- 324 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, економне, їздило виключно по місту на роботу/з роботи. технічно обслуговувалось вчасно, все працює. Двигун працює ідеально. Торг.
Авто в гарному стані, економне, їздило виключно по місту на роботу/з роботи. технічно обслуговувалось вчасно, все працює. Двигун працює ідеально. Торг.
Авто варене крашене в отлічном стані деталі по телефоні
Польської збірки. Газ вписан. 3 власники, масла двигун не берет
Машина на повному бойовому ходу недавно було замінені всі рідини фільтра масла не бере дно ціле є зауваження по низах дверей на переоформленні стоїть гбо 4 покоління
Машина на ходу сів і поїхав. Потребуе ремонту кузова.
Технічно обслужений - всі ТО проводились регулярно та вчасно. Мотор працює рівно, не димить, не тарабанить, сторонніх звуків немає. Жодних вкладень не потребує - сів і поїхав. У січні 2026 замінено ремінь ГРМ та зчеплення. Нова літня гума. Встановлені LED фари - світло чітке та яскраве. Салон охайний: в машині ніколи не курили, крісла цілі та в гарному стані. По кузову: пофарбована одна дверця знизу, пороги зроблені. Без гнилі. Документи в порядку. Тільки переоформлення. Торг розумний. Додаткова інформація за телефоном.
Вітаю! Продаю власний автомобіль. Двигун уже перебирав минулий господар, проблем немає з ним. Працює рівно що на бензині, що на газі. Все що на фото із запчастин, все мною поміняно. 20.08.25 поміняв зчеплення, кульові, гранати. Помпа та ГРМ заієніл, гальмівні диски замінив. Авто в хорошому стані, є питання щодо ЛКП і пом'ято переднє крило. 1.12.25 заміна свічок та бронепроводів (Tesla), заміна передніх колодок. 06.12.25 зроблено нову страховку. 8.12.25 Заміна задніх осей та підшипників маточини. 14.01.26. заміна генератора. 2.03.26 У понеділок машина ставиться на сто повністю для заміни пружин, амортизаторів і опор. Плюс заміна прокладання клапанної кришки. Кузов не гнилий, фото передніх арок. Все непогано. На передній підвісці стоять проставки. "Морда" не волочиться по землі.Авто встає на домкрат без проблем. 21.04.26. Заміна задніх колодок. 16.06. 26 ставитиметься на ТО. Заміна грм+помпа, масляний фільтр, повітряний фільтр, олія. З покупки мною даного авто заливав масло тільки GM 10w40, комплект грм завжди ставив тільки "Continental"
Продам хороше авто. Вкладень не потребує, сів поїхав. По кузову є нюанси які на їзду не впливають. ТО свіже, акб новий, все працює.
Авто повністю на ходу, гаражне зберігання. Паливо - газ/бензин. Обслуговувалось своєчасно і якісно, авто служило у сім?ї. Продаю з метою зміни транспортного засобу. Огляд у Дніпрі, торг біля капоту.
Корейська збірка,мотор Опель 1500 см.куб.,нова резина на титанах,нові стойки,АКБ нове,страховки нема.Від власника.
Технічно справний. Є нюанси по косметиці. Невеликий торг у капота.
Автомобіль в досить непоганому стані. Пробув у мене майже рік. Зроблена ходова частина, на двигун скраг немає, 1000 км тому було замінено масло та фільтри. Є не страшні нюанси по кузову. Досить хороша магнітола з доступним BT. Хороші титанові диски Aluett .Також встановлене ГБО. Непогана літня гума. Звертайтесь за номером телефону або пишіть у месенджери.
Авто купувалося в салоні на столиці. Все життя був в одній сім'ї. Стоїть ГБО від «Час Газу» і вчасно обслуговується там же. ГРМ з помпою змінювався 4-5 тис. км тому. Є подряпина на правій пасажирській двері та подряпина на задньому бампері (видно на фото). До продажу ці недоліки приберу.
Практичне і зручне для міста авто. Воно є простим та надійним. Вчасно обслуговувалася та мінялися мастило і фільтри. Авто в хорошому технічному стані.
авто в доброму стані. є моменти по кузову автомобіля. зроблено зчеплення, нові тормозні колодки, капітальний ремонт головки, замінені масла і фільтра. є комплект зимової гуми на дисках. більш детально розповім по телефону.
