- 200 тис. км
- Чернівці
- Бензин
- Ручна / Механіка
Потребує провірки двигуна
Продам ланоса у відмінному стані вкладень не потребує за доп інформація звертайтесь за телефоном
Продам Део Нубіра,98 г.в, Дв.1,6, бензин, авто в гарному стані, є незначні пошкодження лакофарбового покриття. Авто після ТО. Сів ,та поїхав. Тел **********
Другий власник, продажа у зв'язку з купівлею нового авто.Газ 4 покоління
Продам машину резина новая не гнедая по кузову есть рижики звоните
Продам Дэу Матиз. Полностью обслужен, много новых деталей (чеки прилагаються) делалась для себя.
Продам свой автомобиль,в хорошем состоянии,польской зборки,аценковка,гнилых мест нет,на полном ходу,газ никогда не стоял.
Перша регiстрация 2013, сигн, ц/з, гур, кондер,4 стеклопод, комплект зимней резины в подарок, цвет топленое молоко.
В продажу Део Ланос 2006 року. 1.5 газ/бенз. На пробігу 188000 тис.км. було зроблено: Зам.ременя ГРМ+ремінь генераторатпомпа ТО ДВЗ+ТО газового обладнання Зам.2-х шарових опор 2-х рульових наконечників 2-х опор+пружин передніх амортизаторів Антіфріз, масло МКПП,тормозна рідина Заміна всіх сальників МКПП Механізм виборах передач Зчеплення комплект, робочій циліндр Сальник задній колінвала Встановлено ЛЕД світло Замінені свічкі запалювання. Нова зимова гума. Більше інформації по телефону.
Продам Дєу Ланос в гарному робочому стані, двигун у відмінному стані, ходова зроблена. По машині питань не має. На кузові є сліди використання. Встановлено ГБО. По машині робити нічого не треба. Продаж можливий і через додаток ДІЯ. Торг!
Поляк. Авто в гарному доглянутому стані. Технічно жодних зауважень. Двигун сухий, без підтікань, працює чудово. Ходова частина без зайвих звуків, повністю обслужена. Зроблено/замінено/перебрано - амортизатори, пильники, верхні опори, направляючі, циліндрики, підшипники, резинки, втулки стабілізатора, супорта, колодки, підкрилок (передній), пружини (задні), сайлентблоки задньої балки, куліса, трос ручника, трубки, шланги, проводка та інше. З недоліків - бажано замінити пороги. Торг присутній.
Усі подробиці по телефону **********
Автомобіль технічно справний , є нюанси по кузову! Мо автомобілю було багато чого зроблено
Авто в гарному стані. Замінене масло,грм,є зимові шини.Все справне. Сів і поїхав.
