- 262 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
по авто переварювались пороги, є підкраси. встановлений та вписаний газ .
по авто переварювались пороги, є підкраси. встановлений та вписаний газ .
вписаний газ-бензин,польська зборка запитання по телефону.або вайбер.
Кузов для своих годов в достойном состоянии самоя простая комплектация работает все газ бенз док в порядке жел переоформление
Авто в робочому стані , є літня гума на титанах та зимова гума на титанах. є газ 4 покоління не в писаний , торг! потребує уваги ходової та КПП
Продам нексію 2008 року 1,5 16 клапанів.бензин.Знаходиться в місті Полтава.
Возможен обмен! Торг присутствует. Мотор после капитального ремонта проехал 12тыс. км. масло не берёт не дымит. Есть не большие следы эксплуатации(сколы)дно целое нет ни одного рыжего варить не нужно зимняя резина на 14r титанах. Остальные вопросы по телефону. Есть доверенность и связь с хозяином!
Продам авто в хорошому стані,нова зимова резина,вкладень не потребує,двигун працює тихенько. Реальному покупцю хороший торг
Питання за тел
авто до дтп в чудовому стані зробляна капіталка мотора, нове щеплення ,кандьр,новий радіатор кандьора та системи охолодження авто находу акамулятору 3 місяця.
Автомобіль в дуже хорошому стані, поміняне масло та фільтра, поміняна повністю вся тормозна система, обслужений мотор, на деяких місцях має маленькі пошкодження, автомобіль сів і поїхав. у ПТС вказана газова установка, но вона не встановлена. Sport обвіс
На ходу!!!
Продам свій автомобіль, в доглянутому технічному стані, поляк, 2006 року випуску. Авто своєчасно обслуговувалося на СТО. Нарікання до двигуна, ходової, коробки передач відсутні. Пробіг не скручувався. Є підкраси по кузову, машина поварена і оброблена. Продаю, бо купив інше авто. Додаткові питання по телефону.
Машина для 2006 року в хорошому стані, Ходова вся зроблена , також було заміненно зщеплення , Також зробив повне Т.О : Замінив масло в двигунні , та також в коробці , заливав дороге масло , шкіряний салон , гарна акустика , переоформлення , іще відам комплект колес , торг на бензин )
Ланос поляк гур,кондиціонер,сигналізація,гарна музика торг у капота
Автомобіль в хорошому стані..Пороги помінені,дніще поварене,задні арки помінені..Салон ухожений,музика хороша.Резина зимня.Газ ,бензин четверте покоління..Працює гарно що на бензині так і на газу..Розхід газу 8л. Звертайтесь за телефоном..торг можливий.
Весь опис по телефону
