- 127 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 0.8 л.
- Ручна / Механіка
замінені гальмівні колодки, замінений грм, масло в двигуні, нові чохли на сидіння, новий радіатор кондиціонера та трубка конд., замінені передні крила нові. встановлені задні парктроніки.
замінені гальмівні колодки, замінений грм, масло в двигуні, нові чохли на сидіння, новий радіатор кондиціонера та трубка конд., замінені передні крила нові. встановлені задні парктроніки.
Машина моя. Якщо комусь цікаво — можете зателефонувати та запитати!”
Продам нубиру машина в хорошем состоянии мотор коробка без проблем кузов живой по документам всё в порядке любое переоформление интересно обмен на обмен 3500
Продам авто, корейская сборка, на полном ходу, двигатель сделан. Звонить **********
Авто в хорошому технічному стані, є питання по косметиці, в комплект входять деталі кузова, (двері перед/зад лівого боку), пороги переварені, ходовка перебрана, гальма обслуговані, мотор і коробка також перебрані, екологія відсутня, блок управління прошитий (типу стейч 1), диски R16, аудіо система активний саб Alpine, найосновніше: 1.5 поляк, SE комплектація, електросклопідйомники, підлокітника немає)... Одним словом техніка не підводить, сів поїхав
Торг
В доброму стані нічого не стукає на ходу їздив кожинь день є ще коплект колеса літні і зимові но поміняв зимові на дисках а літні на титанах а так диталі за номером ********** тел
Авто в гарному стані є нюанси по кузову В придачу з авто даю нові пороги Рельному покупцю торг Економний варіант сів поїхав
Машина технически в хорошем состоянии, гбо, от владельца, по кузову нюансы на фото.
Авто на повному ходу, їздить кожин день,по кузову потребує покраски крила та дверей, негнила, стакани цілі.ЦІНА ДОГОВІРНА
Продаю авто, в доброму стані. Збірка - польська. За машиною, був своєчасний догляд (є виписки з СТО). Використовувалась здебільшого для поїздки на роботу та по місту. Для своїх років - є моменти по кузову та дну. В комплект йде - літня резина на дисках та зимня на дисках. За деталями, краще дзвонити.
Авто в задовільному стані газ/бензин. Є рижики і гнилі пороги. Масло і фільтра мінялися вчасно. Ремінь ГРМ був замінений на 130 тис км. Нова зимова гума + літня гума на дисках. Торг присутній хороший.
