- 192 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
На ходу. Двигун масла не бере. Нове лобове скло, стартер та термостат. Ремені і роліки ГРМ мінялись на 170 тисяч. Газ не стояв. Потребує частково ремонту кузова. По електриці все працює.
На ходу. Двигун масла не бере. Нове лобове скло, стартер та термостат. Ремені і роліки ГРМ мінялись на 170 тисяч. Газ не стояв. Потребує частково ремонту кузова. По електриці все працює.
Кап ремонт двигуна робився 1000км назад. Потребує переварки порогів. Газ вписаний. Шкіряний салон, електрорегулювання сидінь, нова запаска, комплект титанів, лінзовані фари. Повне переоформлення
Продам непоганий автомобіль!Все працює. Двигун в гарному стані-масла не бере,їде добре. Кузов також в чудовому стані(без гнилі) Дуже гарно працює пічка!!! Зимова гума майже нова! Детальніше по телефону)
Продам свій Sens. Автомобіль на повному хорошому ходу. Завів і поїхав. Двигун в ідеальному стані, масло не бере жодного грама від заміни до заміни з інтервалом в 8 тис. км. Мотор працює ідеально, без сторонніх шумів і стуків і скрипів. ГРМ замінено. Витрата палива по місту бензину 7л/100 км. Ходова частина вся обслужена, готовий їхати на СТО, гранати не хрустять, стійки не стукають, кермо не веде. МКПП в відмінному стані, жодна передача не хрустить і не вибиває. По електриці працює кожна лампочка і кожна кнопочка. В салоні не курили, на жодному сидінні немає дірки. Кузов без ДТП і гнилі, всі силові елементи кузова повністю цілі (Ланжерони, стакани, днище). З документами повний порядок, будь-який вид оформлення.
Продам авто заз сенс 1.3,кожен день на ходу в поїздках як по місту так і за містом,по машині все робилося вчасно,масла та фільтра замінені,по ходовій коробці нарікань не має все працює мотор також в гарному стані,по кузову є моменти але не критичні,продаж з переоформленням на нового власника.Торг біля авто.
Продаю компактний і маневрений автомобіль, який чудово підійде водіям початківцям. Від'їздила на ньому майже 2 роки, бюджетне в обслуговуванні. 2 комплекти ковриків, 2 ключі. Готова до діагностики на СТО. Є нюанси по кузову - малярні роботи. Третій власник. Подивитися можна в м. Українка.
Машина в хорошому стані, двигун після ремонту, ходова добре. Рейка після ремонту. Газ/ бензин другого покоління працює чітко, витрата газу 10 л. Колеса на 14, гарний стан, 20 відсотків знос. Музика, ц/ замок, 2 ключі.
Продам Daewoo Nexia 1995 року корейського складання, газ/бензин, переоформлення.
Автомобіль в гарному стані в рідній фарбі,своєчасно обслуговувалася, зроблена ходова частина,двигун та коробка передач працює без нарікань.Всі інші питання відповім по телефону.
Машина в хорошому стані! Двигун жвавий, кпп перемикає передачі плавно! Ходова перебрана. Встановлено газ! Кондиціонер працює! Нова гума, сигналізація!
Машина технічно на ходу по кузову є нюанси
Продам сенс 2006 року на ходу,з документами все добре газ /бензин ,пробіг 143000 Не гнилий ,стан як на фото ,більше фото ,відео у повідомлення
Продам дел эсперо 1998 року на повному ходу, коробка нова, ходовку пару місяців тому їздив на сто і міняв сальники приводів, пробники шрузів, сайлентблоки, не проти діагностики на сто, за подробицями ДЗВOНІТЬ з 9:00-19:00
Потребує невеликого ремонту,вся інформація по телефону
до вашої уваги "МИШКА" сімейний автомобіль в одних руках з 2019 року авто варте уваги! стан такий що сів та поїхав,їздила жінка, обслуговувалась вчасно,грошей не шкодували,ГБО 4 покоління обслужене,новий акумулятор, ГРМ + помпа замінена 5тис.тому,свічки (BOSCH)+ дроти,масла в двигуні та акпп та фільтра 2тисячі назад,захист двигуна, LED лампи,парктроніки,електропакет на передніх вікнах,пічка гріє, кондиціонер працює,динаміки PIONEER по колу, сигналізація Sheriff EVA коврики,чохли з еко шкіри, є декілька рижиків по кузову,на їзду не впливають продаж у зв'язку з покупкою нового автомобіля.
Авто в гарному стані, двигун і кпп без зауважень, ходова частина без нарікань, салон в гарному стані. Нова зимова резина.
На ходу все працює. Порогі переварені. деталі за телефоном **********
Авто в робочому стані, всі інші питання по телефону!
Машина приїхала з Польщі, без проблем 2000км., погірними серпантинами Чехії, Польщі та автобанами. 1.5 бензин, газ четвертого покоління, вся обезшумлена, замовлена, без іржі та ржавчини. З мінусів, немає кондиціонера, склопідйомники та гідропідсилювача немає. 2003р. перша реєстрація 2008р.! Була куплена, як засіб доїзду додому в Україну.Без торгу, подошло, забрали, переоформление ДИЯ.
