- 145 тис. км
- Христинівка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Авто доглянуте.Я власник переоформлення на місці.Також є страховка ,резина в подарунок літня.
Авто доглянуте.Я власник переоформлення на місці.Також є страховка ,резина в подарунок літня.
Потребує ремонту
Поміняв головку гбц, нове масло, новий антифріз, стоїть ксинон, новий модуль запалення, нова зимня гума, переоформляється, новий ГРМ, газ бензин, газ 3-го покоління вписаний,2002р,на свої года машинка норм,є маленькі нюанси правда,все розповім по тел.
Продається део сенс, стан сів і поїхав!Нові: фари, бензиновий бак, акумулятор, рульова рейка, опорні, щеплення, замінена ПК.
Сигнализация центральный замок мотор работает отлично коробка тоже музыка ну как бы машина стоит своих денег есть небольшой торг
Пропоную Вашій увазі своє авто.Машина куплена у знайомих в яких пробула 7 років у використанні.Двигун працює добре на 250 тис.був зроблений кап.ремонт двигуна з якісною заміною деталей.Є нюанси по кузову які видно на фото.Хто шукає першу машину або машину для роботи це ідеальний варіант.Всі питання за телефоном.Вайбер,телеграм,вотсап.Можу не бути на зв'язку.Цікавить обмін з моєю доплатою
Продам авто в доброму стані ,на зимовій резині та комплект нової літньої,машина хорошої комплектації Lanos se 2006р.е газ 4 покоління ,вписаний в тех паспорт ,гідропідсилювач ,кондиціонер,передні електро-склопідйомники,по машині є пару рижиків но не критично Детальніше по тел
Продам Нексію на повному ходу. Двигун працює нормально,масла не бере,не димить. Коробка в порядку всі передачі включаються,не вибивають,не хрустять. Працює на газу і на бензині,газ вписаний в техпаспорт. Документи в повному порядку, тільки переоформлення. Присутній торг.
Автомобіль 2006р.в., друга реєстрація, авто в нормальному стані, двигун маслло не бере, облуговування авто проводилось вчасно, новий акумулятор, два комплекта гуми, інші подробиці по телефону, торг біля капоту
Я один власник з салону. Добре обслуговував. Нові стійки, поміняні шруси. Додаткова інформація по телефону. Покупцю, в подарунок, додатковий комплект резини на дисках. Торг біля машини в Черкасах р-н Митниця.
Газ 4-го покоління, вписаний в техпаспорт. Двигун не димить, масло не бере Новий АКБ Кондиціонер працює справно Максимальної комплектації 2 комплекта резини на титанових дисках Сабвуфер Деталі по телефону Торг біля капоту . Машина продається з переоформленням.
Рідне залізо,фарба ,скло,доки на мені,газ вписаний,без рижиків,слоли є,нова зимова гума,новому радіатор пічьки,їде мягенько нестукає негрюкає,стан рейсовий
нормальна робоча лошадка. поменяни передние тор.диски,и колодки +задние, масло+фильтра, стоїть гбо-2 покоління +помпа,грм,ролик. стабилизатор+стійки стабілізатора.
Приїхали, побачили, придбали!
Доп: Тонування llumar 5% по колу + лоб 35% Диски r15 Borbet Магнітола nakamichi nq711b Якісні провода під сабвуфер
Продам, свою кохану Lаsтіvку. Двигун та КПП не постраждали. Авто, в гарному технічному стані, Всі важливі деталі й агрегати були заміннені на якісні, авто непотребує вкладень - Сів, і поїхав! За кермом, не відчуваєш ніякого дискомфорту у сучасному потоці, навідь, навпаки: -від 0 до 100: меньш ніж10сек! 4а передача155км.год 5та- Я розганяв до 205км на год! Після кап.ремонту ДВС проїхав 30т км. Усі, деталі та механізми, допрацьовано, і перевірено! Даю гарантію,і проф. обслуговування ТО. робив кожні 7т. пробігу Що до ремонту: По нових запчастинах, та роботі, вийде приблизно500-700$ І, у Вас, буде надійне авто! Яке, ще мінімум 5років Вам, буде виконувати свою головну функцію -кожного дня доставляти Вас з пункту А до пункту В!! - без евакуатора, і значних витрат! Навідь за найгірших погодніх умов! Реальному покупцю-реальний торг. Ось які деталі потрібно обовязково щоб замінити щоб нормально кататись: радіатор, "телевізор" це передня панель, капот , пер. бампер, усилитель пер.бампера, праве крило, перед. праву фару, та лобове скло. Двигун та КПП після професійногого капітального ремонту , а ДВС спокійно можна крутити до 7000 обертів! Ще й на газу(ГБО) Гарна, надійна! й економічна "Zaжигалка" для повсякденного використання витрати палива: по місту 8-12л на 100км(в залежності від стилю водіння) трасса 5-7л ! газ 10л Кузов НЕ іржавіє! (повна оцинковка кузову) - "Кореець"???? Спортивні гальма Рульове кермо від honda accord Гарна-професійна Акустика "Pioneer" Американське тонування Нова зимня гума Збільшений кліренс підвіски- можна не боятись бордюрів - 20см Ходовка та електрика в гарному стані! +ПОДАРУЮ декілька "мішків" запасними частинами для ходовки, гальмівної, ШРУСи ітд ітп... На майбутнє знадобиться ++Нові бокове скло... +++майже весь пластик салону і багажника(з люксовоі): карти дверей (все крім торпеди), та інших гарних дрібничок... Кого зацікавить - телефонуйте! Таке буває, дуже рідко...???? !!!Слава Україні!!! Героям СЛАВА!!!
