- 500 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ланос 1.5 газ бензин На ходу, батько їздив на роботу щодня Усі питання по телефону
Продам ланос 1.5 газ бензин На ходу, батько їздив на роботу щодня Усі питання по телефону
Продаю ЗАЗ сенс 1.3, 2004 року, пробіг 251 тис.км стан сів поїхав, по лкп є моменти поліз лак, стан по кузову на фото, ходова збита, двигун після капітального (2500км. тому) двигун працює рівно, кпп перемикається добре, вписане ГБО-2 покоління, новий редуктор гбо, нові патрубки, термостат, стартер, нова корзина з зчепленням з выжемным підшипником нові, нові гальмівні диски з колодками, радіатор змінювався новий (2500км), авто тоноване по колу, антихром, встановлене дуже хороше світло, біксенон з «ангельськими оченятами», дорогі лампи та блоки розпалу, також лед протитуманки з ДХО. Салон дуже акуратні всюди EVA килимки, великий шкіряний підлокітник, чохли на сидіння, є шумоізоляція капота, передніх дверей, задньої полиці багажника, кришка багажника, кондиціонера немає, Гур немає, замінені всі масла та фільтри, антифриз, гальмівна рідина. Торг по месту
Авто в чудовому стані,зберігалось в гаражі,підсилювач керма,електро стекло підйомники,кондиціонер,газ вписаний в документи.Замінено масло і фільтри,всі сайленблоки,новий ГРМ,нові амортизатори,підшипники,шарові опори,новий генератор,нова резина.Мотор працює відмінно як на бензині,так і на газу,авто експлуатувалось по місту,не бите, Нова резина,їздити і насолоджуватись.Будь яке оформлення,торг біля авто.
Авто в нормальному технічному стані плюс літня резина
Ланос 1.5.поляк , є гур, кондиціонер працює . газ бензин вписаний. капітальний ремонт двигуна робили на пробігу 146000. зроблена ходова , замінено всі колодки і два передніх супорта, пороги цілі ,дірок в днищі не має, машина кожного дня на ходу, територіально славгород, можливо приїду в Запоріжжя, є проблеми по косметиці передній бампер , машина своя, тільки переоформлення, торг біля капоту
Машинка у відмінному технічному стані, є питання по кузову! Брав дружині вчитися! Машина жива, багато дивився!
Matiz, комплектація Best 1.0 МТ. Надійний, повноціний, четирехциліндровий двигун з малим пробігом. Машина в дуже гарному стані, повністю обслужена, кузов у відмінному стані без підкрасів, всі вікна рідні. На 65000 був заминений ГРМ. На 70000 - масло та фільтра 4 склопідйомника, протитуманні фари, гідропідсилювач, центральний замок, кондиціонер(заправлено)
Продам гарне авто в гарному стані. Стан - сів і поїхав. По машині технічно нічого робити не потрібно. Замінені всі оливи, фільтри, рідини і т.д. Підвіска вся нова в кругову. Пічка гріє добре. Кондиціонер не холодить. Підтікань по коробці і двигуну немає. Повністю замінено вихлопну систему. Перетянуті карти дверей новим матеріалом - виглядає чудово. Авто комфортне, вмістне, м'яке. Встановлено газ 4 покоління.
Продам Део Нексія на ходу потребує ремонту кузова додаткові фото і інформація про авто по телефону.
Авто на повному ходу, технічно справна, двигун, коробка Opel. Масла замінені, нові пружини, амортизатори, головний зчеплення. Газ-бензин.Продаж терміновий.Торг присутній.
Автомобіль в нормальному стані. По техніці питаннь немає, салон чистий, має електро склопідіймачі. Має чудове світло бі ксенонові лінзи у фарах та Лед тумаки Двигун мастила не бере, ніде не тече. Працює і на бензині і на газу. Ходова недавно зроблена, нічого не стукає не грюкає. Авто щодня на ходу. З документами повний порядок. З нюансів є пару рижиків та лобове потребує заміни. На всі нюанси торг біля авто.
авто кожен день на ходу. Єлектросклопідіймачі,гідрач,кондиціонер.газ 4 покоління.обмін.Торга нет.
Авто у відмінному стані, вкладень не потребує, за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам авто польської збірки. Газ не встановлено. По кузову корозія відсутня, технічно все справно, салон охайний. Кому потрібно хороше та надійне авто, звертайтеся за телефоном.
Продам авто в гарному стані Daewoo Lanos, двигун 1.4, рік випуску - 2007, ГБО - 4 покоління. Пробіг не скручений. Не бита, не фарбована, гаражне зберігання. Повністю у справному стані, вкладень не потребує. 2 комплекти практично нової гуми на металевих дисках (зимова - кінець 2023, літня - 2021). Можливий торг, обмін на більш дорожче авто. Тільки переоформлення. Всі питання по телефону.
Сів поїхав. Машина кожен день на ходу. Гбо 4, вписане.Страховка є. Спереді піонери, зад штатна. Колись шумилась, грають непогано, магнітола Sony. Центральний замок і сигналізація. Недавно міняні: Сальники колінвала обидва Сальники приводів Прокладка піддона Куліса Майже вся траса вихлопної системи Накінечники рульових тяг Сайлентблокі рулевих тяг Ставився рем комплект передніх супортів. Перебіралась рулева рейка Стойки стабілізаторів Втулки стабалізатора Помпа, Грм, і натяжний. Задній барабан Та задні колодки. Бензонасос. Фільтр бензиновий, повітряний Масло Полірувались фари Та лед лампи Та всякій дріб?язок. По недолікам рижики, без них ніяк, зробить немає часу. Бампер, під покрас. Гбо треба налаштувати, але по трасі їде нормально. В машину вкладалась душа та робилась для себе. На все відповім, пишіть в особисті. Також цікавить обмін. Адекватний торг.
цікавить обмін
Всім доброго дня. Продам свого охайного та доглянутого коня.Чистий поляк. Я власник автомобіля. Ніколи для неї нічого не шкодував вчасно все міняв,машинка на сьогоднішній день не потребує ніяких капіталовкладень. Ходова не стучить, не гремить, двигун працює добре як на газу так і на бензині.масло не бере. Перевірка на любому СТО, на сьогоднішній день. Пробіг авто 153 тис.км • А тепер стосовно самого авто: на сьогоднішній день в авто поміняні всі фільтра,масла, свіжий антифриз та гальмівна рідина, замінений новий комплект грм та ремінь генератора, стоїть новий генератор та акумулятор,доробляні склопідіймачі, вставновлені лед лампи та лінзовані туманки ( дорогі), в 22 році було встановленно гбо 4 покоління,воно нове, має ше рік гарантії вписано до тех.паспорта. По електриці все працює, кожна кнопка. В тому році була закатана шумоізоляцією,тому в машині дуже тихо. За весь час існування авто робилося дві деталі, низ капота ( больне місце ланосів) та задня права арочка, робилося на совість за нормальні гроші як для себе, все інше в рідній фарбі, можете брати прилада та пробивати всю машину. Машина заново оброблялася антикором в тому році.Запрошую до перегляду. Перекупів прошу не гаяти свій час та не телефонувати мені.Машину вітдам у добрі руки тому що душу в неї вклав. Присутній мінімальний торг на переоформлення.Всім гарних продажів.
