- 126 тис. км
- Волочиськ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Daewoo Nexia, технічно справна. Двигун та коробка працюють добре. Кузов без рижиків і гнилі. Економне та надійне авто на кожен день
Daewoo Nexia, технічно справна. Двигун та коробка працюють добре. Кузов без рижиків і гнилі. Економне та надійне авто на кожен день
Авто в доброму стані. Кузов в рідній заводській фарбі. Все скло оригинал. Невеликий пробіг 93 тыс.км. Двигун, , КПШ , ходова , акумулятор, салон - все добре . Має невеликі рижики , та незначні підкраси .
Гбо 4-е покоління авто переоформляється газ вписаний музика сигналізація центральний замок гідропідсилювач руля тонування
Кожного дня на впевненому ходу,авто ненове є рижики (незначні)крила потрібно підварити,дирок немає.Володію 5 років робилось багато чого в основному росхідники (пружини,вкладиші салінблоки та все короче)Заводиться в любу погоду.Газ бенз.Росхід літо 8-8.5 траса 6-6.5 залежно як їхати і по яких дорогах.Зимою місто 10 траса 8 а можливо й менше ніколи цим непереймався ,заміряв тільки літом.Літо легкосплавні і зима на жилізяках р13.КПП передачі включаються чітко,невибиває.Машина на повному бойовому ходу за 5ть років жодного разу непідвела, в мирний час в кирилівку 2 раза за сезон проїжала без перекурів, неперегрівається.Пічка дує.Машина не нова тож прошу це розуміти.Тормоза перебрані в круг , ручник працює, та можна довго росказувати тож звоніть все роскажу покажу.
Продам хороший автомобіль було дуже багато вкладено сил і грошей!!! Повністю переварений і перекрашений!!! Ходова робилась 2 роки тому амартізатори каяба вкруг!!! Заді в пружинах стоять пневмо балони!!! Резина нова зима!!! диски р16!!! Мотор замінений брався з розборки 1 рік назад!!! Робить добре масло од заміни до заміни!!! Печка зроблена вікна не потіють так як у всі ланосах в дощ і сніг!!! Багато писати все і не згадаєш!!! Фари білед лінзовані зроблені з нових фар на замовлення!!! Газ 4 покоління поставлений рік назад до цього було 2!!!!Кому потрібен надійний автомобіль на кожен день беріть не пожалієте!!!Причина продажі нехватає місця хочу мінівен або бус!!!
Матиз в хорошому технічному стані, автомат без зауважень , помилка АТ відстутня , по кузову адекватний стан!
Автомобіль в гарному технічному стані , по кузову є косметичні моменти, в цілому гарний автомобіль! Автомат без зауважень , перемикає ідеально! Помилки АТ немає!
Продам Daewoo Lanos 1.5 поляк, нові крила, нові бампери, нові пороги, новий радіатор пічки та охолоджуючий, новий бендекс стартера, нові гранати, і т.д. все інше по телефону. Небольшой торг.
Авто в нормальному стані , заводиться і їде . Стоїть з листопада без діла . Є корозія по кузову місцями сквозна, не критична . . Стоять гарні Led лампочки , добра JVC магнітола , новий АКБ , бонусом комплект резини на дисках . Не працює бензонасос ( до цього працював ) , скоріш за все щось з контактом або реле , є новий бензонасос. Продаж тільки з переоформлення . БЕЗ ТОРГУ.
Авто повністю обслуговане всі розходники замінені включаючи ремінь ГРМ,не бита, в ДТП не була
ПРОДАЄТЬСЯ МАШИНА DAEWOO LANOS .РІК ВИПУСКУ-2008. ДВИГУН 1,6 БЕНЗИН, КРАЇНА ЗБІРКИ ПОЛЬЩА.КОМПЛЕКТАЦІЯ ПОВНА-КОНДИЦІОНЕР ABS ГІДРОПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА ЕЛЕКТРОСКЛОПІДЙОМНИКИ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК 2 КЛЮЧІ МАГНІТОЛА В ДОДАТОК ЛІТНЯ РЕЗИНА НА ДИСКАХ R 14 ПРОБІГ-171 ТИС.КМ.СТАН -ТЕХНІЧНО СПРАВНИЙ (СІВ ТА ПОЇХАВ. ДОКУМЕНТИ У ПОВНОМУ ПОРЯДКУ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ БЕЗ ПРОБЛЕМ.ЦІНА 2500 дол. МОЖЛИВИЙ ТОРГ
Гарне авто, комфортне і економне. Чудово підійде для новачків як перше авто. З недоліків, пороги. Машина 2004 року. Део сенс.
Один власник,12 років в одних руках,повного коплектування,кондиціонер,гідроусил. руля,2склопідіймача,диски титанові,радіо.Перекупи мимо,повне оформлення,звертатись за номеромРуслан
Авто в гарному стані, недавно було проведе то, по авто також було зроблено підварка порогів які були оброблені гравітексом. Пробіг 300000. По комплектації є все що треба для комфорту( ГУР, склопідйомники, кондиціонер). Також встановлено якісне світло і є ГБО 4-го покоління
За документами порядок Робочий кінь, виконає будь-які умови щодо пересування ! КПП відмінно, двигун не димить ! Газ євро4 вписаний у тех паспорт! Страховка є
Авто в хорошому технічному та візуальному стані. Кузов доглянутий, салон чистий та охайний. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається без зауважень. Ходова частина обслужена, автомобіль впевнено тримається дороги. ✅ Економна витрата пального ✅ Недороге обслуговування та доступні запчастини ✅ Просторий салон і місткий багажник ✅ Надійний та простий в експлуатації автомобіль ✅ Документи в порядку, будь-яке переоформлення Автомобіль чудово підійде як для міста, так і для щоденних поїздок. Сів і поїхав, вкладень не потребує. Торг біля авто. Номер власниці **********
Авто 2007 року випуску в гарному стані. Перекупам не турбувати. Дякую.
Продам део ланос, заводиться їде 3 тис. км назад був кап ремонт двигуна вклали 35 тисяч, газ бензин газ вписаний, гідропідсилювач, скло підйомники, хороша резина, страховка дійсна до грудня місяця, нюанси по косметиці, дзвоніть
Повністю робочий автомобіль. Технічно до машинки питань немає! Сів, завів, поїхав… Машинка з газом (вписаний у техпаспорт). Досить економно пересуватися містом. Робоча конячка. Косметика і кузов (пороги, двері) потребують уваги! Машинка щодня на ходу. Ходовка зібрана, кондер працює, заправлений, музика грає… коротше, все що треба в тачці працює. Продаж не поспішний, торг присутній.
Продам власний авто. Пробіг після капремонту двигуна 8000 км, одразу була заміна щеплення, все працює, робилось для себе. Два комплекти резини на 14 диски зима літо та оригінальний 13 з резиною. Можливий обмін тільки на авто з автоматичною коробкою передач.
