- 260 тис. км
- Самбір
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, сів і поїхав, кузов живий, без рижиків, мотор огонь, трохи піддимлює, мабуть сальники, страховка свіжа, цього року, можна переоформлення робить як на газі, так і на бензині. **********
Автомобіль в гарному стані. Рік акумулятору, помпа, ремень, ролик, свічки, дроти, прокладки, два нових колеса, ще два в гарному стані.Гума зимова.Масло в двигуні замінено разом з фільтром, частково замінені датчики. Треба заправити кондиціонер. Не гніла, заміна порогів і арок . Є сліди використання. Цікавить обмін на універсал або мікроавтобус без моїх доплат в рівноцінному стані. Розгляну Ваз 2109, 2111.Можливий обмін на Фольксваген гольф 3 на таких же умовах. Ціна на обмін. По техпаспорту не пропонувати.
продам Ланос у нормальному стані ! авто на ходу але є невеликі нюанси авто не нове !!!!
Хороший стан. Не гнила. Все що є, все працює. Двигун звичайний, 1.6 атмосферний. КПП - 5 ст. Повний електропакет, кондиціонер, LG магнітола і т.д. ГБО 3 покоління (вписане). 2 комплекти гуми на дисках. Аргументований торг на переоформлення. Вкладень не потребує.
Автомобілі повністю на ходу ГАЗ вписаний у тп 4-покоління, переоформлення обов'язкове! Є нюанси по кузову, на фото видно, кожен день на ходу!
Продам Сенса стан хороший,варити красити не потрібно,мотор корбка без нарікань,ходова не стукає ,газ вписаний переоформлення обовязкове.Торг ніхто не відміняв!
Авто у гарному стані все працює Коробка мотор без нарікань встановлено нещодавно нове газове обладнання Пропан Два комплекти коліс на металевих дисках В авто обезшумлені двері Свіжа страховка Можливе швидке переоформлення через ДіюГарний варіант на кожен день Всім гарних продаж і тихого мирного неба над головою!
мій майже 10 років. всі питання по телефону.
Машина на ходу їде гарно міняли масла колготки передні ступиці власник я
продам део-ланцер, знаходиться на Волинській 65 хороший торг біля капоту
авто кожен день на ходу, дзвоніть по питаннях
Бюджетне авто, по техніці без питань, двигун, коробка, зроблена ходова, новий АКБ, заводиться і їде гарно без зауважень! Два ключа. Можливий обмін з моєю доплатою.
Продовжую користуватись авто, тому пробіг може збільшуватись від заявленого, окрім цього можу перебувати в Сокирянах та Новодністровську, тому попередньо узгоджуйте місце для зустрічі Матор 1.6 Опель, польської сборки, тільки бензин Посилення керма гідро Склопідйомники передніх дверей Підігрів заднього скла Є ABS але потребує ремонту Кондиціонер в наявності Магнітола Соні + модулятор з підключенням по блютуз Замінено головку, прокладки, сальники, масла/фільтра, термостат, помпу, минулого літа нові гальмівні колодки Бош, маторчики умивачок, замінено електрику, ще раніше замінено радіатор Є дифекти по кузову, потребує заміни передніх крил, пошкоджено правий поріг Тільки на зимовій гумі В комплекті додаю нове погрунтоване праве крило та підкрильники Придбавав в якості першого навчального авто, є контакти власника по техпаспорту, переоформлення без проблем
Продам део матіз з двигуном 0.8 2004 року. Машинка не гнила, не ржава, повністю обслужена що мо ходовій, що по двигуну, на легкосплавних дисках, 2 стороння сигналізація, 2 комплекта ключів. Лакофарбове покриття в гарному стані. Хороша магнітола, багажник відмикається кнопкою. Машинка збита, нічого не стукає, не грюкає. Мотор відкапіталений, ремінь грм замінено , масла не бере, не димить. Замінено нове лобове скло. Вкладень не потребує. Економна. Хороший, надійний, маневренний автомобіль. Незважаючи на невеликі габарити , в салоні просторно. Хороше освітлення. Черкаська область місто Сміла, ціна 2000, якщо поза зоною, телефонуйте на вайбер, Юрій.
Продам Стильного та яскравого Матіза, в якого було вкладено багато любові та душі. Технічний стан без нарікань, двигун працює відміно не димить масла не їсть. Їде для свого об?єму дуже добре. Кузов без ржавчини та гнилі двері пороги арки все ціле!!! Салон чистий та охайний, встановлено велику магнітну з можливістю підключення камери заднього виду!!! Диски пофарбовані порошковою фарбою, Ходова частина обслужена. З документами все добре.
Продам авто в задовільному стані, дефекти по кузову видно на фото, по мотору і ходовій автомобіль обслужений, встановлено газ 4 поління. Газ вписаний в тех.паспорт. Гаражне зберігання. На повному ходу. Мотор не димить, масла не бере, працює ідеально. Коробка в хорошому стані, передачі не вибиває, вмикаються плавно. Ходова перебрана. Торг по факту Машина в рідній фарб. Рідній пробіг, що підтвержує стан авто. Детальніше за телефоном.
