щодня. Попрацює як на газу, так і на бензині. АКБ чудовий крутить чудово Двигун у нормі не ліміт не стукає 16 клапанний. Салон не зачуханий доглянутий. Повний склопакет, Гур, центральний замок, сигналізація. На титанових дисках, гума зима +літо. Вікна тоновані, по кузову є незначні нюанси. Магнітола сенсорна, музика клас. Встановлена камера заднього виду з монітором. Страховка до грудня цього року. Переоформлюється!!!! Бажано дзвонити на вацап не завжди на зв'язку
автомобіль,в збереженому стані, без гнилі та рижиків, двигун працює відмінно, ходова частина без сторонніх звуків, хороша літня гума.
Авто повністю обслужена, технічно в чудовому стані.Будь який вид переоформлення. Більш детально дзвоніть.
Продам део сенс, газ/бензин. Машина на ходу, але потрібно прикласти руки по різних моментах( кузов, десь запотівання масла, десь трохи по електриці і так далі). Машина не нова , пробіг теж не малий , самі маєте розуміти, тому і ціна невелика( ціна нового айфона😅)…. Ще раз повторюсь машина на ходу, заводиться і їде….
Хороший автомобіль на свої кошти.Є газ 4 покоління вписаний в техпаспорт.Вся додаткова інформація по телефону.
