- 300 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто у нормальному стані,
Авто у нормальному стані,
Продаю свою машинку, яка роками надійно служила, оскільки купив іномарку. Лакофарбове покриття в хорошому стані, за вийнятком незначних нюансів, які видно на фото, ходова відремонтована, масло і фільтра своєчасно мінялися. Установлена і вписана ГБО 4 покоління, акустика, декоративні панелі на дверях, чохли нові на сидіннях, автомагнітола з LCD дисплеєм, легкосплавні диски, нові комплекти шин. Торг в межах розумного біля автомобіля. Більше деталей по телефону.
Авто доглянуте.Я власник переоформлення на місці.Також є страховка ,резина в подарунок літня.
Потребує ремонту
Поміняв головку гбц, нове масло, новий антифріз, стоїть ксинон, новий модуль запалення, нова зимня гума, переоформляється, новий ГРМ, газ бензин, газ 3-го покоління вписаний,2002р,на свої года машинка норм,є маленькі нюанси правда,все розповім по тел.
Продається део сенс, стан сів і поїхав!Нові: фари, бензиновий бак, акумулятор, рульова рейка, опорні, щеплення, замінена ПК.
Сигнализация центральный замок мотор работает отлично коробка тоже музыка ну как бы машина стоит своих денег есть небольшой торг
Пропоную Вашій увазі своє авто.Машина куплена у знайомих в яких пробула 7 років у використанні.Двигун працює добре на 250 тис.був зроблений кап.ремонт двигуна з якісною заміною деталей.Є нюанси по кузову які видно на фото.Хто шукає першу машину або машину для роботи це ідеальний варіант.Всі питання за телефоном.Вайбер,телеграм,вотсап.Можу не бути на зв'язку.Цікавить обмін з моєю доплатою
Продам авто в доброму стані ,на зимовій резині та комплект нової літньої,машина хорошої комплектації Lanos se 2006р.е газ 4 покоління ,вписаний в тех паспорт ,гідропідсилювач ,кондиціонер,передні електро-склопідйомники,по машині є пару рижиків но не критично Детальніше по тел
Продам Нексію на повному ходу. Двигун працює нормально,масла не бере,не димить. Коробка в порядку всі передачі включаються,не вибивають,не хрустять. Працює на газу і на бензині,газ вписаний в техпаспорт. Документи в повному порядку, тільки переоформлення. Присутній торг.
Автомобіль 2006р.в., друга реєстрація, авто в нормальному стані, двигун маслло не бере, облуговування авто проводилось вчасно, новий акумулятор, два комплекта гуми, інші подробиці по телефону, торг біля капоту
Я один власник з салону. Добре обслуговував. Нові стійки, поміняні шруси. Додаткова інформація по телефону. Покупцю, в подарунок, додатковий комплект резини на дисках. Торг біля машини в Черкасах р-н Митниця.
Газ 4-го покоління, вписаний в техпаспорт. Двигун не димить, масло не бере Новий АКБ Кондиціонер працює справно Максимальної комплектації 2 комплекта резини на титанових дисках Сабвуфер Деталі по телефону Торг біля капоту . Машина продається з переоформленням.
Рідне залізо,фарба ,скло,доки на мені,газ вписаний,без рижиків,слоли є,нова зимова гума,новому радіатор пічьки,їде мягенько нестукає негрюкає,стан рейсовий
нормальна робоча лошадка. поменяни передние тор.диски,и колодки +задние, масло+фильтра, стоїть гбо-2 покоління +помпа,грм,ролик. стабилизатор+стійки стабілізатора.
Приїхали, побачили, придбали!
