- 315 тис. км
- Шептицький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Сенс 2006 року. Двигун після кап. ремонту. Відремонтована коробка та ходова. Замінена вихлопна труба. Встановлені передні склопідйомники. Нещодавно замінено масло в двигуні. ГБО заводське. Машина на ходу, сідай та їдь. З документами все в порядку.
В хорошому стані. В користуванні майже щодня.
Першій власник. Купляв в салоні. Авто на ходу. Двигун, коробка, ходова частина та салон в нормі. Обслуговувалась регулярно на одній СТО. Вчасно проводилась ТО. Потребує ремонту кузова (пороги, задні арки, двері, капот). Була в незначній ДТП. Склопідйомники з електроприводом передніх дверей, центральний замок, замок MultiLock на коробці передач. Тонування. Комплект зимової гуми у подарунок.
Перший власник. Заміна мастила кожні 10 тис. Кондиціонер потребує заправки. Іржа на дверцятах. Фари передні нові.
Сел поехал мотор без проблем ходова сделана неделю назад салон ухоженный 4 поколения работает как на газу и на бензине проводка работает вся... От хозяина Есть нюансы по кузову дно дно стаканы идеальные Продажа срочна Иван
На ходу , замінено росхідники , магнітола працює ! Детальніше звертаєтесь за телефоном
Продаю свою машину! По машине: сделан полный кап ремонт всего двигателя, новая печка, титаны R14 на новой летней резине + один титан в сборе в идеале. Комплект зимней резины. Ходовая впорядке, новые передние стойки амартизаторы.Газ 4 поколение не вписан. Документы на Жене. Полное переоформление! Единственный нюанс по машине пороги, водительская дверь.
Daewoo Sens 2002 року, 272 000 км., 1,3 двигун, масло не їсть, колір металік, кузов не гнилий, оброблений. Машина в хорошому технічному стані, польського складання, вкладень не вимагає, новий акумулятор, нова гума спереду, центральний замок, сигналізація, тоновані стекла. Торг можливий.
Гарний стан, абсолютно робоча лошадка.є нюанси по кузову (на фото),чистий охайний салон,комплект зимової гуми, сигналізація .торг.
Машина на ходу але потребує вкладень деталі по телефону цікаить обмін к на к або ваша доплата
працює без нарікань. обмін на дорожчу з моєю доплатою.зніму з обліку.євробляхи не рекомендувати телроблена ходова,розвал сходження ,нова резина,масло мотора міняю кожні 7 тисяч пробігу, в коробці теж замінено масло,замінено ГРМ ,помпа. роблена головка клапанів. Машина працює без нарікань. на свої роки виглядить непогано
авто збережене,гаражне зберігання,коробка передач від ланоса,салон збережений,газ вписаний в тех.паспорт,машинка вкладень не потребує,робилась для себе без наміру продавати,пороги переварені і замовлені,покузову гнилі немає,хто купить буде задоволений,дзвоніть ********** або **********
Авто на ходу, потребує ремонту, телефонуйте за номером
Продаю власне авто, один власник, авто в гарному стані, за технічним станом слідкували. Зимова та літня резина свіжа, 15т тому замінили прокладку гбц, помпу та комплект грм, топливний фільтр, робили ходову, газ не встановлювався. Продаж з переоформленням. Пишіть в viber, телефонувати після 18:00.
машина на повному ходу треба підварити праву сторону ліву зробили авто на газу заводиться без проблем на бензині не їздить так як потрібно замінити насос на авто стоїть нова гума все сезонна торг присутній звертайтеся за телефоном
Продам своє авто, технічно в гарному стані Газ/Бензин Нові пороги , антикор робили пів року тому , масла фільтра замінені Не ідеальна ззовні , але як робоче авто дуже чудово підійде для роботи До авто є амортизатори, шарові, датчик швидкості , сьемникі пружин та шарових нові ,клеми,предохранители , все віддам в подарунок так як в мене буде тільки лежати,зимова гума , краска в колір авто та лак , підкрашували нею бампер
