- 230 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону
Всі питання по телефону
Авто на повному ходу. Всі кузовні проблеми на фотографіях. Салон потребує чистки. ТОРГ БІЛЯ АВТО. Перекупів прохання не турбувати!!!
Машину робив під себе Робив мотор Повністю ходову Паливний насос Акум І інше Єдине шо не робив то пороги Але маю куплені якшо треба Машину я підмальовував місцями Був стук в зад Машина взагальному прикольна Продаю в звязку з переїздом в європу Якшо будуть якісь питання по машині зрадістю відповім на всі
Автомобіль в збереженому стані все працю.Максимальна комплектація 4склопійомники гідравліка справний кондиціонер новий акумулятор.Замінено масло і фільтра. Ходова добра нічо не стукає коробка переключає супер не вибиває робити нічого не потрібно.. На дзвінки не завжди можу відповісти писати на вайбер. Торг присутній.
Продам своє авто,гур,кондиціонер гбо 2 без запису в тп,авто поварене,на ходу,є ньюанси,детальніше за телефоном. Продажа не термінова. Бізнесменам,прошу не турбувати.
Автомобіль без газу, від заводу не ставився. Все що потрібно робити по автомобілю робилось вчасно, не грюкає не стукає, вихлопна система без дірок. По кузову дірок і гнилі не має, по іншим питанням телефонуйте
Продам власний авто. Поляк. Чудовий варіант який не підведе. Надійний двигун, зроблена ходова, є підсилювач керма, кондиціонер чудово працює (обслужений), електро склопідіймачі. Салон в чудовому стані, їздив сам (в таксі не було). Важких речей авто не бачило. Технічно без зауважень, все робилось вчасно. Грм, ТО , ходова зроблена повністью під ключ 2к км тому. Чудове світло, фари оригінальні, зроблені - біксенон з лінзами(нові), та діодні протувотуманні. Загалом в технічний стан авто вкладено за рік більше ніж 2к $. Із мінусів - кажу одразу як є, візуальний стан потребує щоб до нього приклали руки. Зробив фото дверей і усіх моментів. Також є питання по порогам. На це готовий скинути, але розумну суму. Стакани цілі. Газ колись стояв, зараз немає.
Замінено ремені ГРМ та роліки + помпа та антифриз Газ/бензин Машина жива не гнила Можливий торг на каву Обмін
автомобіль,в збереженому стані, без гнилі та рижиків, двигун працює відмінно, ходова частина без сторонніх звуків, хороша літня гума.
Автомобіль у хорошому технічному стані, двигун працює добре як на бензині, так і на газу. Газ (пропан) вписаний у техпаспорт.Встановлено гідропідсилювач керма, передні електросклопідйомники. Кузов хетчбек — практичний та місткий для повсякденного використання. Салон охайний. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Торг присутній біля автомобіля.
на ходу в середньому стані деталі по телефону
Авто у власності 5 років. Два комплекти гуми, двигун у відмінному стані, тільки но замінив оливу( Mobil super 3000). Заводиться чітко і при + 35 і при - 25. Їзжу на авто кожного дня, тому технічно справна. Газ вписаний. Розумний торг після огляду.
Продаю автомобіль, куплений новий, немає сенсу, щоб стояла ще одна машина. За авто доглядав батько, завжди чиста, помита та доглянута. По техніці все зроблено — працює рівно, передачі перемикаються добре, гальма нові (диски та колодки), ходова частина робилася після зими, усе перевірялося. Машина шумоізольована, є віброізоляція, встановлене гарне світло та протитуманні фари. Пічка працює, обігрів заднього скла теж. Масло та фільтри замінені. Є страховка. Два комплекти гуми: один на титанових дисках, інший на штампованих. Є камера заднього виду. По кузову є нюанси — починають з’являтися «пузирі» на арках, скоро потрібно буде зайнятися порогами. Я цим уже займатися не буду, тому кому цікаво — звертайтеся. Технічно машина в хорошому стані, в одній сім’ї понад 3 роки, постійно їздила, не стояла. Усі розхідники змінювалися вчасно.
Один власник,гаражне зберігання,авто в гарному стані
Нубира 2 2л. бензин +ГБО 2покоління 2003 рік, є пара моментів по кузову і по ходовій. Мотор, коробка в хорошому стані, кузов не гнилий, але є пара моментів, днище не гниле, дірок немає, є трохи рижиків. Диски трохи побиті, але не варені, салон у нормальному стані. По Електроніці все чудово кнопки всі працюють вікна так само. Машина в непоганому стані на свої роки Зовсім не ланос !!! В салоні комфортніше, більше функцій, їде жваво.
Завел сел и поехал
Машина на повному ходу, їздить кожного дня, технічний стан в нормі. В управлінні легка, дешева в ремонті. Є нюанси по корозії, а саме двері (видно на фото). Більше інформації по телефону.
Машина на ходу все працює можна переоформити я власник за деталями дзвоніть ***********
Технчно чудове авто,пороги,дно-цілі.Мотор працює без зауважень,ходова вся в кучі.Повністю їздова машина .
форсунки газові зроблено.ходова в гарному стані.газ вписаний.
