- 210 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
По всім питанням можете телефонувати.
По всім питанням можете телефонувати.
Продам машину в хорошому стані, диски r15 з відмінною гумою, по електриці все працює. По кузову живий ланос, гнилі немає. Кондиціонер, Гур склопідйомники. Сигналізація двостороння, гбо 4, витрата 9.5л по документам повний порядок.
Я власник документи порядок э газ 2 поколиння газ не вписаний авто на ходу кузов не гнелий на фото видно нюанс по коробки передач гудить пидшипник авто продаю так як э друге авто номер телефа
Продаю своє авто. Сів і поїхав. Додаткову інформацію надам по телефону. Дзвоніть.
Продаю Daewoo Nubira 1.6, стан авто хороший, працює як на газу так і на бензині відмінно (газ 2 покоління) замінені задні колодки, помпа, рульова рейка, опорні підшипники, редуктор газовий, рульові наконечники. в ходу м'яка, нічого не стукає, не гримить. по кузову все доволі добре (момент на останньому фото, ліва передня арка) Надішлю додаткові фото, відео в Telegram, Viber. краще писати в повідомлення
Терміново продам Автомобіль на ходу . Всі нюанси видно на фото. Газ/бензин працює балон газу 50л.розхід газу по трасі близько 7.5 л. газ вписаний по місту не засікав. продаж у зв'язку з не експлуатацією так як перебуваю на службі. Детальніша інформація за телефоном. Велике прохання телефонувати після 18.00, або пишіть в Telegram. тільки переоформлення страховка до травня
Продам Dewoo SENS 2003 год поляк в хорошем состоянии. Диски титановые, износ резины 30%, расход топлива 5,5 по трассе, по городу 6,7. Салон в идеальном состоянии. Газ-бензин
Продам власний авто,в хорошому стані. Детальніше по телефону
Продаю Нексію Н100. Авто більше 5-ти років знаходиться в одних руках! По авто багато чого зроблено та замінено. Автомобіль в хорошому стані. Замінено грм разом з помпою,встановлено гбо 4-го покоління,яке вписане. На всі питання відповім по тел. Присутній торг біля авто!
Продам Sens 2007р стан задовільний, єсть нюанси по кузову, технічно справна ходова норм, двігатель піся капіталкі, електрика вся працює, АКБ новий, зімня-літня гума, газ 4 покоління. Продаж з переоформленням я власник.
переоформлення через дію!!! страховка Новий акум 65, нове лобове, нюанси по кузову на фото, на їзду не впливає, коробка і ходова в порядку, я 2 власник газ/бензин торг на каву прохання тільки писати!
Доброго дня, продаю власне авто, володію з вересня 2019 року, продажа тільки зі зняттям з обліку, Мрео чи Дія, присутній газ 2-покоління, вписаний в ТП, розхід 10 літрів на 100 км місто, траса 8. Страховка дійсна до кінця червня. Поставлено новий акумулятор, є гідро підсилювач керма. До наступного ТО, масла фільтра і тд, ще 2000 тис км. ходу, потрібно глянути до куліси, або поміняти або просто відрегульовати, куліса є нова в наявності, ще є пару запчастин нових, здається нова помпа, тормозний циліндр, куліса, і ще щось. В фарах стоять міні лед лізни, в туманках ксенон. За додатковими питаннями телефонуйте, торг присутній, телефонуйте домовимось по ціні
Автомобіль повністю в робочому стані, українська збірка, один власник, куплений в салоні регулярно обслуговувався, так як їздив на довгі відстані, останні три роки в основному їздив на ньому в Європу, де він стояв по два три місяці. Влітку 2025 року поставив нову літню гуму. Ходова частина перебрана, вся в порядку не стукає, не гримить, поміняні передні стійки, наконечники, гальмівні колодки, подушки стабілізаторів, на спідомітрі пробіг 501 тисяча, не скручував, на 485 тисячах поміняв двигун з машини польської збірки, думаю він пройшов не більше 150 тисяч, при заміні двигуна були поміняні кільця, ремінь грм, масло фільтра та прокладка під головку. Я пройшов на ньому 15 тисяч без нарікань, олію не бере. Встановлено ГБО Італійське Ловато, яке також регулярно обслуговувалося, в основному їздив на газу. На весні 2025 року на ГБО змінив редуктор. Газ вписаний в тех паспорт. Диски R 14. З мінусів по кузову є сколи, подряпини, кілька зайчиків (невеликі вм'ятини) на даху, і з боків, місцями пішов лак. , передній бампер потребує ремонту. гнили й іржі немає, жодної навіть цятки, в цьому плані кузов без нарікань, жодної іржавої цятки, коли купував відразу задув пороги обробив днище і крила, в порогах досі збереглося. Продаю так як купив інший автомобіль.
Nexia 2012 року газ/бенз 1.5 8 клап. двигун. Ходовка, коробка і двигун без проблем, є питання по кузову, тріснуте лобове. Авто дешеве в обслуговуванні. Вітдам комплект зимової гуми на дисках.
Део Ланос: Польська збірка а тому кузов в гарному стані, як на свої роки. Все видно на фото. Машина в доброму стані, заводиться як на газу так і на бензині! Стоять лед- лампи, що світять набагато краще ніж штатна оптика, обезшумлені передні двері і арки передніх коліс .Поміняне масло і фільтр в двигуні а також масло МКП, машина використовується щодня, ніколи не підводила, хто хоче простий, дешевий в експлуатації автомобіль - це він!!! Військовим буде гарний торг!!!
На ходу, повністю справний, є моменти по кузову Усі питання по телефону або вайбер только переоформление
